Бесбардак• 13 марта 2024
У кого есть группа инвалидности по слуху?При какой потере можно её оформить?
Может есть какие-то форумы по теме инвалидности по слуху в Украине?В гугле нахожу только группы соседней оркостраны.
Просто звязда• 13 марта 2024
Повинна бути змішана втрата слуху- комбінованого характеру. Кондуктивного і сенсорного. У нас в Києві цим займається СУВАГ, що на Зрологічній .
Бесбардак
• 13 марта 2024
Ответ дляПросто звязда
Ви маєте інвалідність?А що значить ’комбінований характер ’,,скажіть,будь ласка?
Трільчиха• 13 марта 2024
я по взрослой инвалидности не скажу. но в детской поликлинике оформлять инвалидность проще- в том кабинете была приятная заведующая, она достала талмуд, в котором четко написано, кому и когда назначают инвалидность. возможно, в вашей поликлинке есть в лк с таким же талмудом? спросите.
Начальник Анонимов• 13 марта 2024
В мене в тата 3 гр, але мала б бути 2 гр. Просто поставили перед вибором або 3 гр пожиттєво, або 2 гр з перекомісією щорічно, вибрав 3 гр. На одне вухо чує на 20 %, на друге на 5%. Але ще має травму голови, там теж є зміни невеликі.
Просто звязда• 13 марта 2024
Ответ дляБесбардак
У мого сина. Комбінованого, це означає що слуховий нерв пошкоджений та відновленню не підлягає. Бо якщо нерв живий, то це лише кондуктивного характеру і інвалідності не підлягає. Якось так. Для цього треба пройти аудіоргамму у сурдолога. Вам потрібно направлення до сурдолога і з цим їхати в СУВАГ, там гарні лікарі. І обстежать на місці і все пояснять.
Бесбардак
• 13 марта 2024
Ответ дляПросто звязда
Син інвалід дитинства?