Точу ляси• 13 марта 2024
Ловец снов - для чего он нужен?
Гербарія сушу• 13 марта 2024
Декор. В деяких культурах мають сакральне значення, як у нас дідухі чи ляльки мотанки
Неробименінерви• 13 марта 2024
Мені перед НР одна дуже хороша жіночка подарувала ловця снів )) мов, будеш краще спати. І почалися такі жахливі обстріли Одесі,що я майже не сплю. От як так)) а вона від души дарувала
З бісиками• 13 марта 2024
Ответ дляНеробименінерви
А я думала, то русня проклята винувата, а воно ловець снів такого накоїв
Помогалочка• 13 марта 2024
Ответ дляНеробименінерви
Удалено администрацией...
Викупана• 13 марта 2024
Декор
Я такой привезла маленький из Индии, в машине болтается на зеркале.
Липка-прилипка• 13 марта 2024
Ответ дляНеробименінерви
Да, именно она виновата. Наверное, сидит за ракетными установками и запускает ракеты 🤦🏻♀️
Неробименінерви• 13 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
Удалено администрацией...
З бісиками• 13 марта 2024
Ответ дляНеробименінерви
Удалено администрацией...
Маю надію то був сарказм, чи ви про мою відповідь? )))
Конфиденциальность• 13 марта 2024
Автор вам порукоблудничать захотелось, смастерите и успокойтесь, хуже не будет)