Шкала Радощів• 14 марта 2024

Які знеболювальні п’ють в Європі/США?

Цікаво чи у них є поняття «доказові ліки»
daryl• 14 марта 2024
Не понимаю, что такое доказові, в Штатах пьют Эдвил и Тайленол.

автор Шкала Радощів • 14 марта 2024
Ответ дляdaryl
В нас вони також є?
daryl• 14 марта 2024
Ответ дляШкала Радощів
В нас вони також є?
Авжеж, це ибупрофен та ацетилсаліцилова кислота и её производные
автор Шкала Радощів • 14 марта 2024
Ответ дляdaryl
Дякую
В шоколаде• 14 марта 2024
конечно ибупрофен)))
MashaizDusha• 14 марта 2024
Ібупрофен та парацетамол а також їхні конбінації продаються в усіх супермаркетах та маленьких крамничках в Новій Зеландії. Аспірін є.
А до чого тут доказовість, по-моєму знеболювальні найменш підозрілі по доказовості - біль знімають і одразу це видно.
Пэрисхилтонша• 14 марта 2024
Мені в Польщі після видалення складного зуба стоматолог виписав Трамал(трамадол) в краплях. Коли я у нього спитала навіщо такі сильні ліки, він мені сказав, що людина не повинна терпіти сильний біль.
MashaizDusha• 14 марта 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
так, тут також прописують сильні препарати, якщо вважають що біль буде сильний після втручання. В нас було таке що не знадобилися ті ліки, але добре що вони були.
Це не так, як в Україні років 8 тому, коли не випускали опіоїдні знеболювальні в таблетках щоб наркоші не дістали, а тим часом онкохворі в далеких селах конали від болю ждали медсестру по 4-8 годин щоб укол зробила. Не знаю як зараз з цим.
Сільський ансамбль• 14 марта 2024
Парацетамол , Ибупрофен пьют в штатах. Доказових ліків Нет. Многие препараты по рецепту.

АнтиТроль• 14 марта 2024
Ибупрофен на все случаи жизни 🤯
Нетутешня• 14 марта 2024
В Британії фуфломіцинів не прописують, навіть вітаміни без аналізу не призначають. В аптеці нічого серйозного без рецепту не продають.
Лікування болю комплексне, є різні варіанти, можуть навіть траву виписати при потребі
MashaizDusha• 14 марта 2024
Ответ дляНетутешня
траву від болю - це медичний канабіс? ;)
Нетутешня• 14 марта 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Це варварство, казати людині - терпи біль
Нетутешня• 14 марта 2024
Ответ дляMashaizDusha
Так, виписують відносно легко
MashaizDusha• 14 марта 2024
Ответ дляНетутешня
Так, виписують відносно легко
В Новій Зеландії це також легально. Можливо навіть знаю людину яка через мігрені вживає, знаю що збиралася бо лише лошадині дози сильних знеболювальних помагають інакше, а це для організма токсично якщо постійно сидіти на них.
Чарівна патика• 14 марта 2024
у них все доказове. недоказового не випишуть
різні засоби є для зняття болю. я п´ю рецептурні.
Нетутешня• 14 марта 2024
Ответ дляMashaizDusha
Це ж Commonwealth, тому цілком очікувано.
Від канабісу значно менше шкоди, ніж від рецептурних знеболювальних, плюс людина хоче їсти, що при онкології та сильному больовому синдромі великий плюс. Толерантності теж не спостерігається, тому і піднімати дозу треба врай рідко.
Чи можна спитати, як вам у Зеландії? В мене блакитна мрія там жити
Саджу все зарання• 14 марта 2024
До речі про опіоїди, мені під час перелому руки спочатку вкололи якийсь дуже гарний опіоїд, що я така радісна і творча була як не була мабуть ще з дитсадку. А потім морфій прописали. Але я відсиділась на ібупрофені, бо побоялась що якщо морфій такий же ефект дає, то залежність точно зʼявиться.
hrystia• 14 марта 2024
Ответ дляШкала Радощів
В нас вони також є?
Advil можна на Айхербі замовити.

hrystia• 14 марта 2024
Ответ дляMashaizDusha
Зараз сімейний лікар виписує рецепт без проблем. По крайній мірі, в мене так було. Опіати для батька мала з запасом.
постою_послушаю• 14 марта 2024
Ответ дляdaryl
Ацетилсалициловая кислота это аспирин. А Тайленол это ацетаминофен, по нашему парацетамол.
постою_послушаю• 14 марта 2024
Ответ дляhrystia
Advil можна на Айхербі замовити.
Зачем? Это обычный ибупрофен. Кстати, это только у нас я сталкивалась с такой зацикленностью на торговых названиях препаратов. В Канаде выписывают действующее вещество, в аптеке тебе в банку насыпают всегда разные препараты, никто не уточняет вообще. Я эсциталопрам уже двух или трёх торговых марок точно принимала, производителя на аптечной банке мелким шрифтом можно увидеть.
Автор, ещё напроксен активно выписывают от боли, от зубной и от спины. А вот привычного диклофенака нет, в мазях и кремах есть, а в таблетках нет. Сегодня в аптеке на конкретный запрос диклофенак предложили напроксен.
Fashion_besties• 14 марта 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Це дуже класні краплі.
Їх би варто кожному мати в аптечці, особливо під час війни.
Але у нас не виписують.
Цікаво, чим хлопцям комплектують аптечки у зони бойових дій
hrystia• 14 марта 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Можна й так. Але я маю знайомих, що хотіли саме Advil.
MashaizDusha• 14 марта 2024
Ответ дляНетутешня
так, але тут свої мутки, здається референдум був з приводу канабісу.

Мені тут добре, але не всім підійде, це хто любить тишу й спокій, природу й овечок навкруги))
Багато молоді виїжджають де більше движу, або в Австралію або США.
MashaizDusha• 14 марта 2024
Ответ дляhrystia
ну слава Богу!
Але шкода, що ваш батько захворів на онко (
hrystia• 14 марта 2024
Так. Знаєте, я учасник групи для онкохворих. Маса людей хворіє, але добре, що є така група де дівчата діляться досвідом та рекомендаціями, підтримують одна одну. Вони не одні, мають підтримку і це дуже важливо.