Кубик Рубика• 14 марта 2024
Ну что, печете блины?) показывайте
С чем у вас?
Я на завтрак тесто завела, сейчас начну печь, будут просто с медом
Кубик Рубика
• 14 марта 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
что значит тесто завела?
Сделала) у меня бабушка так говорила и мама - завели тесто. Не знаю откуда пошло
Я Вас не боюся• 14 марта 2024
Ответ дляКубик Рубика
интересно)
Ласковая_львица• 14 марта 2024
Взагалі ніколи не святкувала таке свято , а палачінти пеку дуже часто
Красавица писяная• 14 марта 2024
На выходных планирую. С начинками. Но неблагодарное это дело.....
Ласковая_львица• 14 марта 2024
Ответ дляКубик Рубика
Удалено администрацией...
Я Вас не боюся• 14 марта 2024
Ответ дляЛасковая_львица
паланчинты шо це?
Кубик Рубика
• 14 марта 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Удалено администрацией...
Сапай вазони• 14 марта 2024
Таке враження що люди млинці можуть собі дозволити раз на рік.
Кожен день тема про млинці.
Кубик Рубика
• 14 марта 2024
Ответ дляСапай вазони
Кожен день тема про млинці.
Причем здесь это? Я блины пеку много только на Масленицу, остальное время как-то и не хочется. Вы же паски на паску едите или все же раз в год себе можете позволить?
Я Вас не боюся• 14 марта 2024
я блины только по выходным роблю, бо геморно после работы еще стоять их жарить
Ласковая_львица• 14 марта 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
паланчинты шо це?
Млинці, налисники, палачінти — все це різні назви однієї страви. Це тонкі бездріжджові млинчики , які пекуть на Закрпатті — палачінти.
Головною особливістю палачинт є те, що вони дуже тонкі і мають хрусткі краї. Готуються палачинти на звичайному пшеничному борошні і молоці. Їх можна їсти самостійно, а можна з начинкою — це може бути сир, варення, мед, повидло, згущене молоко, або ж солоні варіанти — гриби, мʼясо і навіть яйця. Начинку кладуть на середину палачинти, після чого завертають млинець трубочкою або складають конвертом. Все просто!
Люблю кетчуп• 14 марта 2024
Ответ дляКубик Рубика
В мене казала розвела (дріжжі)- опара коли
Сапай вазони• 14 марта 2024
Ответ дляКубик Рубика
Навіщо вам багато ?
Ви піст тримати будете чи перед чим старанно наїдаєтеся?
Не кую, не мелю• 14 марта 2024
Ответ дляСапай вазони
Кожен день тема про млинці.
Та при чому тут дозволити! Мені ліньки смажити. А тут масляна - хочеш-не хочеш, а треба зятю вгодити.
Я Вас не боюся• 14 марта 2024
Ответ дляЛасковая_львица
а ну зрозуміло, у нас так не кажуть.
Кубик Рубика
• 14 марта 2024
Ответ дляСапай вазони
Навіщо вам багато ?
Удалено администрацией...
Ласковая_львица• 14 марта 2024
Ответ дляКубик Рубика
Удалено администрацией...
Не розумію , що таке БЛИНИ . я знаю , що таке Млинці, налисники, палачінти
Кубик Рубика
• 14 марта 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Удалено администрацией...
Я Вас не боюся• 14 марта 2024
Ответ дляЛасковая_львица
ой не випендрюйтесь
Сапай вазони• 14 марта 2024
Ответ дляКубик Рубика
Удалено администрацией...
Кубик Рубика
• 14 марта 2024
Ответ дляСапай вазони
Удалено администрацией...
Жаль меня, потому что тему о блинах создала? Вы себя слышите вообще?
Не кую, не мелю• 14 марта 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
А моя бабуся казала - поставила тісто. І я тепер ставлю тісто.
Кубик Рубика
• 14 марта 2024
Ответ дляТракторні війська
Кацапські традиції не підтримую.
В Украине нет масленицы? С каких пор?
Сливочная пенка• 14 марта 2024
Ответ дляСапай вазони
Кожен день тема про млинці.
Ну я лінива в цьому плані, тому діти можуть мене «розвести» на млинці лише на Масляну. Сьогодні поїду спеціальну пательню купляти, мої старі для індукції не підходять, а минулого року на звичайних пекла, то не зручно.
Зазвичай млинці з начинкою купляю в Галі або Пан Гурман.