Кубик Рубика• 14 марта 2024
Ну что, печете блины?) показывайте
С чем у вас?
Я на завтрак тесто завела, сейчас начну печь, будут просто с медом
Тракторні війська• 14 марта 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
А мене дивують люди, яких дивує, що не всі люблять довго стояти у плити.
Замість них можуть стояти інші
Кубик Рубика
• 14 марта 2024
Ответ дляБратья Капли
Блины это русское блюдо на масленицу
Запрещаем блины или к чему вы это пишете?
Тракторні війська• 14 марта 2024
Ответ дляКубик Рубика
Реально, прекращайте, у всех была, у вас не было. Ну вот к чему это?
Масляная’ – це не Масниця!
В Україні ж святували саме Масницю і з «Масляною» це свято має мало чого спільного. У Масницю українці прощалися з повним зимовим циклом і зустрічали весну.
Вік окремих обрядів, які проводили на Масницю, становив близько 2 тисячі років. Також це свято пов’язують із поминанням предків, адже субота на Переступному тижні (передостанній тиждень перед постом) була однією з трьох субот на рік, які душі випросили у Бога, щоб повертатися на землю.
У цей тиждень було прийнято не лише веселитися, а й очищати душу перед постом. Важливо було попросити пробачення у всіх, кому людина могла вчинити щось погане.
В Україні, на відміну від Росії, на Масляну переважали вареники.
Не кую, не мелю• 14 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Да, но трудозатраты несоизмеримы со скоростью их поедания
Таки Так!
Кубик Рубика
• 14 марта 2024
Админы, примите меры, пожалуйста. Из-за нескольких человек уже на Советчицу заходить не хочется. Безобидную тему про блины превратили в балаган
Не кую, не мелю• 14 марта 2024
Ответ дляЯ таке знаю
А пельмені й вареники на які свята?
А пельмені і вареники купую готові. Сама взагаліне роблю, лінь.
Тракторні війська• 14 марта 2024
Ответ дляКубик Рубика
Покажу блины, тема все-таки о них
На воді без яєць
Красавица писяная• 14 марта 2024
Ответ дляКубик Рубика
Ой, не обращайте внимания. Тут в каждой теме есть звезда, которая срач разводит.
Вкуси мене• 14 марта 2024
Ответ дляТракторні війська
Немає і не було ніколи. Ніхто налисників не пече і не пік.
Які налисники
млинці!
Не кую, не мелю• 14 марта 2024
Ответ дляСнегурочко
Удалено администрацией...
Дякую. Я теж багато помилок роблю. Тяжке російсько-совкове дитинство.
Тракторні війська• 14 марта 2024
Ответ дляВкуси мене
Які налисники
млинці!
Автор не зрозуміє, що таке млинці.
Элька-Карамелька• 14 марта 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Це східнослов´янське і зокрема українське свято.
Де ви живете?
Ви вважаєте, що від місця проживання залежить потреба в святкуванні того чи іншого свята?
Не кую, не мелю• 14 марта 2024
Ответ дляТракторні війська
Замість них можуть стояти інші
За вас є кому стояти?
В мене немає кому. Діти люблять саме мої млинці.
Вкуси мене• 14 марта 2024
Ответ дляТракторні війська
Автор не зрозуміє, що таке млинці.
Чого це вона не розуміє? Блины на русском.
Сокодавка ще та• 14 марта 2024
Я часто на сніданок печу налисники..любимо просто з маслом і цукром. Вареники з сиром планую , якщо ви про Масницю.
Тракторні війська• 14 марта 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
За вас є кому стояти?
Ясно що є. Саме мої млинці може інша смажити людина, за гроші
Тракторні війська• 14 марта 2024
Ответ дляInsin
Удалено администрацией...
Масляная’ – це не Масниця!
Ответ дляПотребую апгрейду
Вчора наробила блинів, години 2 стирчала на кухні. Залишилось трошки в холодильнику
Як це, залишилось? Така смакота не може залишатися!)))
Масний тиждень - це смачно, весело, традиційно!
А начинки! Крем сир, оселедець, червона рибка, ікра, гриби, джеми, варення...
Зі святом будьте здорові!
Щедрик• 14 марта 2024
Ответ дляМушля з Криму
Бліни не печу, а налисників накрутила
Красивенькі! Це з половинки млинця чи з четвертинки такі масюськи крутите? Хочу такі сьогодні зробити.
Моя бабуся з Дніпропетровщини завжди казала ’заколотила тісто на блини’))) У неї в селі говорили так. Сьогодні і я пектиму млинці, бо з понеділка піст, а хочеться наїстися такого всякого, бо потім хотітиметься, а не можна аж до 5 травня нічого
Ответ дляТракторні війська
Масляная’ – це не Масниця!
Удалено администрацией...
Не кую, не мелю• 14 марта 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Я вважаю, що людина, яка живе в Україні, не могла не чути про це свято. Інша справа, якщо живе наприклад серед папуасів - там інші свята.
Уравнобешенная• 14 марта 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Млинці, налисники, палачінти — все це різні назви однієї страви. Це тонкі бездріжджові млинчики , які пекуть на Закрпатті — палачінти.
Головною особливістю палачинт є те, що вони дуже тонкі і мають хрусткі краї. Готуються палачинти на звичайному пшеничному борошні і молоці. Їх можна їсти самостійно, а можна з начинкою — це може бути сир, варення, мед, повидло, згущене молоко, або ж солоні варіанти — гриби, мʼясо і навіть яйця. Начинку кладуть на середину палачинти, після чого завертають млинець трубочкою або складають конвертом. Все просто!
В нас кажуть плачинди,але це не блини. А по типу вартути .
Перший раз чую таку назву блинів. Тепер буду знати.
По факту ,мабуть зараз зроблю пару млинців,нагнали апетиту
Щедрик• 14 марта 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Це для мене подвиг - зранку млинці. Мені треба зібратися духом для них (разів три в рік максимум)