Сонячний день• 14 марта 2024
Потрібна порада!!! Яку?
Двокімнатна квартира!
Результат:
вже голосів:
47 (58.75%)
21 (26.25%)
7 (8.75%)
5 (6.25%)
Ніяку
Сижу_и_плачу• 14 марта 2024
Ответ дляСонячний день
Ось так збільшити
Можна і більше за рахунок сусідньої кімнати. І я б не робила коридор-кишку. Вище скинула варіант. Можна шафу в прихожій навпроти дверей, а можна зліва. Можна двері зробити між прихожою і кухнею.
Вся в кредитах• 14 марта 2024
друга подобається найбільше. велика кухня, посередині квартири, це означає шо шуми з обох кімнат ізольовані.
ванна одразу біля кімнати, цю кімнату зробила б спальнею)
Сонячний день
• 14 марта 2024
Ответ дляВся в кредитах
Я думаю можна зробити дві спальні! в третьому варіанті теж ізальовані кімнати
Вся в кредитах• 14 марта 2024
Ответ дляСонячний день
для мене важлива велика кухня, а спальні не обовʼязково великі. от другий варіант як раз такий, мені сподобався 🤷🏻♀️
спальня - мала на увазі батьківська спальня біля ванної . а друга дитяча, якщо діти є