Снегопадка• 14 марта 2024
Який варіант ви би обрали? Купівля квартири.
Є певна сума на квартиру. На таку, як прям хочеться і мріється, не вистачає десь 30-40 тис. Збирати їх, якщо все буде не гірше ніж зараз, рік. Або є варіант купити вбиту і зробити ремонт з нуля. Тоді, скоріш за все, вистачить наявних коштів. Але це такий головняк і немає часу цим займатися через завантаженість робочу.
Квартира як інвестиція на майбутнє, житло поки є.
Результат:
вже голосів:
58 (53.21%)
Збирати далі
26 (23.85%)
Не купувати зараз
17 (15.6%)
Купити вбиту і робити ремонт
8 (7.34%)
Результати
Снегопадка
• 14 марта 2024
Ответ дляЧавонадо
Возле метро я так поняла. Мне кажется за такое овер
Ну так, такі зараз ціни. Центральний район Києва, так, недалеко від метро
Луноликая Вика• 14 марта 2024
Вы её здавать будете?
Как вариант взять в кредит, но что бы аренда покрывала платеж. Что бы она сама себя выплатила.
Несемо світло разом• 14 марта 2024
А чим ваші варіанти відріщняються крім ризику втратити все , гроші не зароьите поки вона не здається
Несемо світло разом• 14 марта 2024
Може бути зе гірше ніж зараз, коаще бути з грошима тим більше ціни не низькі щоб хапати
Несемо світло разом• 14 марта 2024
100 тем таких брати не брати, наразі ми ще котимося вниз підйома цін чекати нічого, ажіотаж на переселенцях а люди хто може виіздають житло буде дешевшим (я так дкмаю) так як будуть хотітипродати швидше