15 марта в 07:26

Вчора мною була загублена карта Монобанку

Дівчата, потрібна допомога! Вчора мною була загублена карта Монобанку і хтось зняв з неї всі кошти, що там були. 10 000 грн. Це кредитна карта.
Можливо, в когось була така ситуація?Як вирішилось питання з банком?
показать весь текст
автор hrystia 15 марта в 11:58
Ответ дляЯ в дамках
Радійте що не 50тис було на карті
Радію. Але для мене дуже суттєвою є сума, яку зняли.
ОдинРазНадетое 15 марта в 14:19
Зашла проверить галочки
А моно не работает
Ivaiva17 01 апреля в 12:16
Ответ для4есотка
Ще напишу одну річ, так як довго працювала в банку. Зазвичай з карт клієнтів знімають гроші рідні, діти, близькі друзі. Все інше меньший відсоток.
Они украли картку?