15 марта в 17:14

Біле золото чи ні?

Мій перший досвід за кордоном 😳Купила перший раз прості сережки - гвоздики біле золото за 180 євро за кордоном , поклали в коробочку і все ! Я поспішала - прийшла додому і до мене дійшло , що не проб , ні бірок , нічого нема , тільки чек і коробочка , думаю , може це біжутерія 🤯але на сережках є проба , правда не можу побачити номер який , бо дуже маленькі цифри … може хто знає як перевірити ?? Чи це нормально за кордоном без « нічого « продавати ??
Ядвига Юсьлегко 15 марта в 17:15
Авторе, шукайте Лупу чи інше , за допомогою чого зможете роздивитися пробу
автор Нетутешня 15 марта в 17:15
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Авторе, шукайте Лупу чи інше , за допомогою чого зможете роздивитися пробу
Якби ж була лупа 🔍, немає 😳
Ядвига Юсьлегко 15 марта в 17:17
Ответ дляНетутешня
Якби ж була лупа 🔍, немає 😳
Тоді доведеться нести до ювелірної майстерні в витрачати кошти на експертизу. Інших тестів на визначення золота невідомої проби нема
ЛЮБА 15 марта в 17:17
Попробуйте сфотографировать пробу телефоном
Борщик 15 марта в 17:20
Макро телефоном наведите
Бешене сарі 15 марта в 17:21
Бірок нема - це норма. Але на моїх кількох виробах проба все ж стоїть. І справді доволі мілка
автор Нетутешня 15 марта в 17:21
Ответ дляБорщик
Макро телефоном наведите
А де в айфоне таке є ?
автор Нетутешня 15 марта в 17:21
Ответ дляБешене сарі
Бірок нема - це норма. Але на моїх кількох виробах проба все ж стоїть. І справді доволі мілка
Ви за кордоном купляли ? Бірка стоїть , але чи дійсна ?
Борщик 15 марта в 17:22
Ответ дляНетутешня
А де в айфоне таке є ?
В настройках камеры поищите
Бешене сарі 15 марта в 17:23
Ответ дляНетутешня
Ви за кордоном купляли ? Бірка стоїть , але чи дійсна ?
Так, це я про те, що в моїй країні в магазинах продають. Оцих наших звичних бірок нема
Джем Шакіри 15 марта в 17:24
Попробуйте фото сделать и потом фото увеличьте, может так увидете
Личко Невеличке 15 марта в 17:25
телефон- камера, ею увеличивайте
Додаю напруги 15 марта в 17:28
Ответ дляНетутешня
Якби ж була лупа 🔍, немає 😳
Зайдіть знову в цей магазин і уточніть, може лупа ще в ниє, там і перевірите.
Або купіть лупу в магазині, це не проблема
автор Нетутешня 15 марта в 17:58
Ответ дляБешене сарі
Так, це я про те, що в моїй країні в магазинах продають. Оцих наших звичних бірок нема
Вибачте , а в якій країні ви купляли ?)
БезВзяток 15 марта в 17:58
В айфоне есть лупа
автор Нетутешня 15 марта в 18:30
Ответ дляБезВзяток
В айфоне есть лупа
Дякую ! А як її включити? Де шукати? Не можу знайти 😳
автор Нетутешня 15 марта в 18:38
Всім , дякую , начебто побачила 585 це погана проба ?? Хто знає ??
Бешене сарі 15 марта в 23:33
Ответ дляНетутешня
Всім , дякую , начебто побачила 585 це погана проба ?? Хто знає ??
Це звичайна. 90% золота в українських магазинах