16 марта в 09:04

Як підготуватися до годування грудьми?

Що вам допомогло налагодити гв? І які помилки робили, які можна було б уникнути.
Всім дякую за поради.
Угадайс 16 марта в 09:05
Багато чого залежить від самої дитини.
Срочнокпсихологу 16 марта в 09:06
Ніяк. Молоко або є або нема
2 6
Акукарача 16 марта в 09:07
никак , свернула . мне это не нужно. на смесях. всем хорошо
4 2
мимАпроходила 16 марта в 09:07
Зачем к этому готовиться, будет желание будите кормить, не будет не будите
Губной рояль 16 марта в 09:09
Ваше бажання. Я не хотіла терпіти біль щоб кормити груддю, тому швидко перестала. Якщо ви хочете цього, то знайте спосіб, головне не здаватися.
CatyK 16 марта в 09:09
Посмотрите Нину Зайченко в ютубе или инсте. Вообще читайте теорию ГВ - что, как, зачем, почему. Чтобы потом не носиться с выпученными глазами и слушать советы бабок, а спокойно решать проблемы, если такие будут.
Секс-Бомба 16 марта в 09:09
Допомогла санітарочка в пологовому))) Ніяк не могла прилагодити дитину, вона підказала, як саме щоб вона прикладалась. Щоб верхня губа ніби заверталась трохи вверх. Без цього було дуже боляче і нічого не виходило.
Все будет, но потом 16 марта в 09:10
Подивіться інструкції Маргарити Лежепьокової, вона дуже вдало пояснює.
https://www.instagram.com/margarita_lezhepekova?ig...

Заздалегідь під час вагітності вивчила алгоритми правильного прикладання, дій під час лактостазів, фізіологію гв в плані пролактину і окситоцину. Годувала півтора роки, завершила плавно і без сліз, помилок не знайшла, вся вивчена інформація пригодилася))
Допоможіть знайти 16 марта в 09:10
Ответ дляГубной рояль
Ваше бажання. Я не хотіла терпіти біль щоб кормити груддю, тому швидко перестала. Якщо ви хочете цього, то знайте спосіб, головне не здаватися.
А який біль терпіти?
культУра 16 марта в 09:11
Ответ дляУгадайс
Багато чого залежить від самої дитини.
Плюсую. Не готувалася, нічого не робила, самі взяли і відкормилися
Копуша 16 марта в 09:12
Ніяк не треба готуватися , хочете - годуєте, не хочете - ні
Губной рояль 16 марта в 09:12
Ответ дляДопоможіть знайти
А який біль терпіти?
Соски потріскали і кров йшла. Коли дочка брала грудь, то ледве стримувалася щоб не закричати. Це не для мене.
Угадайс 16 марта в 09:12
Ответ дляДопоможіть знайти
А який біль терпіти?
Самий звичайний біль, коли тріскаються соски
культУра 16 марта в 09:12
Ответ дляДопоможіть знайти
А який біль терпіти?
Перший час кожне прикладання починається з болю, ніби дитина відгризає той сосець. І тріщини у багатьох
Угадайс 16 марта в 09:13
Ответ длякультУра
Плюсую. Не готувалася, нічого не робила, самі взяли і відкормилися
Саме так
У мене не одна дитина і навіть не дві, тому ну де-де багато залежить від самої дитини
AnnaOst 16 марта в 09:14
Вивчити теорію, щоб зрозуміти як воно все відбувається і що робити в тому чи іншому випадку. Теж плюсую за ніну зайченко на ютуб. У мене особисто не було ніяких проблем, про лема одна тепер як його те гв згорнути)
AnnaOst 16 марта в 09:14
Ответ длякультУра
Перший час кожне прикладання починається з болю, ніби дитина відгризає той сосець. І тріщини у багатьох
У мене не було нічого такого...
культУра 16 марта в 09:14
А, стоп, одна порада таки є. Починати мазати пуреланом/ланзінохом відразу ж з перших разів, щоб не давати тим тріщинам і з´явитися, а не лікувати їх потім
Акукарача 16 марта в 09:14
Ответ дляДопоможіть знайти
А який біль терпіти?
мне первый ребенко некомфортно было и т д..и соски болели и трещины и т д
Допоможіть знайти 16 марта в 09:15
Ответ дляГубной рояль
Соски потріскали і кров йшла. Коли дочка брала грудь, то ледве стримувалася щоб не закричати. Це не для мене.
Я брала з собою в пологовий крем, і ніяких трішечки і крові не було.
культУра 16 марта в 09:15
Ответ дляAnnaOst
У мене не було нічого такого...
От саме як присосується - хіба нічого не боліло в перші дні? Потім-то вже ні, звичайно, і з другою дитиною навіть не було такого
Допоможіть знайти 16 марта в 09:16
Ответ длякультУра
От саме як присосується - хіба нічого не боліло в перші дні? Потім-то вже ні, звичайно, і з другою дитиною навіть не було такого
Ні. Якщо боляче, то дитина не правильно захвачує сосок.
А_я_ЛОЖУ! 16 марта в 09:19
Я навідь не знала, що гв може не скластися. Просто народила і годувала, перший час було важкувато, боліли соски та дитина погано брала груди, але все налагодилося за 2 тижні. Добре, що всякі форуми тоді не читала, а просто інтуїтивно діяла.
Губной рояль 16 марта в 09:22
Ответ дляДопоможіть знайти
Я брала з собою в пологовий крем, і ніяких трішечки і крові не було.
Ну я в цьому була недосвідчена. Лікарі приходили і лише кричали що я неправильно прикладаю, що не так дитину тримаю, поки їм не заплатили. Тоді відношення змінилося і показали як до грудей прикладувати, як масажувати груди. Але уже було пізно. В мене це викликало лише асоціацію з болем і дискомфортом.
Їжак в панчохах 16 марта в 09:23
У меня прям проблема была. Молока не было. До 5ти месяцев я докормила таки с большим трудом. Из моих ошибок:
1) слушать и выполнять всякий бред, который советуют ’опытные’ люди, типа поедания фиников, орехов и т.д.
2) насилие над собой по поводу этого кормления, когда не получается. Нет, так нет. Есть отличные смеси.
Хорошо: высыпаться, не нервничать, пить достаточно, питание в достаточном колличестве.
По поводу техники кормления. Мой роддом был помешан на этом всем. Все меня приходили учить. Одна заявила: грудь большая, рот у ребёнка маленький - кормить не сможешь. Вторая пришла, сказала, что это бред и смогу, смогла.
Мост_Устал 16 марта в 09:28
Очень-очень помогал в этом деле молокоотсос Medela ( у меня был механический).
В роддом советую взять их крем для сосков.
Успехов!!!
Дівка в намисті 16 марта в 09:36
Ответ дляДопоможіть знайти
Ні. Якщо боляче, то дитина не правильно захвачує сосок.
Я б не сказала. У мене легко ГВ пройшло. Але все ж на початку було трохи боляче - ну не звикли груди до цього натиску. Тріщин не було, але дискомфорт все ж відчувався. Рятував крем, я після кожного годування ним мазала. Тому от його б (пурелан або щось подібне) радила б використовувати з самого початку.
ТигрЛьвович 16 марта в 09:46
Навчитися давати дитинці правильно груди! Думаю зараз вже є відео з таких питань.
14 років тому я вчилася на курсах:)
І ось це реально допомогло. Доньці давала з першого дня правильно, обійшлася без накладок і т.д., а меншій дитині я була виснажена і годувала перший день, як кажуть як Бог дасть, то за ту ніч пошкодувала, але швидко все виправила правильним прикладанням, ще є спеціальна мазь для таких випадків, купіть таку обов´язково!!!, бо поки навчитеся правильно давати груди, то матимете проблеми.
Дитя має захвачувати отим малюсіньким ротиком, майже усю ореолу навколо соска;)
І знати, що якщо молока багато не користуватися молоковідсосом, а зціжувати у ванні під гарячим душем, де вода ллється на плечі і навпаки стимулювати ореолу, якщо молока мало.
Треба бути готовим до всього:)
Але якщо є бажання годувати, то все вийде!
Мене мама годувала грудьми лише до 2 х місяців, бо мала величезні проблеми з тим, бабуся теж не годувала своїх,а я своїх дітей змогла до 1,5 року.
Я шалунья 16 марта в 09:53
Купить силіконові накладки для годування. В Україні не практикують,а хай кордоном це популярно.Я задоволена ними.
1 1
Налогообложу 16 марта в 10:09
Ответ дляДопоможіть знайти
Я брала з собою в пологовий крем, і ніяких трішечки і крові не було.
До цього крему ще накладки медела,дуже врятували. Вдруге вже не довела до тріщин. Це все дуже індивідуально. В подруги двоє дітей відкормилися самі,без болі,тріщин і комків. Вона і гадки не мала,шо може таке бути. А з третім-соски порепали, пішли крики і температура. От чого? Хз. Я приїхала і допомогла-комки поштрихували масажем,дитину прикріпили правильно,і щоб підборіддя дитини було біля комків,накладки купили. Бо в мене були страшні проблеми,лактостази,тріщини,соски втягнуті і тд. Маю власний досвід