БезВзяток• 16 марта 2024

Прийшло сообщение в телеграм

Номер скрыт
Аватарки нет
Текст « я очень тебя люблю»
Кто это может быть, ума не приложу
Большой секретик• 16 марта 2024
Розігриш

пАлАвинкА• 16 марта 2024
Это девушка из соседней темы написала, что ж вы год молчали?))
Гигиенишвили• 16 марта 2024
Тцк)
Пушкининиана• 16 марта 2024
Эта я
автор БезВзяток • 16 марта 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Я девушка
Даю справку• 16 марта 2024
Напишіть :я, згодна, приймаю твою пропозицію.. Видалиться 💯
Жена миллионера• 16 марта 2024
А ник есть в телеграм? ))
Пробейте его в инстанрам, вдруг повезёт)
автор БезВзяток • 16 марта 2024
Ответ дляЖена миллионера
А ник есть в телеграм? ))
Буквы IW там где имя
Ника нет
Никакой инфо нет
Калинові вуста• 16 марта 2024
Ооо ці аноніми. Я працювала в бухгалтерії і до нас часто клієнти заходили приносили свої документи, + могли на особистий номер телефонувати, так от на той час жила з хлопцем, прийшла додому йже відпочивали приходить повідомлення, я б сказала навіть поема. Короче а в кінці тієї поеми пропонував або жити з ним, або кекс за гроші, взамін на авто бо квартиру🤣🤣 ми просто з дівчатами вмирали на роботі з сміху. Хз хто то, так і Залишився анонімом, але ще 2 чи 3 рази повторно писав думав що сліпа і не бачу🤣

автор БезВзяток • 16 марта 2024
Ответ дляКалинові вуста
Щоб списали хто це
Ви взагалі не відповіли?
Калинові вуста• 16 марта 2024
Ответ дляБезВзяток
Щоб списали хто це
Ви взагалі не відповіли?
Ні, нічого не відповіла. На третій раз коли повторно написав просто заблокувала, але я здогадувалась хто це може бути, бо там він один приходив щоб прям очі горіли і слюні текли🤣🤣
Шукаю трусики• 16 марта 2024
Ответ дляБезВзяток
Буквы IW там где имя
Ника нет
Никакой инфо нет
Попросите у него денег в долг
Вельшановна• 17 марта 2024
Думаю вы любимая женщина телеграмма
Неначасі• 17 марта 2024
Ой мені так писала попередня дівчина мого бойфренда. Тіки херню. Раз в місяць напише з скритим номером та без ніку і видаляє акаунт. Потім знов з´являється писне і тікати. Дізналася після того як вона знайомій знайомій розповіла що так хоче провчити козу бо має надію повернути мужика)) а я🐐 то і зустрічатися стала через 2 років після неї з хлопцем, чим дорогу перейшла , працюємо разом в великій компанії, я не слідкувала хто там з ким, а номер в мене в корпоративному профілі є, налаштування бачити всім хто має номер. Дивні люди, на що розраховують.