Тема вже була.
Результат:
вже голосів:
31 (62%)
16 (32%)
3 (6%)
Пилосмок працює• 18 марта 2024
для мене перший варіант. ненавиджу слухати як сусіди вночі миються-в туалет ходять. тому ніяких спільних стін з санвузлами
Гладиолус• 18 марта 2024
Ответ дляАнти-анонім
И особенно для тех кто любит слушать соседей в новострое. особенно если там соседняя спальня.
В багатоквартирному будинку завжди будуть сусіди
Анти-анонім• 18 марта 2024
Ответ дляГладиолус
Да, но нужно выбрать правильную планировку, что бы отградится от них подальше.
Гладиолус• 18 марта 2024
Ответ дляМайская киска
2 вариант ни о чем : одна комната 12, вторая 31. Зачем ???
Можна використати з користю)
Пишу_граммотно!• 18 марта 2024
А нащо ще одна тема, якщо вже вам все розписали детально, всі плюси і мінуси роібрали? Що вам заважає прийняти рішення?
Аноним_1857• 18 марта 2024
Ответ дляАнти-анонім
Тем более, будет слышен лифт и кто ходит. Вы знаете какая слышимость в новостроях?))
в мене межує зі сходинками та ліфтом. Нічого не чути. Тим паче сходами ніхто не користується, лише коли нема світла. І це краще, ніж сусіди))