18 марта в 16:52

Греция, выезд ребенка, надо ли разрешение одного из родителей

Едем летом на море в Грецию , я и ребенок, нужно ли на ребенка нотариальное разрешение о выезде от отца? Уточнила у туроператора, та сказала что на военное время не надо, ну это разрешение везде требуют, рекомендует сделать
Кусман Сиру 18 марта в 16:55
Нет
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 18 марта в 16:56
До літа невідомо як і що буде. Зробите якщо треба, це 10 хв
Жинси на дитину 18 марта в 16:58
Де, на думку туроператора, його можуть вимагати окрім як на виїзді з України?
Не потрібен дозвіл, якщо дитина їде з одним з батьків. Інформація 100% точна
Королева спама 18 марта в 16:58
Сейчас не надо
Уточняйте ближе к дате выезда
Пешеходик 18 марта в 16:59
Сейчас не нужно. Ездила, нигде не спрашивали. Летом еще уточните, может изменится .
автор Перемелица 18 марта в 17:02
Ответ дляЖинси на дитину
Де, на думку туроператора, його можуть вимагати окрім як на виїзді з України?
Не потрібен дозвіл, якщо дитина їде з одним з батьків. Інформація 100% точна
Дякую, Ви праві
Свекруховна 18 марта в 17:08
Ні
Барабасиха 18 марта в 17:14
Цікаво, а якщо дитина їде з групою, то дозвіл від одного з батьків достатньо чи вже від двох потрібно?
Білий Лосик 18 марта в 17:16
Яка різниця, куди ви їдете? Дозвіл не потрібен зараз, якщо мама їде з дитиною
rybka21 18 марта в 17:35
Ответ дляБарабасиха
Цікаво, а якщо дитина їде з групою, то дозвіл від одного з батьків достатньо чи вже від двох потрібно?
якщо дитина їде в супроводі третьої особи, потрібний дозвіл від обох батьків, завірений нотаріусом, або дозвіл одного з батьків, засвідчений органом опіки та піклування