Свекруня• 18 марта 2024

Допоможіть вибрати пляжну сумку.. на що звернути увагу

когдадеЦкие• 18 марта 2024
Возьмите пляжный рюкзак, вот честно) Намного удобнее сумки и руки свободные.

torbochki.in.ua• 18 марта 2024
Ці моделі не дуже зручні
автор Свекруня • 18 марта 2024
Ответ длякогдадеЦкие
А шо таке буває?
Я шалунья• 18 марта 2024
Я люблю плетеные
Совбез• 18 марта 2024
Я впершу чергу обираю такі, які займають менше місця у валізі. Ваші об´ємні дуже, зайві мабуть 400 грам у валізі. Теж підтримую пораду стосовно рюкзака, зручно з ним в літаку чи автобусі, а потім на пляж необхідне брати. Або оберіть шопер із тканини, вони бувають дуже великі і міцні, але з звичайними ручками і без підкладки..