Свекруня• 18 марта 2024
Допоможіть вибрати пляжну сумку.. на що звернути увагу
когдадеЦкие• 18 марта 2024
Возьмите пляжный рюкзак, вот честно) Намного удобнее сумки и руки свободные.
Свекруня
• 18 марта 2024
Ответ длякогдадеЦкие
А шо таке буває?
Совбез• 18 марта 2024
Я впершу чергу обираю такі, які займають менше місця у валізі. Ваші об´ємні дуже, зайві мабуть 400 грам у валізі. Теж підтримую пораду стосовно рюкзака, зручно з ним в літаку чи автобусі, а потім на пляж необхідне брати. Або оберіть шопер із тканини, вони бувають дуже великі і міцні, але з звичайними ручками і без підкладки..