Даксо• 19 марта 2024

Бєлгород та Сумщина: Аналіз інформаційної війни

Олена Монова на FB

’Дуже цікаву штуку помітила зараз.

А саме масований набіг в коментарі дивних людей з однаковою тезою: «шо ви ото радієте Бєлгороду, там одна показуха імені Буданова, а через це Суми потерпають». Далі все за канонами жанру — «от краще б…», і варіації на тему, як саме було б краще, у виконанні диванних полководців.

Влетіли, як по команді, цілим натовпом.
З логіки оцих з усіх боків достойних громадян, нам не треба топити чорноморський флот і кошмарити Крим, бо звідти летить на Одесу. Нам треба вшитись з Лівого берега Херсонщини, щоб не летіло на Херсон. Не чіпати Бєлгород, бо Харків і Суми.

А що нам ще не треба робити, достойники? Може взагалі не чинити спротив, аби хуйло не злостилось? Лягти і замріяно дивитись у небо.

Я не бачу нікого, крім росіян, кому була б вигідною саме така постановка питання. Не смикайтесь, українці. Не сердіть пиню. Не робіть різких рухів. Тихо будьте. І все закінчиться швидко. Так?

Хє... ви вгадали.’
Mystery -ing• 19 марта 2024
Ответ дляДаксо
А на Херсон, Купянськ чому КАБи по вашій лозіці летять? На ту ж Авдіївку в свій час? Через якісь наші ’клоунські виходи’?
Вы откуда пишите? С какого города?

rybka21• 19 марта 2024
Ответ дляkostyanych
Потому что потому...
КАБ - это трешак для нас, кто с приграничья. На него нет управы. 50 км полет... Рисуем радиус. А если ещё и залет на нашу территорию - то плюс ...

Чтоб авиация боялась подлетать и скидывать - нужны системы ПВО на приграничье. Их не хватает, они все практически на фронте, в Киеве..
так чому три місяці закидають бомбами Харківщину? у відповідь на що?
AnnaOst• 19 марта 2024
Тобто навіть без аргументації? А просто ’закрийте рота і мовчки дохніть, а хто не хоче дохнути мовчки той грьобана русня’
автор Даксо • 19 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
У вас якісь дуже дивні висновки. Ви українською точно володієте в достатній мірі для розуміння написаного?
Катруська• 19 марта 2024
Ответ дляrybka21
я вже писала, ще раз повторю
три місяці поспіль КАБами закидають північ та схід Харківщини. щоденно.
чому блогери про це мовчали і мовчать?
Ось це цікаве питання. Навіть мої знайомі з Харкова на фейсбуці зараз репостять лозунги ’Кричить про Сумщину’, а чомусь про Харківське прикордоння мовчать... Хоча, воно ж ближче. І також обстрілюється давно.
автор Даксо • 19 марта 2024
Ответ дляkostyanych
Вы откуда пишите? С какого города?
Навіщо використовувати маніпуляцію ad hominem? Ви краще дайте відповідь на задане питання
tirin• 19 марта 2024
Ответ дляrybka21
я вже писала, ще раз повторю
чому блогери про це мовчали і мовчать?
Вот я тоже не пойму, почему события на Харьковщине мало кого интересовали и интересуют, а такие же события на Сумщине подняли такую информационную волну. Я не меряюсь горем, просто выглядит это странно.
Mystery -ing• 19 марта 2024
Ответ дляrybka21
Где конкретно?
КАБы относительно недавно появились.

Если вы имеет ввиду 3 месяца срок и прифронтовую территорию Харьковщины- то таки да, там фронт...

А с этим замесом будет больше обстрелов именно приграничья Харьковщины.
Natal_ka91• 19 марта 2024
Ответ дляДаксо
Ви самі собі суперечите. ’Всі блогери почали кричати про Сумщину’ а в ’інфополі один Бєлгород’?

Ви опрєдєлітєсь.
Опрєдєляйтєсь ви собі, я висловила своє бачення. У вас своє. На цьому й закінчимо.

автор Даксо • 19 марта 2024
Ответ дляkostyanych
Где конкретно?
КАБы относительно недавно появились.

Все з вами ясно, ’КАБы относительно недавно появились’...
golublexa3• 19 марта 2024
Ответ дляkostyanych
Я из Сумщины. Пиздец на приграничье полный. Такого замеса не было все эти 10 лет войны.

Если вы знаете, что делает КАБ -500, или КАБ -1500- то можете представить: Авдеевка и 70 КАБ в сутки, и В.Писаревка( к примеру) -40 КАБ в сутки. Она смешивает все- и здания, и технику, и людей, и укреп сооружения.

По 13-15 тревог в области в сутки.

А эти клоунские выходы на территорию РФ, что никакого толку не имеют (а, сори, разхерячили пару домов, взяли в плен несколько военных и свалили- так как закрепиться не их задача- да и не смогут! )- дают лишь ответку по нашим города.

Белгород - 27 км от границы.
Сумы- 28 км.

Мне вообще не смешно.
Это ни какая не ответка, путину нужна буферная или как он сказал санитарная зона, вот они ее и создают.
Анастасия-2a44• 19 марта 2024
Живу в м.Суми, вибачте ,але так...таке враження що нашої області не існує, або вона в паралельній реальності .Прильот під Києвом ( восени )мусолили цілий тиждень,а ще більший стався в Сумському районі,то лиш у стрічці новин і швиденько так , на 30 сек ролик увімкнули.За останні пів року, нас так обстрілюють, що 2022 рік був спокійніше.А останні тижні- то кошмар.Влада місцева нічого не робить,чи то задача так їм поставлена чи то пофіг.
автор Даксо • 19 марта 2024
Ответ дляtirin
Тому що це інформаційна атака, яка вигідна не важко зрозуміти кому.

Сумно тільки те, що наші корисні ідіоти це розносять. При чому більшість, сидячи закордоном.
Mystery -ing• 19 марта 2024
Ответ дляДаксо
Что со мной ясно?
Вы из какого города, что так легко относитесь к обстрелам приграничья?
автор Даксо • 19 марта 2024
Ответ дляАнастасия-2a44
Останні тижні про вас якраз зі всіх утюгів. І якраз дуже підозріла така миттєва трансформація інфополя.
Катруська• 19 марта 2024
Ответ дляАнастасия-2a44
Живу в м.Харкові. Що ви знаєте про обстріли Харкова і області?
Mystery -ing• 19 марта 2024
Ответ дляgolublexa3
На Сумшине это началось именно после известных акций. Такого не было ранее, повторю.

С Писаревка как раз и заход происходит, чего ее и сносят в ноль.
AnnaOst• 19 марта 2024
Ответ дляДаксо
Хто така Олена монова? Воєнний експерт? Експерт з інформаційної безпеки? Якась тьотка вважає що якщо люди пишуть що за кожний удар по бєлгороду і за кожний легіон визволення Росії нам прилітає в сто разів більше, то він москаль. А чого вона так думає? Бо їй так хочеться
Я думаю що тьотка не права
Анастасия-2a44• 19 марта 2024
Ответ дляКатруська
Сумська область має найбільший протяжністю кордон з рф і за Харків,та Харківську область по всіх інфо каналах пишуть, і про обстріли і про евакуацію...на відміну від Сумщини.

golublexa3• 19 марта 2024
Ответ дляkostyanych

Ну так решение про санитарную зону они приняли недавно, готовятся к переговорам и заморозке. по их мнению это так должно быть...
автор Даксо • 19 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
Я думаю що тьотка не права
А ви хто така? Я правильно розумію, що ви вважаєте, що у вас більше credibility ніж у Монової і інших волонтерів, які помітили те ж саме?
Катруська• 19 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
Я думаю що тьотка не права
Це капець. А ДО наших ударів по бєлгороду війни не було чи шо? Не було прильотів по жилих домах? Не було окупованих територій?
Mystery -ing• 19 марта 2024
Взагалі я дуже здивований!
Я срався на кацапських каналах - казав що в нас насправді твориться і що вони вщент руйнують наші міста, бьють по цивільним тощо - вони мені не вірили, казали що я не знаю як воно насправді, а ось у них родичі в Україні і що все не так!

Таке враження - що я теж щось пишу дике, і не живу на своїй землі у своєму місті і не знаю що пишу... Не помилився чи я форумом??? Сорі...

Дуже сумно і прикро.
Щож, маємо що маємо.
Катруська• 19 марта 2024
Ответ дляАнастасия-2a44
Оце ви брешете так брешете.
Анастасия-2a44• 19 марта 2024
Додам, звісно це моя особиста думка, в 2022 зтирали Охтирку та Тростянець , зараз повторюється те саме , губернатор втік за кордон, мер арештований, за хабар.Прийняли в.о. їх обовязків незрозуміло кого ...
rybka21• 19 марта 2024
Ответ дляkostyanych
Где конкретно?
КАБы относительно недавно появились.

я питаю - у відповідь на що?
конкретно Куп’янськ, В.Бурлук, Золочів, Вовчанськ.
ну ще можете спитати ’скакогогорода’ я пишу
Mystery -ing• 19 марта 2024
Ответ дляrybka21
я питаю - у відповідь на що?
Вибачте, покидаю тему.
Тримайтесь, сил нам усім і здоров´я.
rybka21• 19 марта 2024
Ответ дляkostyanych

а на Харківщині після чого почалось?
’раніше’ КАБами не закидали той же Золочів. а вже другий місяць він постійно під обстрілами з повітря
чаревна• 19 марта 2024
Ответ дляkostyanych

По 13-15 тревог в области в сутки.

Белгород - 27 км от границы.
Сумы- 28 км.

Мне вообще не смешно.
Что вы хотите в приграничной области? Чтоб вас конфетами засыпали
Клоунскме выходы, модет ваш муж покажет не клоунские или он только ждёт победы
rybka21• 19 марта 2024
Ответ дляkostyanych
Вибачте, покидаю тему.
Тримайтесь, сил нам усім і здоров´я.
то відповіді нема
Сумщину знищують ’у відповідь’, а Харківщину ’потомучтопотому’