Даксо• 19 марта 2024

Бєлгород та Сумщина: Аналіз інформаційної війни

Олена Монова на FB

’Дуже цікаву штуку помітила зараз.

А саме масований набіг в коментарі дивних людей з однаковою тезою: «шо ви ото радієте Бєлгороду, там одна показуха імені Буданова, а через це Суми потерпають». Далі все за канонами жанру — «от краще б…», і варіації на тему, як саме було б краще, у виконанні диванних полководців.

Влетіли, як по команді, цілим натовпом.
З логіки оцих з усіх боків достойних громадян, нам не треба топити чорноморський флот і кошмарити Крим, бо звідти летить на Одесу. Нам треба вшитись з Лівого берега Херсонщини, щоб не летіло на Херсон. Не чіпати Бєлгород, бо Харків і Суми.

А що нам ще не треба робити, достойники? Може взагалі не чинити спротив, аби хуйло не злостилось? Лягти і замріяно дивитись у небо.

Я не бачу нікого, крім росіян, кому була б вигідною саме така постановка питання. Не смикайтесь, українці. Не сердіть пиню. Не робіть різких рухів. Тихо будьте. І все закінчиться швидко. Так?

Хє... ви вгадали.’
Ellina Art Girl• 19 марта 2024
Ответ дляkonffettina
Какие же тут отвратителные тетки сидят, пусть Сумщину стирают с лица земли, потому, что тоже где-то у кого так же???? Особенно когда их не касается и прилетов не было. Может сначала надо было дать защиту Сумщине, а потом уже применять силу к тому же Белгороду??? Или местными можно и пожертвовать???
Я в шоке от ответов.
Вывод нужно молчать, пока вас гатят.
И терпеть. Иначе вы разгоняете зраду.

Bransoletka• 19 марта 2024
Ответ дляVA 11
Какую, блд, ответку? Два года херячат всю Украину!
Ні, не всю. І не порівнюйте Сумщину, Харківщину, Донеччину, Запорізька і наприклад Чернівці, Франик, Житомир і т.д.
Ні в якому разі не бажаю їм того самого, але це геть 2 різні рівні життя
Ellina Art Girl• 19 марта 2024
Ответ дляBransoletka
Столиця)))
Ну это меняет вопрос)))
Ирина-bbd0• 19 марта 2024
Ответ дляEllina Art Girl
Я в шоке от ответов.
Вывод нужно молчать, пока вас гатят.
И терпеть. Иначе вы разгоняете зраду.
Ради справедливости.покажите Ваши темы про Херсон.Харьков.Никополь.в которые гатят ежедневно
VA 11• 19 марта 2024
В другой теме какая-то коза не может успокоиться, что деточек в Белгороде убили.
Ирина-bbd0• 19 марта 2024
Как-то у Вас без войны было всё это время
Bransoletka• 19 марта 2024
Ответ дляVA 11
Не все. Некоторым руснявых детишек жалко. .
А ви як побачите мертву дитину, то будете тішитися????
автор Даксо • 19 марта 2024
Ответ дляVA 11
Пітушиних ветеринарів теж хватає.
Ирина-bbd0• 19 марта 2024
Ответ дляBransoletka
А Вы тут решили в мораль поиграть?

автор Даксо • 19 марта 2024
Ответ дляBransoletka
Та руснява дитина виросте і піде в Україну катувати і розтрілювати військовополоненних. Тому коротка відповідь: звичайно
Bransoletka• 19 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
А Вы тут решили в мораль поиграть?
В неї не потрібно грати, з моралю треба жити.
Але це особистий вибір кожного
Кузякин• 19 марта 2024
Ответ дляEllina Art Girl
Я в шоке от ответов.
Вывод нужно молчать, пока вас гатят.
И терпеть. Иначе вы разгоняете зраду.
Кроме вас это здесь никто не писал. Вы первая.
Veronika83• 19 марта 2024
Ответ дляVA 11
Жители сумской области миллион раз тут писали, что интенсивность обстрелов увеличилась в разы. Понятно, что люди в шоке. Только в этой теме почему-то хейт и обесценивание от некоторых
Bransoletka• 19 марта 2024
Ответ дляДаксо
То Ви нічим не відрізняєтеся від тих тьоток, які по телефону дають настанови ’убівать украінскіх дєтєй’
Кузякин• 19 марта 2024
Ответ дляBransoletka
Нашу украинскую? Нет. Кацапскую - да.
автор Даксо • 19 марта 2024
Ответ дляBransoletka
Але це особистий вибір кожного
Тут така справа: безнаказано рострілювати кацапських цивільних і дітей я не підтримую. Але якщо вже так випадково сталося, то плакати точно не буду. Думаю, багато українців зі мною погодяться. Особливо з обстрілюванних регіонів.
Nata2907• 19 марта 2024
Ответ длячаревна
Что вы хотите в приграничной области? Чтоб вас конфетами засыпали
Клоунскме выходы, модет ваш муж покажет не клоунские или он только ждёт победы
Удалено администрацией...
автор Даксо • 19 марта 2024
Ответ дляBransoletka
Почитайте мій коментар вище, убивати я настанови не даю
Bransoletka• 19 марта 2024
Ответ дляКузякин
Нашу украинскую? Нет. Кацапскую - да.
Мені Вас шкода, чесно.

Кузякин• 19 марта 2024
Ответ дляVeronika83
Какой хейт? Где?
VA 11• 19 марта 2024
Ответ дляBransoletka
Нафіга мені мертві русняві виблядки? Мені шкода наших людей, яких россія вбиває.
Кузякин• 19 марта 2024
Ответ дляBransoletka
Мені Вас шкода, чесно.
Мне вас тоже жаль. Честно.
Ирина-bbd0• 19 марта 2024
Ответ дляBransoletka
Але це особистий вибір кожного
Вот именно особистий! Ви тут до чого?
Ellina Art Girl• 19 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Если я не спрашивала ничего на этом форуме про войну, то не значит, что ее у меня не было
Вы не знаете меня и что я делала в своей области и в своем городе за это время
Чем помогала
И кому помогала
И кого похоронила

И я не пойму откуда столько злости от своих же.
Bransoletka• 19 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Вот именно особистий! Ви тут до чого?
Я ні до чого, ви перша мені писати почали
Ирина-bbd0• 19 марта 2024
Ответ дляBransoletka
Ваши диды.бомбящие берлин вывели всех детей в эвакуацию?
VA 11• 19 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
А Вы тут решили в мораль поиграть?
У белгородцев эйфория была, когда на нас ракеты летели. А вот вышли бы на митинги 24 февраля 2022 года и все были бы живы, твари.
Ellina Art Girl• 19 марта 2024
Ответ дляКузякин
Я это вижу неоднократно не только в этой теме
Bransoletka• 19 марта 2024
Ответ дляEllina Art Girl
Чем помогала
И кому помогала
И кого похоронила

Удалено администрацией...
Filomena• 19 марта 2024
Ответ дляEllina Art Girl
Я в шоке от ответов.
Вывод нужно молчать, пока вас гатят.
И терпеть. Иначе вы разгоняете зраду.
Толку від ваших воплів тут?
Коли я спитала карту для допомоги постраждалим, то жодна з вопящих не зорієнтувалася як її дати. Чому?
А дали люди з інших областей.
Краще б тему про допомогу створили.
Але жодна не створила. Все закінчується на звинуваченнях інших у байдужості.