Олена Монова на FB
’Дуже цікаву штуку помітила зараз.
А саме масований набіг в коментарі дивних людей з однаковою тезою: «шо ви ото радієте Бєлгороду, там одна показуха імені Буданова, а через це Суми потерпають». Далі все за канонами жанру — «от краще б…», і варіації на тему, як саме було б краще, у виконанні диванних полководців.
Влетіли, як по команді, цілим натовпом.
З логіки оцих з усіх боків достойних громадян, нам не треба топити чорноморський флот і кошмарити Крим, бо звідти летить на Одесу. Нам треба вшитись з Лівого берега Херсонщини, щоб не летіло на Херсон. Не чіпати Бєлгород, бо Харків і Суми.
А що нам ще не треба робити, достойники? Може взагалі не чинити спротив, аби хуйло не злостилось? Лягти і замріяно дивитись у небо.
Я не бачу нікого, крім росіян, кому була б вигідною саме така постановка питання. Не смикайтесь, українці. Не сердіть пиню. Не робіть різких рухів. Тихо будьте. І все закінчиться швидко. Так?
Хє... ви вгадали.’
’Дуже цікаву штуку помітила зараз.
Влетіли, як по команді, цілим натовпом.
Хє... ви вгадали.’
Ирина-bbd0• 19 марта 2024
Ответ дляNatal_ka91
Справа не в показусі. Справа в тому що цим перебивають інфополе, коли людям треба допомога в евакуації, після евакуації
Люди зі спокійніших регіонів інколи забувають що в нас війна, і вона поруч
А как эти новости пересекаются? Как вам перебивают инфополе? Или мешают помогать пострадавшим реальными действиями?
Ответ дляКатруська
Люди не покинуті, їм потрібно евакуюватись, як їм пропонують.
я вже тут недавно писала про цю евакуацію. Куди??? До Охтирки, видадуть по 3500 і валіть на всі 4 сторони. Хочете в таку евакуацію? То воно ж звичайно, коли на голови не летить саме вам, і коли корову чи свиню або залишити під обстрілом, або на плечах нести в невідомому напрямку, а там десь за пару сотень кілометрів, то можна й за белгород порадіти. А те, що захищений Київ, а не кордон з росією, то кому то цікаво? Переставили б пво сюди з Києва і може б трошки краще і спокійніше було.
Ирина-bbd0• 19 марта 2024
Ответ дляNatal_ka91
Хтось настільки радіє, що на жаль, забуває.
Чомусь блогери також почали кричати про Сумщину, не розкажете чому? Бо цього просять люди, які відчувають себе покинутим там. В новинах один блєтгород
Так может как раз кому-то хочется замылить в инфопространстве белгород.если сразу набегает толпа с криками’да что нам до этого’?)))
Кацапам надо было столкнуть наших лбами, у них получилось. Сейчас в теме, со стороны, это меряние письками, кого больше обстреливают. И ненависть друг к другу. Чего собственно они и добиваются, потом раскол на политическом уровне. А у нас там время выборов на носу, то-ли ещё будет
Анастасия-2a44• 19 марта 2024
Ответ дляNata2907
💯
Ответ дляNata2907
Я була в евакуації. Сама евакуйовувалась. А зараз живу в Харкові куди регулярно прилітає з бєлгорода. Тому я радію за бєлгород.
Veronika83• 19 марта 2024
Автор, а в чем суть темы? У каждого свое мнение и у кого-то оно может отличаться от вашего. Тех, кому на голову летит, вы не убедите, что это хорошо. Как-то перекручиваете ответы, переходите на личности. Зачем?
Ирина-bbd0• 19 марта 2024
Ответ длячаревна
Что вы хотите в приграничной области? Чтоб вас конфетами засыпали
Клоунскме выходы, модет ваш муж покажет не клоунские или он только ждёт победы
Это мужчина))))он сам должен показать
Анастасия-2a44• 19 марта 2024
У нас в столиці стільки ппо, що можна виділити б і на прикордонні області...я взагалі до цього веду
Анастасия-2a44• 19 марта 2024
Ответ длячаревна
Повірте, ненависті більше до ,,саседей,, і злість також А висловити свої емоції,я вважаю за краще,ніж тримати все в собі
Ответ дляkostyanych
Я из Сумщины. Пиздец на приграничье полный. Такого замеса не было все эти 10 лет войны.
Если вы знаете, что делает КАБ -500, или КАБ -1500- то можете представить: Авдеевка и 70 КАБ в сутки, и В.Писаревка( к примеру) -40 КАБ в сутки. Она смешивает все- и здания, и технику, и людей, и укреп сооружения.
По 13-15 тревог в области в сутки.
А эти клоунские выходы на территорию РФ, что никакого толку не имеют (а, сори, разхерячили пару домов, взяли в плен несколько военных и свалили- так как закрепиться не их задача- да и не смогут! )- дают лишь ответку по нашим города.
Белгород - 27 км от границы.
Сумы- 28 км.
Мне вообще не смешно.
По 13-15 тревог в области в сутки.
Белгород - 27 км от границы.
Сумы- 28 км.
Мне вообще не смешно.
Выезжайте
Mystery -ing• 19 марта 2024
Ответ дляrybka21
я питаю - у відповідь на що?
конкретно Куп’янськ, В.Бурлук, Золочів, Вовчанськ.
ну ще можете спитати ’скакогогорода’ я пишу
Відпишу, ок.
Я звісно не експерт, проста людина- що вміє аналізувати.
Я писав щодо своєї області, бо саме тут я живу і знаю про що говорю. І саме я і моя родина проходе через ці обстріли, повітряні тревоги тощо- чому я і питаю у автора (не у вас!) - з якого вона міста. Але так, я зрозумів її мету, тож вона далека від ситуації.
Куп´янськ - там фронт, і ви знаєте що там дуже важко, тому обстріли авжеж там є і вони можуть бути сильними ...
Вовчанськ- то прикордоння, про близисть з Шебекіно ви теж в курсі, я думаю...
Бурлук, Золочів- не знаю, що там. Не місцевий.
Можу також навести приклад- що в нас є Білопілля- яке також дуже часто страждає від обстрілів (але про це щось я не чув щоб мусолили місяць назад). І в останні місяці - більше, а в останні тижні - то взагалі. І таких нас пунктів в нас дуже багато.
Mystery -ing• 19 марта 2024
Ответ дляАнастасия-2a44
Пишуть в основному зі столиці. Як і авторка теми. Вони проти цього
Ответ дляkostyanych
Відпишу, ок.
де Куп’янськ і де фронт. на мапу хоч подивіться. Вовчанськ прикордоння, а В.Писарівка не прикордоння, так?
Бурлук і Золочів не знаєте? то поцікавьтесь.
то я повторюю питання - у відповідь на які клоунські дії знищуюють Харківщину?
konffettina• 19 марта 2024
Какие же тут отвратителные тетки сидят, пусть Сумщину стирают с лица земли, потому, что тоже где-то у кого так же???? Особенно когда их не касается и прилетов не было. Может сначала надо было дать защиту Сумщине, а потом уже применять силу к тому же Белгороду??? Или местными можно и пожертвовать???
Ответ дляkonffettina
’стирают с лица земли’ - уже мутит от этой фразы. Давайте какой-то синоним что-ли
Mystery -ing• 19 марта 2024
Ответ дляrybka21
Як важко з жінками спілкуватися((
Куп´янськ. Нічого - що там зараз наступальні дії і до міста 6 км? На карту гляньте!!!
З вами припиняю спілкування.
Добра вам, миру, гарного дня.
З вами припиняю спілкування.
Добра вам, миру, гарного дня.