Астановитесь• 19 марта 2024
Девушки на западе Украины, такие же как тут в Киеве, Днепр, Харьков и тд??
Или по всей Украине, важно накачать губы, ресницы, брови, гель лак, угловые ногти и тд? Весь этот пафос..
Мне, почему то кажется, что там мудрее и добрее девушки, чище мыслями и мировоззрением. Нет зацикленности на этом всем, и высокомерия
культУра• 20 марта 2024
Ответ дляОбнемашечка
Не «Западная», а захід України.
У Львові набагато менше «мукл», багато дівчат стильні, елегантні, ввічливі. Прикарпаття та Закарпаття - теж є мукли, а стиль одягу - то від місцевості залежить… є таке, що в невеликих містечках більш зі змаком одягнені, ніж у Харкові, чи інших великих містах.
Ну чорні намальовані брови (татуаж) і вії 5D, чорнюче фарбоване волосся або вибілена пакля - таке буває усюди і не є стильним, але багато це не розуміють. Про губища, збільшені в 5 раз, та ще й неякісно зроблені - я вже мовчу… У тому ж Львові рідко таке бачила, в основному у немісцевих
Ви все в деталях і подробицях підмитили і написали, ні добавити, ні відняти
Але зі сотні коментів, мовного срачу, суть теми автора так і не розкрита.
Воно й не дивно 😉
От чого, ніхто не може зрозуміти елементарну, просту істину, що оті ’фобії’ (губеня, вії, ботокси, сіськи...) - ніяк не залежать від регіону, чи країни проживання!
Таке є в багатьох країнах.
А залежить то, тільки від того що в голові!
Коли там пустота, вакуум, - то цю пустоту компенсуюють ззовні , не усвідомлюючи того що всі оточуючі п´яляться на них, і ржуть як з клоунів 🙄
+ немало випадків, коли то є наслідком серйозних порушень психіки.
пс: то не мої фантазії, а доведені факти, гугл, новітня медична література, психіатрія, психологія ,,,
Воно й не дивно 😉
Таке є в багатьох країнах.
Сумчатая кошка• 20 марта 2024
Там в кожному селі є салони краси й б´юті майстрині на дому. В Києві частіше можна зустріти дівчат без тюнінгу
Алгонавт• 20 марта 2024
Ответ дляОбнемашечка
Не «Западная», а захід України.
У великих містах якщо брати Київ, то дійсно стильно одягнені дівчата живуть в певних закритих ЖК або недоступних мікрорайонах та їздять по місту тільки на авто, тому на вулицях Ви їх не бачите.
Балаболка• 20 марта 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Живу 2 года на ЗУ. Заметила,что здесь мало кто носит спортивные костюмы,как у нас в Ха,например. Много вижу в пальто,платьях,туфлях,сапожках,юбках,даже зимой. Спортивная одежда для меня тут это сразу ´переселенці стайл´. Ресницы,брови,ногти-все это тоже есть.
Спортивні костюми масово молодь носить, не обов´язково переселенці .
А ще ось бежеві тренчі всі поголовно вдягнуть
Нервогенератор• 20 марта 2024
Давайте уже лучше темы которые объединяют всех - про мужей, любовников. А то губы, ресницы, блины, налисники, подарки на праздники со второго комментария переходят в перекличку гаргон, независимо от региона. Автор прям ’невинную’ тему создала. Вы автор на работе закинте тему, что у Тани губы не такие как у Оксаны хоть во Львове, хоть в Днепре, потом тут отпишитесь по разнице в регионах кто и куда вас ’отправил’.
Контрольница• 20 марта 2024
Ответ дляРаботать надо
Я особисто проти демонізації чи навпаки, жителів будь-якого регіону, бо вважаю, що це розпалення ворожнечі. Але, що зробити, коли на Сході і Півдні більше ждунів ніж у Львові чи Івано-Франківську. В побутовому плані, то всі однакові, і дівчата завжди залишаються дівчатами.
Очень смешно, сказали люди с паспортом Румынии ,Венгрии и Польши
БезникаЯ• 20 марта 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ви праві,дівчата там доглядають за собою,і не тільки лице,загалом образ ’ панянки’ у них
БезникаЯ• 20 марта 2024
Ответ дляСкорая помощь
Живу на ЗУ 10 лет, в спортивных костюмах ходят не меньше чем в Ха.
Ногти,ресницы,губы,все присутствует.
Брешете
За ким я буду?• 20 марта 2024
Какой бред и почему вы такой собирательный образ придумали интересно? Если девушка из Днепра или Харькова так обязательно с губами огромными???🤦🏻♀️
Сейчас давно мода на естественность, даже те кто делает себе губы делают это аккуратно. Угловые ногти? Триста лет не видела.
А вообще фу на вас оценивать других по внешности, каждый делает то что хочет с собой
Астановитесь
• 20 марта 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Не согласна с вами, не просто так сложилось мнение за таких девушек, или там нет пафоса?
На себя фу говорите. Я сказала свое мнение, а кого зацепила тема, значит правду сказала.
За ким я буду?• 20 марта 2024
Ответ дляАстановитесь
Пафос, губы, ногти
Одни клише
Это многое о вас говорит
Не о чем общаться
Одни клише
Это многое о вас говорит
Не о чем общаться
БезникаЯ• 20 марта 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Я сама не із західної України, але зараз тут живу . Теж це помітила , що все ж більш виховані люди тут , відкриті
Виховані,то правда,матюки у них не чую по вулицям
У нас у школі навіть діти через одного всі матюкаються в Києві 🥺
Астановитесь
• 20 марта 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Пафос, губы, ногти
Одни клише
Это многое о вас говорит
Не о чем общаться
Одни клише
Это многое о вас говорит
Не о чем общаться
Ну так не общайтесь. У каждого свое мнение, моё мнение такое, что сильная зацикленность на этом всем.
БезникаЯ• 20 марта 2024
Ответ дляМоре Щастя
Ще Київ люблять погнобить. Заздрість вона така.
По роботі мала спілкування з усіма без винятку регіонами України. Мої особисті спостереження: самі ввічливі люди на заході, самі грубі - схід. Нікому не нав´язую свою точку зору, але свої висновки я зробила.
Підтримую тут вас
пані Солоха• 20 марта 2024
Ответ дляРаботать надо
Вы анонимный вопрос проводили?
Или так... работать надо?
Чарівна патика• 20 марта 2024
Ответ дляГербарія сушу
это какой-то очередной дрочер, которому никто не дает, ни в киеве, ни где-то еще
про где-то еще он еще не уточнил)) вот питает надежды)
Едимнаморе• 20 марта 2024
Ответ дляГубка Боб
У нас багато переселенців.
Мова вбивць усюди в ТЦ,парках,кав‘ярнях на вулиці.Третій рік війни…
Аналогічно.Кругом звучить язик .Таке враження що я живу у якійсь рос .губернії
пані Солоха• 20 марта 2024
Ответ дляМоре Щастя
А ви не знаєте скільки коштує оренда квартири у Харкові? Прозрієте. Я бачу за кордоном біженців весь час. Хтось і з Макіївка приїхав з купою валіз при повному параді, здавши квартиру і прихопивши три паспорти: український, російський і банановий, хтось і в Харкові квартиру здав, а хтось не здав і приїхав майже без речей, а хтось з Києва з одним рюкзаком приїхав. З західної, до речі, взагалі нікого нема, всупереч байці з Порадниці ’весь Львів на пасобіях’.
Сколько- сколько аренда квартиры в Харькове сейчас?
пані Солоха• 20 марта 2024
Ответ дляМоре Щастя
Кожному своє: кому релігія, кому горілки тяпнуть. Шлюби на заході країни більш міцні, це факт. Тому цінності все ж різні, як і виховання.
пані Солоха• 20 марта 2024
Ответ дляМоре Щастя
Ви взагалі в курсі, що війна в країні 10 років і насамперед вона йшла там, де батьки традиційно не спішили вчити дітей української? Невже 10 років замало, щоб навчити дитину говорити? Чи просто ’какая разніца’?
П.С. моя молодша дитина так само була вирвана зі звичного середовища, але в чужій країні свої правила, яких притримуються всі, хто тут живе. І російськомовні теж, до речі. Бо інакше швидко прилетить штраф за невідвідування школи та не вивчення мови. Деякі діти, правда, ще й досі чекають поки однокласники під них підлаштуються та вивчать нарешті російську) Бо їх з дитинства привчали, що ’весь мир прогнется под нас’. Поки що не прогнувся, однокласники таких ігнорять, наука не йде, батьки скаржаться що діти нічому не навчилися за два роки.
Наука не идёт, потому что одноклассники не хотят на русском разговаривать?
Науку одноклассники преподают?
пані Солоха• 20 марта 2024
Ответ дляМоре Щастя
Спробуйте в іноземній школі поспілкуватися на уроках російською. Потім напишите про ’какая разніца’. Тут навіть на перервах в межах школи вимагають спілкування лише на мові країни перебування. Ото дурні, правда? Тільки війна чомусь не у них ’дурних’, а у нас.
То есть, украинской можно? Чтоб иностранный не учить?
мимАпроходила• 20 марта 2024
Ответ дляСумчатая кошка
В Києві повно сільських і з сходу, а там ще той тюнінг
мимАпроходила• 20 марта 2024
Ответ дляКонтрольница
Мене так смішить про паспорти. Ну ви реально думаєте, що це правда?