Розбещена цяточка• 20 марта 2024
Коли і за яких умов чоловік хоче вкладатись у стосунки?
Розмірковую. Наприклад відбулось знайомство, сподобались один одному. Що потім підштовхує чоловіка вкладатись: допомагати, дарувати, купувати, вирішувати питання? Це суто залежить від його бачення залицяння і від жінки нічого не залежить, інакше меркантильна чи жінка повинна якось певно себе поводити, щоб запустився цей механізм, якось донести? Ось наприклад він починає штурмувати стосунки, то фото пришли, то давай зустрінемось ледь не щодня, як жінці правильно поводитись - давати це обмежено і чекати чи як це працює? За Вашими спостереженнями та досвідом
Розбещена цяточка
• 20 марта 2024
Ответ дляБутерброд и я
Я все життя меркантильна
Розкажіть як це проявляється? Як поводите себе з першого побачення?
Розбещена цяточка
• 20 марта 2024
Ответ дляviter33
1) якщо чоловік не паталогічний жлоб
2) якщо йому подобається жінка
3) якщо є матер. можливості ’вкладатися’ (не найменш важливо, захоче - знайде можливість, і у кожної свої можливості, не всі майбахи дарують)
2) якщо йому подобається жінка
Це ясно. Питання він це суто сам хоче робити чи жінка якось показує свій запит?
Luxurygirl• 20 марта 2024
У него должна быть provider mentality
Все.
При условии что он он хочет быть с женщиной
Все остальное лирика
Все.
Все остальное лирика
Фокус-Покус• 20 марта 2024
Без умов. Мені квартиру в Києві купив коханець, місяць.
Дорогі подарунки ..машини і т д коханці без сточунків серйозних
Чоловік майбутній десь за місяць включився.
Нема законів вкладу
язззззь!!!• 20 марта 2024
Ответ дляviter33
1) якщо чоловік не паталогічний жлоб
2) якщо йому подобається жінка
Він може бути жлобом до однієї жінки а до іншої грошей не рахувати, в мене на колишній роботі начальник дружину з дітьми ніколи на моря не возив, а коханка по два рази на рік по всім закордоном на його гроші
Розбещена цяточка
• 20 марта 2024
Ответ дляLuxurygirl
У него должна быть provider mentality
Все.
Все остальное лирика
Все.
Все остальное лирика
Що це означає?
Парова машина• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
все идет от мужчины
Фокус-Покус• 20 марта 2024
Штучно нічого не зробити , якщо це не предмет впливу.. наприклад батько посадовець і т д
Бутерброд и я• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Выбираю ресторан покраще спочатку, потім з усіма по різному
Розбещена цяточка
• 20 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
Нема законів вкладу
Вони це самі ініціювали чи Ви якось давали зрозуміти що так потрібно?
Джонсонюк• 20 марта 2024
есть мужчины, в которых заложено помогать
есть лентяи, которые сами себя обслужить не в состоянии
есть жлобы, и это жлобство касается не только денег, но всех других аспектов
в целом надо смотреть что за парень, ну и особо не распылять усилия, а то развлекаешь всех подряд за счет своих ресурсов, а толку мало
Незламна• 20 марта 2024
Я завжди була меркантильна. Я нічого не роблю. Якщо немає квітів, сюрпризів, подарунків не йду на контакт далі. Ніколи не підлаштовуюсь під чоловіків і їх графік і не шукаю виправдань.
Ответ дляРозбещена цяточка
99% - сам хоче робити
Примус/шантаж не працює, навіть якщо працює - не надовго
Для особливо тупих (чи хто давно не був у стосунка) жінка може підказати, що люблю квіти, перегорів телевізор, давно не була на морі,...
Розбещена цяточка
• 20 марта 2024
Ответ дляSo_so
Может просто быть собой и найти того с кем Вы действительно подходите друг другу?
Наприклад так і є
Джонсонюк• 20 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
Нема законів вкладу
я сейчас заплАчу
Ответ дляязззззь!!!
Таких не знаю
Жлоб - він для всіх жлоб, навіть для себе
Виняток може бути в перший період закоханості. але він дуже короткий
Розбещена цяточка
• 20 марта 2024
Ответ дляБутерброд и я
Тобто Ви одразу заявляєте рівень? Так?
Рассказница• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Это уважение и любовь к себе. Вы не будете соглашаться лишь бы на кого, лишь бы был.
Так же и мужчина, если он влюбился и хочет только эту женщину, он начинает стараться привлечь ее внимание
Фокус-Покус• 20 марта 2024
Ответ дляДжонсонюк
я сейчас заплАчу
плачте .. э період, коли грощі та чоловіки до тебе липнуть..18-22, як банний лист.В 25 як тумблер..починаєш думати про стабільні відносини
Оновлена версія• 20 марта 2024
Якщо жінка йому цікава, він бачить з нею стосунки, він буде вкладатися, у якій мірі - це індивідуально, залежить від можливостей, характеру та бажання.
Щось особливого робити не треба.
Про пришли фото щодня не зрозуміла, це ідіот якийсь із зайту знайомств? Нормальні чоловіки так себе не прводять після перших побачень.
Щось особливого робити не треба.
Парова машина• 20 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
что что? в 18 лет вам наперебой дарили квартиры и машины?
Бутерброд и я• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Тобто Ви одразу заявляєте рівень? Так?
Ну звісно. Вони ж мої думки не читають. Я завжди кажу, шо мені треба. Пам´ятаєте ´Секс і місто’? - ’ Я можу подарувати вам острів?’ - ’’Не знаю. Можете?’. Якось так
Плекаю думи• 20 марта 2024
Це залежить від чоловіка. Ось маю таку ситуацію. Більшероку зустрічаюся з чоловіком. В сексі норм. Квіти дарує. Але фін.допомоги нема, навіть коли мені було скрутно. В самого зп мала. Але хоче жити разом. На які гроші? Тобто мене фінанси його не влаштовують. І ще добрячий мінус, що постійно треба лікування матері. Він як син прекрасний, але залазить в кредити а потім віддає.За рік ми ніде не їздили, не відпочивали.бо вічно нема грошей. Я надумую вже міняти роботу, бо мені моєї зп мало. Якби він доплмагав, то можна було сидіти якінші жінки в нашому закладі. Зп чоловіка і їх і норм.Але я одна в цьому плані.
І маю в друзях чоловіка,з яким колись зустрічалася. Не зустрічаємося. Але вітає з усіма святами. Пише,щось питає. На нр прислав 1 тис доларів. На 8 березня 500 дол. Імені і моїй дочці. Дивно. Не жонатий. Але нічого непропонує. От і думаю чи з тим я зустрічаюся.
Трільчиха• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Тобто Ви одразу заявляєте рівень? Так?
🤣
А чоловіки сліпі?
Ви думаєте він не бачить ваш ’рівень’?
А чоловіки сліпі?
Ви думаєте він не бачить ваш ’рівень’?
Фенте Фря• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Обычно сразу видно, человек обеспеченный и щедрый или скупердяй. Если женщина нравится, сам предложит и все купит.
Великий сатирик• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Як хочете так і поводьтесь