Розбещена цяточка• 20 марта 2024
Коли і за яких умов чоловік хоче вкладатись у стосунки?
Розмірковую. Наприклад відбулось знайомство, сподобались один одному. Що потім підштовхує чоловіка вкладатись: допомагати, дарувати, купувати, вирішувати питання? Це суто залежить від його бачення залицяння і від жінки нічого не залежить, інакше меркантильна чи жінка повинна якось певно себе поводити, щоб запустився цей механізм, якось донести? Ось наприклад він починає штурмувати стосунки, то фото пришли, то давай зустрінемось ледь не щодня, як жінці правильно поводитись - давати це обмежено і чекати чи як це працює? За Вашими спостереженнями та досвідом
Фокус-Покус• 20 марта 2024
Ответ дляПарова машина
что что? в 18 лет вам наперебой дарили квартиры и машины?
1 курс университетв-квартиру купил , посмотрев мою общагу.
Luxurygirl• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Що це означає?
образ мышления, который стремится поддерживать, воодушевлять и способствовать благополучию тех, кто нас окружает.
Парова машина• 20 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
до 25 лет какой у вас был багаж имущества?
Фенте Фря• 20 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
плачте .. э період, коли грощі та чоловіки до тебе липнуть..18-22, як банний лист.В 25 як тумблер..починаєш думати про стабільні відносини
’’чоловіки липнуть’’ і купляють квартири...
успокойте_Меня• 20 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
Без умов. Мені квартиру в Києві купив коханець, місяць.
Дорогі подарунки ..машини і т д коханці без сточунків серйозних
Чоловік майбутній десь за місяць включився.
Нема законів вкладу
Вау, де ви такого класного взяли?
Фокус-Покус• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Вони це самі ініціювали чи Ви якось давали зрозуміти що так потрібно?
Я була дурна, амбіційна , красива .. самі. У нас майже всі дівчата мали киіївського друга
Невісточка ж• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Це ясно. Питання він це суто сам хоче робити чи жінка якось показує свій запит?
Ну ситуації різні. Хотілось би, щоб сам розумів. Наприклад що вам подобаються квіти, хай то не будуть букети на тисячі, но як знак уваги нехай буде квіточка на кожну зустріч... Це як приклад. Діло не в кількості грошей, а в бажанні радувати Вас, а не тільки себе вашою компанією.
Фокус-Покус• 20 марта 2024
Ответ дляПарова машина
образование , стажировка в США годичная, работа ’для своих’ , в инвест. компании, квартира, машина
Интимная• 20 марта 2024
Ответ дляязззззь!!!
Він може бути жлобом до однієї жінки а до іншої грошей не рахувати, в мене на колишній роботі начальник дружину з дітьми ніколи на моря не возив, а коханка по два рази на рік по всім закордоном на його гроші
Так и есть. С разными людьми мы ведём себя по-разному чаще всего так как они позволяют с собой обращаться
Бутерброд и я• 20 марта 2024
Ответ дляПлекаю думи
Це залежить від чоловіка. Ось маю таку ситуацію. Більшероку зустрічаюся з чоловіком. В сексі норм. Квіти дарує. Але фін.допомоги нема, навіть коли мені було скрутно. В самого зп мала. Але хоче жити разом. На які гроші? Тобто мене фінанси його не влаштовують. І ще добрячий мінус, що постійно треба лікування матері. Він як син прекрасний, але залазить в кредити а потім віддає.За рік ми ніде не їздили, не відпочивали.бо вічно нема грошей. Я надумую вже міняти роботу, бо мені моєї зп мало. Якби він доплмагав, то можна було сидіти якінші жінки в нашому закладі. Зп чоловіка і їх і норм.Але я одна в цьому плані.
І маю в друзях чоловіка,з яким колись зустрічалася. Не зустрічаємося. Але вітає з усіма святами. Пише,щось питає. На нр прислав 1 тис доларів. На 8 березня 500 дол. Імені і моїй дочці. Дивно. Не жонатий. Але нічого непропонує. От і думаю чи з тим я зустрічаюся.
А нашо ви з ним аж рік спілкуєтесь?
Фокус-Покус• 20 марта 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Вау, де ви такого класного взяли?
тогда не было инста 2005, тогда еще так знакомились. Кто-то пригласил из подруг на ДР.. Тогда вживую больше знакомились
Ответ дляПлекаю думи
Сорі
Звучить як ’кому би продатися подорожче’
Luxurygirl• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Тобто Ви одразу заявляєте рівень? Так?
Начнём с того, на какой уровень вы притендуете ?
Требовать у Васи з зарплатой в 20к Дайсон на 3 месяца знакомства это максимально тупо. Мужчина может заботиться имея абсолютно разные возможности
По теме: если меня на свидание зовут «на кофе» я даже не отвечаю дальше
Да сейчас, буду я собираться и тратить свои силы, не говоря уже о макияже чтобы кофе попить, спасибо у меня машинка отличная дома
Женщины которые идут на свидание в парк это вообще для меня загадка…
Luxurygirl• 20 марта 2024
Ответ дляПлекаю думи
Прислал, это как?:) это типа ваш друг с сайта знакомств иностранного?:)
А че вживую не поздравил?
Крошечка-хаврошечка• 20 марта 2024
У вас це ніяк не спрацює. Але загалом це на 95% залежить від сутності чоловіка. Є щедрі чоловіки по своїй суті ( на любов, на турботу, на гроші, на увагу), а є жмоти. Все.
Котомафия• 20 марта 2024
Ответ дляНезламна
Я завжди була меркантильна. Я нічого не роблю. Якщо немає квітів, сюрпризів, подарунків не йду на контакт далі. Ніколи не підлаштовуюсь під чоловіків і їх графік і не шукаю виправдань.
А чоловіки запитують, чому не хочете зустрітись ще? Ви якось озвучуете свої умови?
Бутерброд и я• 20 марта 2024
Ответ дляТрільчиха
🤣
А чоловіки сліпі?
Ви думаєте він не бачить ваш ’рівень’?
А чоловіки сліпі?
Ви думаєте він не бачить ваш ’рівень’?
Мене тільки раз за все життя один спитав звідки в мене авто. Кажу правду, колишній подарував. Той питає чи мені завжди треба такі великі подарунки? Кажу- звісно, я ж не дитина, щоб мені іграшки дарувати. Більше я з ним не зустрічалася, але вн знайшов мене у ісоцмережах й досі лайкає. Років 15 вже ))))
Дюймовочка• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Якщо жінка цікава й в нього гроші й він не жлоб, то так, сам, а якщо ні, то хоч показуй запит, хоч ні, кіна не буде
Перемелица• 20 марта 2024
Мені здається, що від обох.
Знаю багато дівчат, до яких саме так відносились різні чоловіки. І також є приклади як один і той самий чоловік для когось жлобіна, а для іншої просто чарівник🙌
Luxurygirl• 20 марта 2024
Ответ дляТрільчиха
🤣
А чоловіки сліпі?
Ви думаєте він не бачить ваш ’рівень’?
А чоловіки сліпі?
Ви думаєте він не бачить ваш ’рівень’?
А как можно увидеть уровень, особенно если сейчас все знакомятся онлайн в большинстве случаев?
Я как бы туда не выставляю каждую свою вещь и тд
Luxurygirl• 20 марта 2024
Ответ дляviter33
Сорі
Ну вы можете продаваться задешево, вам же не запрещают
Блин, как я люблю такие комменты 😂
Нашли в капусте• 20 марта 2024
Сейчас немного поменялась модель семьи. Точнее отсутствие необходимости в этом у мужчин. Все больше М предпочитают жить одни. А вообще М часто эгоисты и куда то вкладываться готовы только если им что то нужно от этого человека. То есть если он хочет произвести впечатление он вложиться чем то. Если его цель будет построить с вами семью - расслабиться когда вы согласитесь на это. Их мотивируют их желания и цели относительно объекта и все. Дальше чувство ответственности и нежелание что либо менять. Прям всю жизнь кружить, любить, дарить.. мало кто это делает.
Незламна• 20 марта 2024
Ответ дляКотомафия
Запитують. Кажу не має часу на дитячі зустрічання. Але багато відсіється на питанні куди я хочу піти))
Фокус-Покус• 20 марта 2024
Ответ дляНашли в капусте
так и женщины изменились, ’глава семьи ’ не очень нужная опция
Нашли в капусте• 20 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
Ну я согласна. Большинство Ж стало самостоятельными.
Плекаю думи• 20 марта 2024
Ответ дляLuxurygirl
А че вживую не поздравил?
Прислал это на карту. Почему иностранного? Живет в Киеве.как и я.
Перемелица• 20 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
Да, еще 100 лет назад семья это была единственная возможность выжить в малеком коллективном мире, а также иметь секс и детей. Да и вообще это был больше экономический проект. Потом стали строить семьи по любви и проблем прибавилось)) Но эта схема не успела устояться, как пропала в ней необходимость вообще
Плекаю думи• 20 марта 2024
Ответ дляviter33
Сорі
йдіть в сраку,пардон. жити з чоловіком і рахувати копійки,ніде не бувати,нікуди не їздити.,боятися собі купити пальто,бо не вистачить до кінця місяця на харчі......бо вічно нема..це не щастя. жінка має бути щаслива ,а не думати як їй заробити,щоб купити 2 нових костюми на роботу.
Плекаю думи• 20 марта 2024
Ответ дляБутерброд и я
А нашо ви з ним аж рік спілкуєтесь?
бо чоловік перспективний,рукастий,все вміє,шикарний коханець. Але з роботою ніяк. колись мав зп 3 тис доларів,а тепер 20 тис грн. з яких половину віддає матері.
Котомафия• 20 марта 2024
Ответ дляНезламна
Потрібен Ваш мастер - класс! Прям усі конструкції і реченні, як це оформити у слова.