20 марта в 11:31

Кому б ви здали житло?

Здаю квартиру однокімнатна. 1 варіант, є один чоловік без жінки 33 роки (але не місцевий в нашому місті по роботі, на який час невідомо, каже що надовго ). 2 варіант молода пара без дітей місцеві ніби
Результат:
вже голосів: 65
45 (69.23%) 2 варіант
16 (24.62%) 1 варіант
4 (6.15%) Шукати інших
parele 20 марта в 11:32
Смотрела бы на людей.
Швидка Настя 20 марта в 11:33
У пары может малыш родиться в любой момент, а одинокий может таскать кого угодно.
Тут не угадаешь. Мало вводных.
булоТАЙминуло 20 марта в 11:33
Я всегда выбираю молодую пару.
А если у людей есть животное,то вообще прекрасно, таким обычно никто не сдаёт, а если сдали,то они прям трусятся над той квартирой)
Творог для розжига 20 марта в 11:33
Надо смотреть на людей. Подруга когда-то сдавала молодой паре, так там пьянки, гулянки, драки были. Посуда летала с 6-го этажа. Но может у вас и порядочные
Сегодня я не я 20 марта в 11:35
Как тут угадать? Одинокий может рыгать в цветочные горшки каждый вечер, напиваясь в хлам. Молодые завтра родят или алабая заведут. Надо смотреть на них, говорить.
Регионщица 20 марта в 11:36
Надо на людей смотреть. Я так сдала одному одинокому, квартиру засрал так, думала не отмою никогда.
Николай-b526 20 марта в 11:37
два голубых-самое оно!)))
Украиночка 20 марта в 11:37
Нікому, досить.
Коханозадовільна 20 марта в 11:38
Я би взяла чоловіка, але спочатку дивилась би на людей. Бо був один орендар самотній, засранець. І пара одна була молода, грязнулі. А так, то в своїй більшості люди чистоплотні: і самотні чоловіки, і пари.
СкиниУскачи! 20 марта в 11:38
Ответ длябулоТАЙминуло
Я всегда выбираю молодую пару.
А если у людей есть животное,то вообще прекрасно, таким обычно никто не сдаёт, а если сдали,то они прям трусятся над той квартирой)
Это точно
автор ЯниЯ 20 марта в 11:40
Ответ дляУкраиночка
Нікому, досить.
Вас бачу це дратує чомусь?
Украиночка 20 марта в 11:42
Ответ дляЯниЯ
Вас бачу це дратує чомусь?
Помиляєтеся
КартаБезКомиссий 20 марта в 11:43
Не знаю, як - дивитись. Була пара з дитиною алергіком 7 років - засранці такі, що думали унітаз викидати, в шафі купе всі направляючі поламали, лампочки повикручували - в міністерстві працювали. І був одинак, на початку корони здала. Масажист - чистота нереальна. Він виїзджав з дому о 7-й, приїзжав о 21. Єдине - сушив рушники на дверях - прийшлось перелакувати.
Тролю як можу 20 марта в 11:49
Ответ дляКартаБезКомиссий
Не знаю, як - дивитись. Була пара з дитиною алергіком 7 років - засранці такі, що думали унітаз викидати, в шафі купе всі направляючі поламали, лампочки повикручували - в міністерстві працювали. І був одинак, на початку корони здала. Масажист - чистота нереальна. Він виїзджав з дому о 7-й, приїзжав о 21. Єдине - сушив рушники на дверях - прийшлось перелакувати.
да уж. всего- навсего двери перелакировать
волосатое стекло 20 марта в 11:52
Принципово немає різниці. Про ’надовго’ вам усі скажуть. Про ’без дітей’ - теж не стовідсотково їх не з´явиться через, припустимо, рік. Та й у випадку з одиноким чоловіком може статися та сама історія, він же не назавжди самотній))
Зрозумійте, що ризики будуть у будь-якому разі. Питання, як себе підстрахувати. То візьміть залогову суму в подвійному розмірі, та і все. Якщо щось запортачать, то хоча б буде компенсація. Бо потім ви її, в разі чого, навряд виб´єте.
Рубаю олівлє 20 марта в 12:26
ви не на те дивитесь. дивіться де люди працюють, які в них джерела доходу . відповідальність
автор ЯниЯ 20 марта в 12:34
Ответ дляРубаю олівлє
ви не на те дивитесь. дивіться де люди працюють, які в них джерела доходу . відповідальність
а військовому ви б здали житло?
175см55кг19лет (она) 20 марта в 12:35
Ответ дляЯниЯ
а військовому ви б здали житло?
Нет...
1 1
Рубаю олівлє 20 марта в 12:35
вони зараз платежеспособні. але треба мати контакти його родичів хай дасть на всяк випадок
Заліковий троль 20 марта в 12:46
А мені цікаво краще здавати з кішкою або собакою ?
Марфа Українівна 20 марта в 13:17
Ответ длябулоТАЙминуло
Я всегда выбираю молодую пару.
А если у людей есть животное,то вообще прекрасно, таким обычно никто не сдаёт, а если сдали,то они прям трусятся над той квартирой)
У меня животное развалило квартиру. Квартиранты поняли, что залоговая сумма не покроет и близко расходы и свалили с ключами. Больше с животными я не сдам никогда.
булоТАЙминуло 20 марта в 13:23
Ответ дляМарфа Українівна
У меня животное развалило квартиру. Квартиранты поняли, что залоговая сумма не покроет и близко расходы и свалили с ключами. Больше с животными я не сдам никогда.
Сочувствую вашему опыту(
У мен такого не было, обычно люди с животными трясутся чтобы их не выперли,но я и захожу раз в 2/3 месяца в квартиру за платежками( но реально смотрю как дела в квартире)
Марфа Українівна 20 марта в 13:25
Ответ длябулоТАЙминуло
Сочувствую вашему опыту(
У мен такого не было, обычно люди с животными трясутся чтобы их не выперли,но я и захожу раз в 2/3 месяца в квартиру за платежками( но реально смотрю как дела в квартире)
Это происходит в один день. Условно собака ок, но что-то нашло, перецарапала абсолютно все стены, погрызла кухонную мебель, акрил в ванной, наличники на дверях. Больше я рисковать за свой счет ради собак и котов не готова. А, есть нюанс, у меня кинолог жила, вот где жопа.
булоТАЙминуло 20 марта в 13:27
Ответ дляМарфа Українівна
Это происходит в один день. Условно собака ок, но что-то нашло, перецарапала абсолютно все стены, погрызла кухонную мебель, акрил в ванной, наличники на дверях. Больше я рисковать за свой счет ради собак и котов не готова. А, есть нюанс, у меня кинолог жила, вот где жопа.
Ничего себе...
Хитрушка-чекушка 20 марта в 19:27
Ответ дляШвидка Настя
У пары может малыш родиться в любой момент, а одинокий может таскать кого угодно.
Тут не угадаешь. Мало вводных.
В смысле таскать?