Вакцениро Вона• 20 марта 2024

Ви їсте яєшню? Вам смачно?

Мені чомусь не подобається. Яйця дивні на смак, іноді трохи гіркуваті (навіть абсолютно свіжі та з хорошим запахом). Не розумію, чому так часто люди готують яєшню. Купувала різні види яєць - все одно не смачно.
Шальная коклетка• 20 марта 2024
Так, люблю на сніданок

Ніколи не збрешу• 20 марта 2024
Не особо, ем редко.
Відірву та викину• 20 марта 2024
А мне вкусно
Захекалася читать• 20 марта 2024
Так їм
Лгин• 20 марта 2024
Вам би перевіритись у лікаря...
автор Вакцениро Вона • 20 марта 2024
Ответ дляЛгин
Вам би перевіритись у лікаря...
На що перевіритись?
Кнопус• 20 марта 2024
Дуже смачно, особливо з рідким жовтком, щоб розрізати і він потік на гарнір як соус.
Швабристка• 20 марта 2024
Вам бы печеночные анализы сдать
Обычно при холестерине такое бывает
Лгин• 20 марта 2024
Ответ дляВакцениро Вона
На що перевіритись?
У гастроентеролога, лора, чомусь ж вам гірчить те, що по факту не гірчить)

Борщичок• 20 марта 2024
ем каждый день
с овощами на завтрак - прям топчик
Пускаю бісики• 20 марта 2024
Ответ дляЛгин
Вам би перевіритись у лікаря...
на троллизм?)
Потребую апгрейду• 20 марта 2024
Готую яйця пашот, мені так яйця самі смачні і корисні..
Смажені мені не дуже лізуть.
Пишна молодиця• 20 марта 2024
обожала,после ковида не ем, вонь от них и вкус жуткие
автор Вакцениро Вона • 20 марта 2024
Ответ дляШвабристка
Вам бы печеночные анализы сдать
Обычно при холестерине такое бывает
Хм. Матиму на увазі
Лгин• 20 марта 2024
Ответ дляПускаю бісики
на троллизм?)
Ну хз, яка може бути мета тролити щодо яєць))
кнопкодав• 20 марта 2024
Очень редко ем. Мне не вкусно.
Снідаю авокадо• 20 марта 2024
Бо ви не тхір
НашлаПерепискуМужа• 20 марта 2024
Омлет-пуляр с филадельфией и овощной салат. Самый лучший завтрак. Или омлет с беконом.
Пускаю бісики• 20 марта 2024
Ответ дляЛгин
а клепать бесконечное количество тем про работу? а про детей после 40??
а про, простите, пердеж? тут, на форуме, здравым смыслом и не пахнет (снова простите).

#Пойду_кгадалке• 20 марта 2024
Ответ дляВакцениро Вона
На що перевіритись?
Горечь во рту появляется из-за выброса содержимого двенадцатиперстной кишки в желудок, а потом в пищевод и ротовую полость. В результате человек ощущает желчь. У большинства людей горечь во рту появляется после употребления продуктов, которые усиливают производство желчи. Это кофе, алкоголь, жареная и жирная пища.

Але, може, то Ваше індивідуальне сприйняття.

Мені,наприклад, часто яйця воняли медикаментами. Але тільки з певних магазинів.
автор Вакцениро Вона • 20 марта 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке

Треба ж. Запитала про яєшню, і вже стільки діагнозів))
Я пью багато кави і ковідом хворіла багато разів.. Може через це смаки не сприймаю
автор Вакцениро Вона • 20 марта 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке

Так раніше наче їла.. А зараз прям не можу. І дивуюсь, коли хтось собі готує і їсть з задоволенням))
Оксана_Т• 20 марта 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Спробуйте приготувати не на олії, а на жирі. Найдоступніший зараз – смалець, до яловичого і баранячого треба звикнути, а от гусячий чи качиний – мабуть найкращий, щоб почати знайомство з приготуванням їжі на жирі. Можна ще на топленому маслі, але мені особисто яєчня краще на жирі заходить
Засомневаю• 20 марта 2024
Мені смачно, люблю коли жовток рідкий і з моцарелою і помідорками
Ну ниче се• 20 марта 2024
Горькие-это не норм. А так, пробуйте на сливочном масле или в духовке.
автор Вакцениро Вона • 20 марта 2024
Ответ дляПускаю бісики
То навіщо заходити на форум? Раз вас тут все бісить і всюди тролі видяться.
Флюорография гуся• 20 марта 2024
Только как омлет, или омлет в лаваше, летом могу шакшуку сьесть
Именно яичницу не люблю
Пускаю бісики• 20 марта 2024
Ответ дляВакцениро Вона
мой комментарий задел за живое? :) ну славбэ)
автор Вакцениро Вона • 20 марта 2024
Ответ дляПускаю бісики
Оксана_Т• 20 марта 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Спробуйте за цим рецептом

https://www.instagram.com/p/CRyBWHSMPNB/?igsh=