ПампушОК• 20 марта 2024

Какой роддом Киева самый худший ?

Лично для вас,из своего,или опыта знакомых?
вАлнуюся сильнА• 20 марта 2024
Була у двох) 7-й - все чудово! 3-й і ворогам не порекомендую

Мама Чели• 20 марта 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Да? Вроде тут было время очень хвалили 3
Я супер-пупер• 20 марта 2024
Щоб сказати з власного досвіду, треба всі протестувати і видати експертну думку про кращий
ПлакалаВАвто• 20 марта 2024
Ответ дляМама Чели
5 хвалять часто .
вАлнуюся сильнА• 20 марта 2024
Ответ дляМама Чели
Не знаю, що там хвалили. Я народжувала там першу дитину, а потім через 11 років після того потрапила по швидкій на збереження. Це жах(
Мама Чели• 20 марта 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Может перепутала.
Мрії у вирії• 20 марта 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я народжувала в 3, умови не дуже, але лікарі професіонали
ПлакалаВАвто• 20 марта 2024
Я народжувала в 2 і лежала в гінекології в 2, ну так, роди прийняли погано, вчасго не зреагувала лікарка, дитину тягнули, постраждала, не повезло з черговою бригадою, я не домовлялася, а треба було це обов´язково робити.
Мой_ужин• 20 марта 2024
Я тричі народжувала в одному пологовому, іншими навіть не цікавилася.

ПлакалаВАвто• 20 марта 2024
Ответ дляМой_ужин
Так в якому?
Мама Чели• 20 марта 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Жесть, конечно. Это же рождение ребёнка, как можно и в такой ситуации о деньгах думать. Знают же, что это жизнь и здоровье человека
сЛАдКОежКА• 20 марта 2024
4 на Оболони. Лежала там на сохранении Хуже только областной на Баггоутовской
вАлнуюся сильнА• 20 марта 2024
Ответ дляМрії у вирії
Я такого ставлення ніде в Києві не зустрічала в жодній медустанові. Добре, що у вас все було добре
автор ПампушОК • 20 марта 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
А что там?
Весёлая морковка• 20 марта 2024
Третий не хвалят из моих коллег, кто там рожал. Хвалят пятый и второй
Мой_ужин• 20 марта 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Так в якому?
Для мене найкращий 5й, але тільки з тими лікарями, яких я знаю.
вАлнуюся сильнА• 20 марта 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Я в 3-му домовлялася в 2004 році. Все одно все було жахливо (
Куратор дебошей• 20 марта 2024
Во всех я не была, рожала в 7-м. Отношение скотское.
ПлакалаВАвто• 20 марта 2024
Ответ дляМама Чели
Тоді було багато породіль і вона бігала туди-сюди, сильно уваги не звертала на мене, а дитина запуталася , застряла, жесть клроче.

Б´ю байдики• 20 марта 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Я у 2 домовлялась , із завідуючою , платила , і народила так само погано. У 7 народжувала другу дитину - все добре , сподобалось
Мавка• 20 марта 2024
исида! дважды рожала там
автор ПампушОК • 20 марта 2024
Ответ дляМавка
исида! дважды рожала там
А что не понравилось? Что аж дважды пошли..
Ло Шарик• 20 марта 2024
В 4 мою сестру угробили в 2002 году.
ПлакалаВАвто• 20 марта 2024
Ответ дляЛо Шарик
В 4 мою сестру угробили в 2002 году.
Померла?😥
Малая Налегке• 20 марта 2024
Не думаю, що тут знайдеться хтось, хто народив в усіх пологових Києва і тепер може зробити гучний експертний висновок ’з мого досвіду найгірший ...’
РойЛеля• 20 марта 2024
Я була тільки в Пагу і в обласному.
Дуже не сподобався обласний роддом.
Хвалять багато 7.
Та і взагалі я вважаю зараз всі роддоми Києва нормальні. За останні 10 років дуже підтягли рівенб комфорту. А лікарі скрізь є хороші і не дуже, з досвідом і зелені
автор ПампушОК • 20 марта 2024
Ответ дляМалая Налегке
Подойдет и один негативный опыт)
Малая Налегке• 20 марта 2024
Ответ дляЛо Шарик
В 4 мою сестру угробили в 2002 году.
А тисячі жінок і дітей врятували. На превеликий жаль, сумні історії є у кожної лікарні / пологовому
РойЛеля• 20 марта 2024
Ответ дляМалая Налегке
Тау, у кожного хірурга своє кладовище((
сЛАдКОежКА• 20 марта 2024
Ответ дляПампушОК
А что там?
Читайте. И это там не редкость (

https://tsn-ua.cdn.ampproject.org/v/s/tsn.ua/ru/am...