ПампушОК• 20 марта 2024
Какой роддом Киева самый худший ?
Лично для вас,из своего,или опыта знакомых?
сЛАдКОежКА• 20 марта 2024
Ответ дляМалая Налегке
Не думаю, що тут знайдеться хтось, хто народив в усіх пологових Києва і тепер може зробити гучний експертний висновок ’з мого досвіду найгірший ...’
Але у всіх, хто народдував, є досвід. В темі просили поділитися негативним.
Малая Налегке• 20 марта 2024
Ответ дляПампушОК
Подойдет и один негативный опыт)
Ні, не підійде, чийсь одиночний досвід - це ні про що. По-перше, суб´єктивний (ось вже у цій темі комусь 7 - супер, комусь - ´´по скотські´´). По-друге, 1 випадок - ні хороший, ні поганий, не характеризує усю лікарню
ПампушОК
• 20 марта 2024
Ответ дляМалая Налегке
Ну вы же не пойдете во второй раз и не будете рекомендовать, если лично у вас был плохой опыт?
Свекруня• 20 марта 2024
Лежала на збережені в 5 і тут підшивали шийку, так підшили, що ворогу не побажаєш(
+ лежала в 1 на Печерську зовсім інша справа. Хороші палати, безкоштовне лікування, + хороше харчування. Лежала з дівчатами які вже вдруге там народжували, відкуки тільки позитивні
сЛАдКОежКА• 20 марта 2024
Ответ дляМалая Налегке
А тисячі жінок і дітей врятували. На превеликий жаль, сумні історії є у кожної лікарні / пологовому
Я коли лежала там на збереженні, потрапила по швидкій з кровотечею, мені за 10 днів навіть УЗІ не зробили, щоб пересвідчитися, що все добре з дитиною. Сказали, підете на планове, коли випишемо. А в приймальному, коли мене 40 хвилин вночі оформлювали, теж по швидкій привезли породіллю. Коли вона чекала, коли до неї черга дійде, в неї відійшли води, так їй принесли ганчірку і сказали прибрати за собою.
Малая Налегке• 20 марта 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Читайте. И это там не редкость (
Материнська смертність в Україні 15 на 100 тис пологів.
Це трапляється раз на рік майже в кожному пологовому країни. Немає такого закладу, де цей показний суттєво вищий за середній.
Малая Налегке• 20 марта 2024
Ответ дляПампушОК
Я взагалі нічого нікому рекомендувати не буду. Бо те, що добре для мене не факт, що добре іншим. Аналогічно з поганим.
Моя мама померла в Інституті серця у Києві. Чи означає це, що це погана лікарня , де усі помирають?
Я народила без проблем у 7-му пологовому, чи означає, що там усі завжди народжують без проблем?
сЛАдКОежКА• 20 марта 2024
Ответ дляМалая Налегке
Тут померла і мати, і дитина. Др того жця жінка померла від больового шоку, коли в неї розірвалася шийка матки.
сЛАдКОежКА• 20 марта 2024
Ответ дляМалая Налегке
А у мого батька на прийомі у лікаря в Стражеско почало зупинятися серце. І його не хотіли брати в реанімацію, доки ми не дали гроші. Це теж нічого ж не доводить, так?
Грабля• 20 марта 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Я народжувала в 2 і лежала в гінекології в 2, ну так, роди прийняли погано, вчасго не зреагувала лікарка, дитину тягнули, постраждала, не повезло з черговою бригадою, я не домовлялася, а треба було це обов´язково робити.
А я домовлялась. Теж не порекомендую 2. Такого ставлення від лікаря за домовленістю не очікувала мʼяко кажучи. Це не перші мої пологи, є з чим порівнювати
Малая Налегке• 20 марта 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Чесно, не вірю.
Не можу уявити, щоб у пацієнта зупинилось серце в лікарні, а персонал проходив повз і нічого не робив.
Що вони вам сказали? Давайте 10000 грн , або викликайте швидку і везіть в іншу ’безкоштовну’ лікарню?
вАлнуюся сильнА• 20 марта 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
У мене в 3-му так само. Мене привезли по швидкій із кровотечею, починаючи з пропускника ніхто нікуди не поспішав, пили каву, кричали: женсчіна, ви тут нє адна. Потім лікар моя телефонувала наполягати на узд, а мене тупо ігнорили. Я пішла до узистки, впізнала її через багато років на тому самому місці - рідкісне хамло. Узд мені не зробила, волала як навіжена. Я їздила сама в приватну клініку, щоб переконатися, що з дитиною все добре. Сама собі знімала крапельниці, бо була одна в палаті і ніхто не заходив
сЛАдКОежКА• 20 марта 2024
Ответ дляМалая Налегке
Чесно, не вірю.
Ваша справа. Ні, сказали, що він прописаний в Київській області, викликайте швидку, везіть в Київську обласну. А те, що в них стен ставили - неважливо, бо той лікар вже не працює, і було це більше 3 років назад. І так, в нього немає тесту на коронавірус (2020 рік). А батьку вже 75. Чоловік почав кіпішувати, що викличе телебачення. Лікар, у якої були на прийомі, підказала вихід.
Який персонал проходив? Все відбувалося в кабінеті лікаря, вона ж під час огляду і викликала лікаря з реанімації.
ПампушОК
• 20 марта 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Не обирайте пологовий - обирайте лікаря .
Все равно рожают с дежурной бригадой ведь? Врач же приедете ночью,чтобы взять роды
Фиона Шрековна• 20 марта 2024
Ответ дляПампушОК
Мой врач - да
сЛАдКОежКА• 20 марта 2024
Ответ дляПампушОК
Ні, після жахів в 4, ми поїхали в інший пологовий, домовилися з лікарем, він приїхав на пологи в свій неробочий час.
Ло Шарик• 21 марта 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Померла?😥
Так, померла у відділенні гінекології в 4 роддомі.
ПлакалаВАвто• 21 марта 2024
Ответ дляЛо Шарик
Співчуваю вашій втраті😔