Як проходить та коли процедура у 2024 році для першачків? Електронна черга чи по прописці, району? Що потрібно які документи і тд. Та що робити якщо ще незнаю в якому районі будемо проживати до вересня?
Ответ дляOllka
Берете паспорт, свідоцтво про народження дитини і ідетп в школу. В багатьох вже прийом почався, в деяких з 1 квітня.
Приходите в школу, далі вас направлять куди потрібно
Я так розумію у дві не можна?