СкокоМнеДадите• Изменено 21 марта 2024
Новорожденный и ссоры с мужем. Как ему объяснить свое состояние
Ребенку 1 мес, роды трудные, с эпизио, неделю провели в роддоме. Муж старался, ухаживал, все было ок. По возвращению домой на сколько могу пытаюсь совместить с домашними делами + удаленная работа.
Успеваю мало, сил тоже не густо, пока покормила, поносила, переодела… и так по кругу, сами знаете)
Морально мне тоже немного тяжело, как-то грустно, хотелось бы доброго слова. Но вместо этого пошли претензии, по поводу всего: с ребенком все делаю не так, убираю мало, готовлю плохо, на все мне плевать, много общаюсь с родителями и занимаюсь работой (работаю с мамой, семейный бизнес, веду интернет-магазин, заказов не много, 1-2 в день, но на з.п мне хватает). За это злится, что на магазин время есть, на дом - нет.
Муж молодец, конечно, помогает во всем понемногу. И ремонт сам делает, старается, он и главный добытчик. Но как объяснить, что я не могу бегать и пылить тереть, и пол мыть, и готовка, и с ребенком… а еще прогулки и столько всего… врачи вообще говорят, отдыхать, лежать, кормить. А я не отдыхаю и ленивая какая-то получаюсь. Как объясниться с ним и наладить быт. Или действительно я не организованная? По жизни да, лкнивая немного, но сейчас стараюсь, вот честно(((
Так грусто от всего этого, выть хочется. Простите за много сумбурных слов.
Поделитесь, как у вас было.
Спасибо!))
Поделитесь, как у вас было.
Спасибо!))
СкокоМнеДадите
• 21 марта 2024
Ответ дляРассказница
Бачили очі, що купували .
До цього все було чудово. Це перша дитина, вдвох проблем не мали раніше
Чавонадо• 21 марта 2024
частину побутових справ на чоловіка.
вам зараз важко, бо все перевернулося з ніг на голову і ви звикаєте до нового життя. максимально спрощуйте побут. кому там пил заважає - хай витирає. пил лежить - і ви лягайте полежіть.
їжу просту готуйте, доставку продуктів замовити можна.
Кумася• 21 марта 2024
На перші місяці відмінити вашу роботу. У вас мама на приколі що цього не розуміє?
Скромняшка• 21 марта 2024
Лишайте дитину на чоловіка і йдіть працювати, за місяць не впізнаєте чоловіка)
Молчалка• 21 марта 2024
Звичайно, вам нелегко, але виділіть чоловіку час, візьміть собі за правило розмовляти з ним щодня 20 хвилин за будь-яких обставин. Слухайте його уважно, повністю зосередьтеся на розмові і обов´язково скажіть йому, що ви вдячні. Вжийте кілька ласкавих і пестливих слів. Спробуйте так робити впродовж двох тижнів, побачите результат
И_В_офигительных_штанах• 21 марта 2024
У нас с бывшим мужем семейная жизнь началась только после рождения ребенка (потому что до этого он служил по контракту). Первые 4 мес. ребенком занимался в основном он (потому что ему не удавалось найти работу). Жили мы с моими бабушкой и дедушкой. Они тоже помогали мне с ребенком. К слову, мне во время родов тоже делали эпизиотомию
ДелиВерка• 21 марта 2024
Ну мені мама моя допомагала добре, якщо чесно, просто приходила після роботи прасувала все дитинці, купала, бо в мене дуже боліла спина. Поки мала спала я з нею теж лягала вдень. Ввечері чоловік теж допомагав звичайно в побуті і вночі вставав він до дитини, я так міцно спала, що зразу не прокидалась від плачу, так що я висипалась.
Я Головна• 21 марта 2024
Ответ дляМолчалка
Так йому борщі треба, а не розмови
Скромняшка• 21 марта 2024
Якщо щось не подобається - він не в санаторії живе, руки ноги має, де пилосос можете йому нагадати
СкокоМнеДадите
• 21 марта 2024
Ответ дляЧавонадо
частину побутових справ на чоловіка.
Якочь так я собі це і уявляла, але виявилось, що треба пахати. А інакше не знаю, як довести, що я не ледащо. Але все це і нк так просто… ці предʼяви мене просто вбивають, а так хочеться обійнятися і почути щось хороше ((
СкокоМнеДадите
• 21 марта 2024
Ответ дляСусідка зверху
А скільки років чоловіку? Юний?
Та нє, ми обоє не юні) 39, мені 36
Молчалка• 21 марта 2024
Ответ дляЯ Головна
Так йому борщі треба, а не розмови
Нє, ревнує до дитини, треба увагу
Кумася• 21 марта 2024
Ответ дляСкромняшка
Так чоловік основний спонсор сімʼї . В тому й проблема, що жінки беруть за себе занадто багато обовʼязків. Природою задумано жінка виношує і годує дитину, чоловік приносить їй все що потрібно. Але, зараз жінки хочуть так де працювати як чоловік, так заробляти. Це також можливо, але скоріше всього та жінка залишиться без чоловіка. Бувають звичайно різні ситуації. Але працювати автору у 1 місяць дитині це занадто.
СкокоМнеДадите
• 21 марта 2024
Ответ дляКумася
Вона мене не заставляє, але якщо закину, то потім важко буде поновити. Та й мені подобається, це моя віддушина, та й не витрачаю на це багато часу. Поки годую навіть замовлення обробила та й все, інколи трохи більше треба уваги. Та й гроші ніколи не зайві, я звикла мати своі особисті
СкокоМнеДадите
• 21 марта 2024
Ответ дляСкромняшка
🙂 не дуже вийде, він набагато більше заробляє) до речі, йому дали відпустку 3 місяці за народження дитини. Я думала, все буде взагалі ідеально. А воно он як…
Кумася• 21 марта 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Тоді розставляйте пріоритети, що для вас важливіше те й робіть. З дітьми ви ніколи не будите все встигати.
Чавонадо• 21 марта 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
кому ви хочете довести? чоловікові чи собі?
рідко кому прям з народження вдається одразу феєрично все суміщати, ну або є помічники.
сконцентруйтесь на дитині і собі.
чоловікові поясніть свої відчуття, побажання, якщо у вас прийнято в такому контексті розмовляти.
мені здається шо то у вас до себе більше претензій, ніж у чоловіка до вас
сконцентруйтесь на дитині і собі.
Все возможно• 21 марта 2024
Емае, я в месяц ребенка лежала на кровати с ребенком на сиське, а мне носили все чаи, чтобы молока было больше, а у вас и работа и пыль🥲 Я бы поговорила с мужем, что сейчас трудный период, и пыль в приоритетах на последнем месте, и если он не согласен, и ему это важно, бери ребенка, идите гулять, а я пока протру.
СкокоМнеДадите
• 21 марта 2024
Ответ дляМолчалка
Ми спілкуємося, і я завжди ласкава, не повірите🙏 проблема саме в моіх інших обовʼязках. А так я його готова пестити день і ніч) без проблем
Сусідка зверху• 21 марта 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Та нє, ми обоє не юні) 39, мені 36
Тоді поясніть йому спокійно, що вам важко фізично, що все болить, втома, що пологи то стрес. Запропонуйте компроміс. Наприклад, якщо так важливе прибирання, то винаймати раз на два тижні службу з прибирання. Якщо важлива їжа, тоді разом складіть меню на 2 тижні, продукти можна замовити доставку, з готуванням або вдвох, або напівфабрикати, або нехай бабусі допомагають. З роботою то хай вас хтось замінить. Певно, у вас дитина спокійна. Бо є таке, що коліки з пологового… і носити треба 24/7, тоді точно не до прибирання, роботи та готовки.
90x60x90• 21 марта 2024
Знакомо. Мне муж вообще не помогал с ребёнком. Были только претензии . Скандал за скандалом. Но там свекровь ему мозги вправила. Он почти каждый день к ним ездил в гости. Она ему - какого ты тут забыл когда у тебя ребёнок родился? Помогло) начал включаться в быт
СкокоМнеДадите
• 21 марта 2024
Ответ дляМолчалка
Нє, ревнує до дитини, треба увагу
Боже, я не знаю. Може, відсутність сексу так вплинула
Чавонадо• 21 марта 2024
Ответ дляВсе возможно
хай краще пилюку чоловік протре, якщо йому заважає)
Молчалка• 21 марта 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Тоді - просіть у нього гроші і наймайте помічницю. Хай оплачує свої захцянки
Русланка з гілки• 21 марта 2024
Вообще не вставала с кровати, особенно с первым
Оставить ему ребёнка с молоком сцеженным и на 3 дня уехать
Сразу станет все понятно ему
Повторять раз в месяц, лучше чаще
Сразу станет все понятно ему
Повторять раз в месяц, лучше чаще