Неновая почта• 21 марта 2024

Мені завтра 46

Не відчуваю того очікування свята, подарунків і нічого не планую. Це вже старість?
Niffler• 21 марта 2024
Мне в субботу 29.

автор Неновая почта • 21 марта 2024
Ответ дляNiffler
Мне в субботу 29.
А що смішного?
Niffler• 21 марта 2024
Ответ дляНеновая почта
А що смішного?
Те, шо я теж свята не відчуваю.))
З царем в голові• 21 марта 2024
Ответ дляНеновая почта
А що смішного?
Тому що дожити до 46 і бути не дуже розумною.
Так,вже старість,повзіть на кладовище
Ёшки_Матрёшки• 21 марта 2024
А мені учора 47 було
Машиною поїхала в Будапешт
Катаюсь постійно десь
Кайф настав в житті - діти вже окремо , з чоловіком удвох секс романтичні вечері
Як_наготую...• 21 марта 2024
А в 44, 45 прям відчували і планували? Мені 46 стукнуло тиждень тому :) день, як день.
рукиЖимолости• 21 марта 2024
Напишіть завтра, ми вас привітаєм))
Мені 47, свята на ДН з кульками і ковпачками не було, але з родиною посиділи за святковим столом, та гарно провели час.
Старість не відчуваю))) В мене сину молодшому 11, яка з ним старість?)
Продавчиня кіз• 21 марта 2024
На прошлой неделе было 46
Рада, что этот ажиотаж отпал
Просто приятно принимать поздравления
КрестьянинДиор• 21 марта 2024
Мені за тиждень до Н.роком було 46. Поїхалаз мамою в баньку, пригощала людей-відвідувачів з як ми патюся смачненьким (пиріжки, тертий пиріг), чоловік вдень працював, ввечері разомз родиною ходили традиційно вечеряти суші

AnnaOst• 21 марта 2024
Автор я вже давно, ну років з 35 точно, відчуваю це свято як день для себе і з собою на одинці. Я в цей день йшла десь до Дніпра, один раз навіть їздила в Канів. І там на березі просто дякувала за дар свого життя і якось дуже відчувала в той момент світ, всесвіт і оце от все. Якщо що, я взагалі не по ізотериці і не по цим ділам) спробуйте може такий формат - день на одинці з собою і світом
Свекруня• 21 марта 2024
Сочувствую автор

Но умейте еще искать радости в жизни, все-таки она еще продолжается.
рукиЖимолости• 21 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Напишіть в цьому році, за день, в якій бані будете святкувати))
Божий одуванчик• 21 марта 2024
Мені завтра 37)
Попихтю та й годі• 21 марта 2024
Самі кращі п´янки виходять, коли їх не плануєш!

Завтра коней запрягли і гайда в якийсь ресторан з ріднею чи друзями.

Це не старість, це таргани)))
рукиЖимолости• 21 марта 2024
Ответ дляСвекруня
Сочувствую автор

Сочувствую, все-таки продолжается))) Ну ви чого? Всього то 46.
Не кую, не мелю• 21 марта 2024
Неа, мне скоро 49. Не чувствую себя старой
Альфред Шнитке• 21 марта 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
А мені учора 47 було
Машиною поїхала в Будапешт
Катаюсь постійно десь
А чого секс не утрьох, а тільки удвох?))) В такому віці вже можете дозволити собі трійничок замутити)
КрестьянинДиор• 21 марта 2024
Ответ дляСвекруня
Сочувствую автор

Жити треба зараз і тут .
Вчора сама собі організувала екскурсію. Їздила в приватну оранжерею в Рожни(правда десь по дорозі загубила ключі від квартири, то вимушено гостюю тепер у родичів, чекаю поки прийде посилка НП з чоловіковими, він переїхав працювати в інше місто з понеділка, ще не відпрацювали варіант, що можна загубити ключі, ніколи не губила ). Зараз в оранжереї цвітуть цитрусові, який ж це приємний аромат! А ще, жінка власника садиби працювє техніці ошибана (флористика), то купила собі кулон на пам´ять
Рубаю олівлє• 21 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
Дуже добре Ви пишете, але не пишіть більше цю кальку «якщо що». В українській нема такого виразу. Дякую.

КрестьянинДиор• 21 марта 2024
Ответ длярукиЖимолости
Добре. Домовились , спочатку хотіла написати адресу, але з часом все може змінитися, тому за день до Д нар треба писати де частуватиму відвідувачів
Гуляю босоніж• 21 марта 2024
Ответ дляРубаю олівлє
А як правильно?
Ольга-f5e3• 21 марта 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
А мені учора 47 було
Машиною поїхала в Будапешт
Катаюсь постійно десь
Класс! Вы молодцы!
КрестьянинДиор• 21 марта 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Та, секс у трьох краще в молодшому віці, більше азарту. Жінка ягодка завжди, а от партнери трошки стісняються свого віку , можуть не впоратись з форматом
Альфред Шнитке• 21 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Так ви третього молодого жеребчика запросіть, щоб не соромився)))
автор Неновая почта • 21 марта 2024
Ответ дляNiffler
Те, шо я теж свята не відчуваю.))
Щось рановато😂
автор Неновая почта • 21 марта 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
А мені учора 47 було
Машиною поїхала в Будапешт
Катаюсь постійно десь
Яким чином це пов´язано з днем народження? Це спосіб життя
автор Неновая почта • 21 марта 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Так, відчувала і планувала. Ресторан гості і тд
Мудробаба• 21 марта 2024
Ответ дляСвекруня
Сочувствую автор

Це найгірший коментарій, ви що таке писати.
Мудробаба• 21 марта 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Мені завтра 37)
А мені в суботу 37..
У нас 1 день різниці)
Мішечок щастя• 21 марта 2024
Свои 47 отметила с детьми, и друзьями старших детей в Карпатах, катаясь на санках и лыжах. Вечером дома были шашлык и дискотека) Дети и мы были довольны. Поняла для себя, чем моложе окружение на праздник, тем чувствуешь свой ДР более живым и ощущения другие. Просто последнее время отмечала с подругами, тоже активно и весело, но молодежь молодит лучше☺️