Люблю кетчуп• Изменено 21 марта 2024

Мама постійно гонить на тата...

...мені і сестрі.
Сестрі байдуже, то слухати, бо в неї з татом відносини так собі завжди були, а от мені дуже неприємно, бо я люблю його, ми гарно спілкуємось. Маму теж люблю, але не можу прийняти, те що вона постійно гонить на тата, він не так живе, не так робить- все не те... і так вже років 15( стільки розлучені). Мені це боляче чути і я їй казала, але в неї аргумент ще той, жалітись можна лише нам з сестрою, бо подруги ненадійні і можуть пліткувати за спиною. Що робити?
Калинові вуста• 21 марта 2024
Ответ дляКіна не буде
Я бачу що у багатьох родинах така фігня. В мене нажаль теж так було. І я дурна, коли батько був живий, вірила всьому, що мати каже, і звонила батькові, що б сказати йому , що він погано робить. Він псіхував, кричав не лізь. Як батько помер, мені довелося з мамою пожити 3 місяці ( не пов´язано зі смертю тата, її це не підкосило, я продала квартиру і переїзжала в інше місце, де ще був ремонт) , я зрозуміла, що винен у всьому був не батько. Це жах, що вона за людина. Я сама хотіла кожен день натовкти їй маттючя , бо вона себе вела нестерпно. І це все не було пов´язано зі смертю батька.
Я не витерпіла одного разу і все їй сказала, то вона сиділа ридала. І що ви думаєте, вона змінилась? Ні.
Я на похороні батька дуже плакала, не знаю, але це був жах, що зі мною робилось. Я це не при людях, а сама закрилась у кімнаті. Мама все бачила, то довго мене дьоргала, що за нею і сльозинки не пророню. І я вже поживши з нею, розумію, що вона права.
я реально смотрю на вещи и понимаю, что папа тоже был не святой, но виновницей их конфликтов всегда была мама и бабушка моя, мы жили все вместе...ой, я так устала от них, что когда наконец-то сьехала в 23 года не могла поверить своему счастью...

Вилами по воде• 21 марта 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Уявила, смішно вийшло, але я так ніколи не зможу))
тренируйтесь перед зеркалом
СкрипяСердцем• 21 марта 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
О, я для мами теж завжди на татовій)))але правда, для тата виглядає, що я на маминій...
Автор, скільки вам рочків? Я в 15 криком послала обох і предложила всі претензії, критику, жалоби виказувати один одному напряму. Взяли телефон і вперед. А я замахалась слухати ЇХ життя і ЇХ відносини. Вони дорослі, то ЇХ проблеми. Я третя лишня там. І справа не в тому що у папи склалося, а у мами ні. Обое очерняли. Справа в тому що то ЇХ віносини, якими вори МЕНЕ замахали. Все дитинство. Дорослі люди, дляжалоб є подружки, або дзеркало. Але не я.
автор Люблю кетчуп • 21 марта 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Рочків мені вже багатенько- є вже своя сім´я і дітки))) Мамі говорила і спокійно, і з криками, і плакала, і просила- толку 0. Проходить якийсь час і наша пєсня хороша ...
СкрипяСердцем• 21 марта 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ну пісня може і буде. А от тверде ні і відмова від спілкування на такі теми, вони або є, або нема. І так, іноді потрібно повторювати, що таке слухати ви не хочете.
Я от, наприклад, право-ліво досі плутаю. Нагадую собі сама.
А вона як мінімум скільки вам років звикла до такого зливу жовчі, важко перевчитись. Тут ваше рішення її не вислуховувать. А не її перероблювать.