Люблю кетчуп• Изменено 21 марта 2024

Мама постійно гонить на тата...

...мені і сестрі.
Сестрі байдуже, то слухати, бо в неї з татом відносини так собі завжди були, а от мені дуже неприємно, бо я люблю його, ми гарно спілкуємось. Маму теж люблю, але не можу прийняти, те що вона постійно гонить на тата, він не так живе, не так робить- все не те... і так вже років 15( стільки розлучені). Мені це боляче чути і я їй казала, але в неї аргумент ще той, жалітись можна лише нам з сестрою, бо подруги ненадійні і можуть пліткувати за спиною. Що робити?
Полуничка• 21 марта 2024
Ничего. Это такие игры.
Будьте как сестра.

Федорино Горе• 21 марта 2024
Що саме її колише?
ФрекенБок• 21 марта 2024
Кохання таке бентежне)), относитесь философски
Жена_КотораяСтена• 21 марта 2024
Вам сколько лет ?
З понеділка на дієті• 21 марта 2024
Вона абьюзер і командує всіма вами. Виставляйте кордони, бо буде Вам хана
хутряна володарка• 21 марта 2024
Такий поганий, що 15 років забути не може?) Ох, женщіни
автор Люблю кетчуп • 21 марта 2024
Ответ дляПолуничка
Ничего. Это такие игры.
Будьте как сестра.
Сестра теж каже, щоб я простіше відносилась до цього, а як? Як можна не реагувати, якщо мене зачіпають мамині глузуючі коменти
хутряна володарка• 21 марта 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Глузуйте у відповідь з неї)
Полуничка• 21 марта 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Вот так и не реагировать.
Ей же не нужна ваша помощь или реакция или действия.

Ей просто надо кому то рассказать и кому как не дочерям.

Просто слушаете и киваете и иногда вставляете ’ого’, ’та ты шо’, ’ага’.

Полуничка• 21 марта 2024
Ответ дляФрекенБок
Накладні мюслі• 21 марта 2024
У меня так же, и я ещё на папиной чтороне
автор Люблю кетчуп • 21 марта 2024
Ответ дляФедорино Горе
Що саме її колише?
Все.
Вся інфа, що доходить до мами відразу ж нею перекручуюється на осудження його дій. Не так живе, не там живе, не тоді город сажає, не така реакція на внука...все не те, а я бачу як він влаштовує собі життя, як старається і організовує свій бит.
автор Люблю кетчуп • 21 марта 2024
Ответ дляНакладні мюслі
О, я для мами теж завжди на татовій)))але правда, для тата виглядає, що я на маминій...
Накладні мюслі• 21 марта 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Не, я правда считаю, что мама не права
Вилами по воде• 21 марта 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
посмотрите ей в глаза и скажите : ’Закрой ротяку, ты задолбала уже’
ФрекенБок• 21 марта 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Все.
Соглашайтесь,типа мужики все козлы,и как тебя угораздило такого мужа и мне отца найти. А вдруг его гены у меня ,а что с внуками будет и тд и тп
автор Люблю кетчуп • 21 марта 2024
Ответ дляВилами по воде
Уявила, смішно вийшло, але я так ніколи не зможу))
Калинові вуста• 21 марта 2024
моя мама тоже не понимает, что ее отношения с папой никакого отношения к моим с ним отношениям не имели...гнала вечно и всегда...папы нет уже больше 2х лет, а ей все неймется...иногда очень резко обрываю ее словесный понос словами ’он умер! хватит уже!’... затихает... Но теперь я гоню на ее нового мужа)) и не безосновательно)) пусть слушает, как я слушала 30 лет...
Кіна не буде• 21 марта 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Все.
Не розумію, 15 років в розлученні, а мама і досі думає, що вона його дружина?
В нього інша жінка є? Якщо немає, порадьте татові, хай подумає над цим. Може мама ваша тоді заспокоїться.
У мами , як я розумію вже 15 років нікого немає.

автор Люблю кетчуп • 21 марта 2024
Ответ дляКіна не буде
Так і є, 15 років розлучені і всі ці роки супроводжуються критикою і осудженням його поведінки.
Недавно тато вже знайшов собі жінку, але мама про це ще не знає. У мами нікого не було за всі роки.
автор Люблю кетчуп • 21 марта 2024
Ответ дляКалинові вуста
Як Ви тоді вивозили ті вічні скарги?
Добротная• 21 марта 2024
Не понимаю.. Вы не можете ей ответить, что вам это не интересно?
Она не живет с ним , какая ей разница что когда и как он делает? При чем тут вы? Скажите вот телефон, звони ему и говори все что тебе не нравится!
Калинові вуста• 21 марта 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Як Ви тоді вивозили ті вічні скарги?
сначало никак, потом начала рубить правду о ней самой, а это никому не нравится)) потом замуж вышла и сье..хала от нее))) она вышла замуж, вроде полегчало, но периодами накатывает. Но я привыкла, у нее Все вокруг херовые...от подруг, сотрудников до соседей...Нет ни одного человека, кем бы она была довольна))))
Швидкоруч• 21 марта 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ой, да жаба ее душит, что развелись, а он, оказывается, не такой мудак, как ей думалось. Так и скажите ей - мне по фиг твое отношение к нему, а я его люблю, поэтому свои комментарии держи при себе.
Кіна не буде• 21 марта 2024
Ответ дляКалинові вуста
Я бачу що у багатьох родинах така фігня. В мене нажаль теж так було. І я дурна, коли батько був живий, вірила всьому, що мати каже, і звонила батькові, що б сказати йому , що він погано робить. Він псіхував, кричав не лізь. Як батько помер, мені довелося з мамою пожити 3 місяці ( не пов´язано зі смертю тата, її це не підкосило, я продала квартиру і переїзжала в інше місце, де ще був ремонт) , я зрозуміла, що винен у всьому був не батько. Це жах, що вона за людина. Я сама хотіла кожен день натовкти їй маттючя , бо вона себе вела нестерпно. І це все не було пов´язано зі смертю батька.
Я не витерпіла одного разу і все їй сказала, то вона сиділа ридала. І що ви думаєте, вона змінилась? Ні.
Я на похороні батька дуже плакала, не знаю, але це був жах, що зі мною робилось. Я це не при людях, а сама закрилась у кімнаті. Мама все бачила, то довго мене дьоргала, що за нею і сльозинки не пророню. І я вже поживши з нею, розумію, що вона права.
Кіна не буде• 21 марта 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Рада за батька. Треба тепер мамі кавалера. Якщо вона адекватна жінка.
Бо з моєю цей номер не пройшов. В неї скільки злоби і брехні, що нормальний мужик не гляне.
Кіна не буде• 21 марта 2024
Ответ дляКалинові вуста
О, свою впізнаю.
автор Люблю кетчуп • 21 марта 2024
Ответ дляДобротная
Говорила і не раз- все мімо.
автор Люблю кетчуп • 21 марта 2024
Ответ дляКалинові вуста
Дуже схоже на мою.
Ворожу на каві• 21 марта 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Говорила і не раз- все мімо.
Я не хочу больше этого слышать. Будешь продолжать - я уйду или попрошу тебя на выход. Либо отстаиваете свои границы, либо слушайте дальше и не жалуйтесь.