Настасья Пицун• 22 марта 2024

"Туманы" и "Берега", на русском языке, звучали лучше.

Как и весь репертуар Макса Барских, потому что артист русско-язычный.
Перевел, наверное потому что обстоятельства так сложились. Но его популярность сейчас зачахнет.
Всё, можете ругать меня, за непатриотичность.
Результат:
вже голосів: 67
35 (52.24%) "Берега" в переводе, лучше.
32 (47.76%) "Берега" на русском, лучше.
Кров з молоком• 22 марта 2024
Пох на нього ) і пісень цих не знаю
Аноним НаВсеГда• 22 марта 2024
Удалено администрацией...
Кракадэ• 22 марта 2024
Макс прекрасен и песни его на украинском❤️ новая на подходе
автор Настасья Пицун • 22 марта 2024
Ответ дляКракадэ
Мне только ’Колыбельная’ нравится, на украинском.
Ms. Доброта• 22 марта 2024
Хороші голоси не чахнуть
Мексиканочка• 22 марта 2024
Значить дя нього це принципово.
Я його трьома мовами слухаю, він же свій, але ціную те, що перекладає та пише нові пісні і українською.
Та прям багіня• 22 марта 2024
Не зачахнет, не переживайте, усилилась еще больше.
А его песня ’Зорепад’ вообще отличная, и клип чудесный.
Его выступление на Голосе с этой песней видели? Эти глаза, ах) Как они блестят, и какой он стройный, как улыбается мило)
Мексиканочка• 22 марта 2024
Ответ дляТа прям багіня
О да, Зорепад також дуже зайшов
Та легко!• 22 марта 2024
Вы б на раші переживали б, що всі пісні в когось сп*зжені, що придумати щось нормальне просто не можуть. А Барських якось без вас справиться
автор Настасья Пицун • 22 марта 2024
Ответ дляМексиканочка
О да, Зорепад також дуже зайшов
Мне тогда уже больше зашла ’Навіщо довіряєш мудокам’.
КошкинДом• 22 марта 2024
Життя бентежне.
Та прям багіня• 22 марта 2024
Ой, какой он малыш тут
Мексиканочка• 22 марта 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Вона називається Не плач
Леплю из пластилина• 22 марта 2024
Вы из удмуртии? ’Русско-язычный’.
Мексиканочка• 22 марта 2024
Ответ дляТа прям багіня
Ой, какой он малыш тут
https://youtu.be/UtvpgbdgNqs?feature=shared
Такий лапа) Я й не знала що він з Майдану починав
Почемучечка• 22 марта 2024
Мы просто привыкли к русскому варианту
Та прям багіня• 22 марта 2024
Ответ дляМексиканочка
Ой, там еще Тина Кароль засветилась. Смешно - сказала Кондратюку, что учится в Авиационном, хотя училась в училище Глиэра)) ага, нашла, у нее второе высшее в Авиационном.
неДоЖиру• 22 марта 2024
Ответ дляТа прям багіня
Ой, какой он малыш тут
Коник-стрибунець)) ще такий малий)
Іра.• 22 марта 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Боже, як він тепер буде з цим жити? Зачахнет, бо українською мовою почав співати.. Зараз купа крутих виконавців українських зʼявилось і розвиваються. З якісним україномовним продуктом. І це лише початок. І Барських якось переживе вашу моральну травму.
Леди Г• 22 марта 2024
Це так хвилює людей в 2 ночі, що свої пісні Барських на українську мову переклав??
Вкаблучках• 22 марта 2024
Ответ дляЛеди Г
Та то кацапи заздрять. Їм залишилося лише газманова та шамана слухати, причому ще зі шкільних років😂
Іра.• 22 марта 2024
Треба ще заодно Пивоварова запитати чи не зачах. Бачу, такі зали збирає дай Боже з оновленим українським репертуаром!
Взагалі дивуюся зараз, як могла слухати різноманітне москальське лайно. Верне від нього. Як можна було це все поглинати?
А російськомовні пісні наших виконавців українською мовою дуже красиво звучать. Бо наша мова мелодійна і співуча сама по собі.
Леди Г• 22 марта 2024
Ответ дляІра.
Білик кілька своїх перевела за украінську - Сніг, Ми будем разом, дуже гарно звучать.
автор Настасья Пицун • 22 марта 2024
Ответ дляЛеди Г
Білик начинала петь на украинском языке. Там политика ни при чем.
Найщасливіша• 22 марта 2024
За киркорова переживай
Белая котичка• 22 марта 2024
Ответ дляНастасья Пицун
А мне зорепад.
Істеріомама• 22 марта 2024
Не знаю ни одной его песни. Да и в лицо вряд ли его узнаю.
Дівчина заглядєніє• 22 марта 2024
Хто такий барських і що за берега оце мля прлблеми в людей... Можна позаздрити....
КартаБезКомиссий• 22 марта 2024
Та задовбали ви вже зі своєю гидотною кацапською мовою🤮
Робот Вертер• 22 марта 2024
Прокинулись кацапські боти і давай знову просувати свою кацапську культуру.