Ищу Аленя• 22 марта 2024
Запорожье, обнимаю всех, держитесь
Это страшно даже читать, находясь в 2000 км от дома😢 твари лупят, Каховка ничему не научила, им просто похер, сколько людей страдает и может пострадать 😢
po_li_na-49a8• 22 марта 2024
В смысле не научила и не похер?
Так это цель русни прямая - всех убить. Геноцид. доброе утро
Вчора мені попався ролик з якимсь рос офіцером. Розказує: уявіть що ви з сім´єю пішли до лісу а там вашу собаку вкусила лисиця і заразила бєшенством. Який у вас варіант? Тільки пристрілити собаку.
Я спочатку не поняла до чого це, а потім прозріла що собака яку треба пристрілити то українці.
Санітари лісу блять. Це їх покусали в кінці другої світової гітлерівці. Фашики кончені
Ответ дляGeel
Ну, плотину просто так не развалить, не нагоняйте панику. А вот станция пострадала, да.
Да какая паника может быть, ’всего лишь’ прилет в опору плотины
KozaNostra_I• 22 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Не украинцы, а украинская государственность.