22 марта в 15:25

Як відправити у декрет працівницю?

Маю працівницю яка працює в мене. Але працює не постійно. Я її не оформлювала, а зараз вона просить влаштувати щоб піти у декрет. Я її розумію, але в мене ледь жевріє той магазинчик. І не знаю що робити. За скільки часу треба оформити її ?
Я тертий жук 22 марта в 15:26
За месяц до декрета оформите
Букет троянд 22 марта в 15:26
Тю, а що це дає?
В загальний стаж декрет і так входить.
Я тертий жук 22 марта в 15:27
Ответ дляБукет троянд
Тю, а що це дає?
В загальний стаж декрет і так входить.
Оплата больничного
Идеальная оптимистка 22 марта в 15:30
Ответ дляЯ тертий жук
Оплата больничного
Так наче за пів року зп рахується
ГороховаЯ 22 марта в 15:31
Пусть себе ФОП откроет и оформит декрет
ДА да да 22 марта в 15:32
Почему нельзя отказать?
ДА да да 22 марта в 15:33
Та не надо лицо рука лепить. Я для себя интересуюсь, почему нельзя прямо сказать почему нет
Сало не люблю 22 марта в 15:37
Треба читати, бо 3 роки назад потрібно щоб був термін більше пів року безперервно, інакше не більше ніж з мінімальної зп рахували. Тому вже без різниці вистачить і місяця
voloahka01 22 марта в 15:40
Ще дізнайтесь, які звіти вам потрібно буде робити, коли вона буде у декреті всі ці три роки
интайм_не_предлагать 22 марта в 15:46
Я бы подумала- а оно вам именно надо? Думаю что вам там ге..р будет . А потом еще и место вы ей держать должны, она выйдет- и вы ее с ребенком уволить запросто не сможите
Там все розмивчато 22 марта в 15:51
якщо стаж за останній рік менше ніж 6 місяців, то нарахування буде з мінімалки.
Якщо більше ніж 6 місяців за останній рук, то нараховується з фактичної з/п.
Дивіться як в неї.
Після декретної відпустки (126 кал. днів і якщо буде ще у випадку складних пологів) можна буде звільнити, тільки за її бажанням! Час догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку зараховується до страхового стажу матері, якщо вона отримувала відповідну допомогу, за даними системи персоніфікованого обліку.
Незалежно від того, чи працювала жінка до виходу у відпустку по догляду за дитиною до трьох років чи ні, їй цей період зараховується до страхового стажу, оскільки нарахування та сплата страхових внесків за неї здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.
автор бЭйбА 22 марта в 16:37
Ответ дляТам все розмивчато
якщо стаж за останній рік менше ніж 6 місяців, то нарахування буде з мінімалки.
Якщо більше ніж 6 місяців за останній рук, то нараховується з фактичної з/п.
Дивіться як в неї.
Після декретної відпустки (126 кал. днів і якщо буде ще у випадку складних пологів) можна буде звільнити, тільки за її бажанням! Час догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку зараховується до страхового стажу матері, якщо вона отримувала відповідну допомогу, за даними системи персоніфікованого обліку.
Незалежно від того, чи працювала жінка до виходу у відпустку по догляду за дитиною до трьох років чи ні, їй цей період зараховується до страхового стажу, оскільки нарахування та сплата страхових внесків за неї здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.
Тобто за місяць можна її оформити. Гумору не хочу((( каже сама заплатить бухгалтеру за його роботу
Я тертий жук 22 марта в 17:19
Ответ дляИдеальная оптимистка
Так наче за пів року зп рахується
Нет
Я тертий жук 22 марта в 17:20
Ответ длябЭйбА
Тобто за місяць можна її оформити. Гумору не хочу((( каже сама заплатить бухгалтеру за його роботу
А ЕСВ на декретные тоже сама заплатит?
автор бЭйбА 22 марта в 17:24
Ответ дляЯ тертий жук
А ЕСВ на декретные тоже сама заплатит?
Каже, що заплатить.