СhanelKa• 22 марта 2024

Соня Морозюк покаялась. Вже обсудили?

У Гордона
Ось такі виправдання,
- я метець, я так ВСЕ бачу
- що майбутні родичі, крали гроші в армії- то ж нічого не знала
- прикраси, ціну точно не знаю, все подарено без документів, як продам, віддам гроші на армію

- Гулівер показував її рекламу безкоштовно ( а не за мільйон)
- майстерня коштує тільки 4 млн грн , а не 250 тис доларів, з грошима допоміг татко
-7 млн грн чомусь брала в борг у мами 🤡
- Романа дуже любила, але кинула по смс,
- на суд до нього не прийду
Кохання/зітхання
Вибачимо дівчинку ?
lilu502• 22 марта 2024
Постриглася? В монахині готується😉

vinika• 22 марта 2024
Конфискация всего майна ее и ее дарителей та хай пз.е с миром, руским миром в рашу
РойЛеля• 22 марта 2024
Та якось пофіг на всяких Сонь.
Хотіла красівої жизні, як всі молоді дівчата. Це ж так прекрасно бути гідною діамантів і мільйонів квітів і мільйонів буквально.
І так не хочеться питати звідки мільйони, вони ж всі мені.
’Какая разница’
Канєшно, тепер буде каяться
Незламна• 22 марта 2024
Продажне, ще й зрадливе. Все-таки митець має бути голодним ☝️
соняшка• 22 марта 2024
в рашке водолазка для извинений, а у нас стрижка-самоделка для извинений
Незламна• 22 марта 2024
Ответ дляvinika
І поп@дує) Там наших пригнічених нацистами дуже люблять)
Above• 22 марта 2024
Простить, та пусть лучше сама себя прощает, я её лично не знаю, да и в подробности, что там и как не вникала, вот заняться мне больше нечем.
Donnafugata• 22 марта 2024
В неї якийсь новий спонсор? Знову вспливла.
parele• 22 марта 2024
Прошу пардону, а это кто?)
Лень гуглить.

Olenka_bum• 22 марта 2024
Ответ дляDonnafugata
Головне, щоб не як г... в ополонці
Господи, звідки вони тільки беруться в такій кількості?
Манюнайтед• 22 марта 2024
Ху ыз ит?
Alli_k77• 22 марта 2024
Ответ дляparele
Прошу пардону, а это кто?)
Лень гуглить.
невеста младшего из Гринкевичей, которого закрыли за мутки на снабжении ВСУ
правильно делали мем про то ,что женщины бывают 2х типов :

Морозюк/Марченко в платке ))
п.с. бывшая
Кросівки оригінал• 22 марта 2024
Та все сказано щ тим що вони з мамкою гринкевича рятують майно одним способом. Брехлива бездарність, надіюсь її творчість ніколи більше не буде настільки разпіареною
Plushaa• 22 марта 2024
missme• 22 марта 2024
Это та самая которая рисует говнокартины? Бездарность)
автор СhanelKa • 22 марта 2024
Ответ дляparele
Прошу пардону, а это кто?)
Лень гуглить.
Харківʼянка, митець
Малює Мазню
кружилась за державні гроші
( вкрадені у армії на тендерах під час війни )
автор СhanelKa • 22 марта 2024
Ответ дляmissme
Не кажіть так.
В неї замовляли мазню для самого Величного !
промокашка• 22 марта 2024
Ответ дляНезламна
Метець ))) поправлю вас , так правильно ж)))
DianaBibizyana• 22 марта 2024
Дамы , кто сие сокровище ?

Tivoli• 22 марта 2024
Ответ дляDianaBibizyana
Дамы , кто сие сокровище ?
Сонька-золотая-ручка
Через ее бездарную мазню отмывали бабки
DianaBibizyana• 22 марта 2024
Ответ дляTivoli
Сонька-золотая-ручка
Через ее бездарную мазню отмывали бабки
От сучка)
Незламна• 22 марта 2024
Ответ дляпромокашка
Це той, що мете?) Тоді, мабуть, правильно)
промокашка• 22 марта 2024
Ответ дляНезламна
Ну наче так ))
автор СhanelKa • 22 марта 2024
Ответ дляпромокашка
Точно 🙌дяка !
Tivoli• 22 марта 2024
Все в этом замешаны.
Все понимали, что это мусор. Но одни крутили ее за деньги, другие за деньги коллабы с ней делали ( укрпошта, хеоен марлен и пр), третьи места для муралов выделяли, четвертые покупали эту хрень (но видимо через эти якобы покупки взятки давали)
Но все люди образованные, были во множестве разных музеев, наверняка дома картин музейного уровня немало. Не могли не понимать, что это мусор.
po_li_na-49a8• 22 марта 2024
врет и не краснеет. Ее репутация и так в дерьме, то теперь уж точно не отмоется. конфисковать все ее имущество и пусть валит из нашей страны
Princess Asya• 22 марта 2024
Я не розумію нащо вона прийшла до Гордона. Нащо виправдовуватись?! Вона ж ще гірше собі робить
Стешк@• 22 марта 2024
Ответ дляPrincess Asya
Плохой пиар тоже пиар
Valentina shop2020• 22 марта 2024
А гандон такой довольный, хитрый,наглый,пиарит эту курва малую,кто она вообще ,чтоб ща нее говорить
AmazingLady• 19 апреля 2024
Метець это сильно