Ворожу на каві• 23 марта 2024
Чи можна завагітніти еко двійнею?
Треба двійня. Чи можна?
Не гавкаю- но охраняю• 23 марта 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
дякую, зрозуміла.
напевно 2 ембріона при природній вагітності в анамнезі теж не стануть підсаджувати.
Якщо було кілька невдалих переносів, то стануть. Те що була природня вагітність, не гарантія, вторинне безпліддя теж досить часто зустрічається.
Вимагаю спілкування• 23 марта 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
тобто перед тим як робити еко треба довести шо самостійно не виходить? чи як це відбувається?
Не гавкаю- но охраняю• 23 марта 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
та думаю і так по бажанню зробити можна, може хочете щоб максимально швидко вийшло. Єдине навряд одразу два ембріона перенесуть.
Еко то і для Вашого організму шкода, не думаю що часто роблять без попередніх спроб.
Плакулька• 23 марта 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Можно и 8 сделать за раз, точнее вам столько и сделают , а вы пальчиком покажете кого посадить себе, а кого выкинут в лучшем случае в помойку, в худшем кому то чужому за большие деньги посадят)
Нельзя 8 за раз.
В Украине больше 2х не подсаживают)
ПАЦАНКА О• 23 марта 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Нет, ничего доказывать не нужно. Достаточно желания. Но переносить больше 2 эмбрионов Вам не будут
Плакулька• 23 марта 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Нет, ничего вам доказывать не надо.
Но обычно за ЭКО обращаются люди у которых уже есть проблемы с зачатием
Кошка Мурка• 23 марта 2024
Ответ дляБезникаЯ
Нет конечно.
4х могут подсадить после нескольких неудач.
Мне подсадили двоих. Прижился один.
У подруги было 8 попыток. Потом присоединили или 4, или 5, не помню, все прижились, двоих открепляли, очень большая травма для нее
Мексиканочка• 23 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
Це найкращий варіант
Для тих, хто нічого в житті не розуміє.......
БезникаЯ• 23 марта 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Никак. Ничего не надо ’доводити’.
Год попыток без наступления беременности это бесплодие.