66сезон666серия• 23 марта 2024
Вы живёте на сьемном жилье или в своем собственном?
Результат:
вже голосів:
142 (64.55%)
Свое жилье
78 (35.45%)
Сьемное жилье
Единорог_помог• 23 марта 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Нет, если человек в Украине и дом целый стоит
Ок, я в Україні, будинок цілий. Але я не збираюсь везти дитину назад до Харкова, бо ж там квартира стоїть закрита.
Ви така цікава…
Карамбулкул• 23 марта 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Я уже ответила откуда и почему задала такой вопрос
И я написала, что из Киева, но дом в Стоянке. Знаете где это? Знаете что мы пережили? Да, многие соседи уже вернулись и живут, но я с детьми ни за что не вернусь, пока не закончится война.
Работать надо• 23 марта 2024
Ответ дляжижифреймут
Не знаю кому смешно от того что Львов бомбят с начала войны. Кто не в курсе: прилёт в военную часть, в области, был уже 24.02, потом прилетело по авиаремонтному заводу, нефтебазе, СТО возле вокзала. Это в первые месяц-два
Смешно даже читать про прифронтовой город Львов.
Харьков обстреливают каждый день и люди спокойно живут
Кіма кепка• 23 марта 2024
Ответ дляжижифреймут
У мене на щастя був вибір: в тісноті, але менше відчувати що в країні війна, або в комфорті і більше відчувати що в країні війна. Я обрала 1. Розумію що у багатьох взагалі не було вибору і довелося просто змиритися з такою реальністю(((
В мене був вибір поїхати Італію до мами чи в Німеччину до сестри але не було такої потреби, тому що я живу в безпечній області - Львівській
Пузата Хата• 23 марта 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Имея свое целое? Зачем?
Бо місто цілими днями обстрілюють, особливо мій район.
І що з того що житло ціле
Як там жити?
І що з того що житло ціле
Як там жити?
жижифреймут• 23 марта 2024
Тут пишуть ’у кого житло ціле в Україні’. Хто за кордоном - в Україні повна невизначеність, впевненості у майбутньому нема, деякі люди на повному серйозі вже не впевнені що Україна буде через 20 років
Позитивна• 23 марта 2024
Ответ дляРаботать надо
Никто спокойно в Харькове не живёт, не придумывайте. Особенно последние дни.
Кіма кепка• 23 марта 2024
Ответ дляРаботать надо
Прифронтовим він ніколи не буде, та і тривоги в 5 разів менше ніж в Києві.
Love_Love_Love_• 23 марта 2024
Ответ дляРаботать надо
Спокойно живут? Що ви курите?
жижифреймут• 23 марта 2024
Ответ дляРаботать надо
Меня ужасает другое - что сейчас такая жизнь в большей части Украины стала нормой.
Їжак в панчохах• 23 марта 2024
Ответ дляжижифреймут
Я вважаю що життя навіть під нечастими обстрілами - це впринципі не є норма, у центрі Європи, у 21 ст🤯 Мій регіон, тьху-тьху, поки оминає, тому живу вдома.
Звісно це не є норма, абсолютно згодна з вами! Але не можна порівнювати обстріли Львова та східної та південної частин України. Все відносно і різниця колосальна.
Кіма кепка• 23 марта 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Не тільки східної і південної, західній області навіть з Києвом не можна порівнювати
Їжак в панчохах• 23 марта 2024
Ответ дляКіма кепка
Та Київ взагалі постійно під обстрілами
Позитивна• 23 марта 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Человек написал личные ощущения. Не понятно, почему все на неё накинулись. Если выбирать между Львовом и Ужгородом, я бы тоже выбрала Ужгород.
Їжак в панчохах• 23 марта 2024
Ответ дляПозитивна
Накинулися, бо як то кажуть ситий голодного не зрозуміє
жижифреймут• 23 марта 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Уявляю який шок в українців які виїхали за кордон на початку, а зараз повернулись.
Це зараз кажуть що можна було зупинити війну, хоча б тимчасово, ще в Стамбулі в 22 р. Але сталося так, що влада ’організувала’ нові норми життя.
Я довго вважала що ’коней на переправі не міняють’, а зараз...вже й не знати що ліпше щоб не дійшло до нового періоду Руїни
Кіма кепка• 23 марта 2024
Ответ дляПозитивна
Человек написав - ’бомлібі Львов’ Львів´яни так не говорять , навмисно вона спровокувала про Львів.
Їжак в панчохах• 23 марта 2024
Ответ дляжижифреймут
Ось так плавно і виснажують українців, підводять до того, щоб вони вже на все були згодні, на будь-які умови перемовин, аби припинити війну.
жижифреймут• 23 марта 2024
Ответ дляКіма кепка
Так, так, пані мені захотілось 💩 з кимось. В моїй області, на щастя, 1 ракета від початку війни, поки що. І звісно ракетні обстріли Львова, де я жила, мене шокують, + це не так далеко. + Всі ці заяви Орбана про ’асвабаждєниє’ Закарпаття, його відверта дружба з Путіним...
Кіма кепка• 23 марта 2024
Ответ дляжижифреймут
Я взагалі не вам писала) охолоньте
Свої кацапські наративи про Закарпаття мамі своїй розповідайте...
Теж мені політичний експерд))
жижифреймут• 23 марта 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Українців реально виснажують. А блокади кордонів. Угорці хоч не приховують своєї думки про то все, а як поляки, словаки ’перевзулись’?
У нас на роботі розмови, що треба бути готовим взагалі до чого завгодно і мати заначку в валюті чи золоті
жижифреймут• 23 марта 2024
Ответ дляКіма кепка
Я взагалі не вам писала) охолоньте
Теж мені політичний експерд))
Це нажаль наративи моїх сусідів за 20 км, чиєї мови я не знаю і швидше всього не зможу вивчити.
Кіма кепка• 23 марта 2024
Ответ дляжижифреймут
бомбили нафтобазу - львів´яни так не говорять))
Їжак в панчохах• 23 марта 2024
Ответ дляжижифреймут
На жаль