Астоновитесь!• 12 мая 2024

Зрада …

Буду писати на суржику …
Чоловік мене зраджував , рік розповідав що тр я собі вигадую і вони просто колегі . Рік який мене довів до психозу . Коханка дзвоне мені і пише … віддай його … а він то вона дурна вигадала , ч тальки тебе кохаю
В його компі знайшов 358 фото і відео , фу , там тупо їх порно ((( рік знимав . Вигнала , розбила машину ( спальну ) а потім фото переслала родичам і чоловіку той … який два дні мені писав що в них вільні стосунки і я дура , яка саме він приїде і опусте … таке лайно лив , поки не заблокувала
Вчора вкоротив собі віку ….
Я винна ????
Плету интриги• 13 мая 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ще раз, зараз мова йде про розповсюдження персональних даних без згоди на то особи, все інше навіть до уваги не береться
Ви вирішили погратися в крутого юриста? Тільки з вас вийшов якийсь діванний іксперд на мінімалках. Читайте закони. І читайте уважно, коли поширення персональних даних без згоди особи не є правопорушенням. Дозволяється публічне опублікування або надсилання відео інщим особам, яке підтверджує факт правопорушення. Відео з трахтібідохом чоловіка автора і його курвою - це пряме порушення прав автора і чоловіка тої курви на повагу но особистої честі і гідності, що визначається сімейним кодексом. Так що надіславши це відео автор просто проінформувала того чувака, що його права були порушені

котопёс• 13 мая 2024
Ответ дляКуда ж без меня
если вы не знали, есть статья за доведение до самоубийства. и может быть ох как не пофиг
Главное, чтоб вы это знали...
Эту статью доказать ещё надо. Там скорее всего кукуха улетела ещё задолго до.
Ростки жимолости• 13 мая 2024
Ви неадекватна особа. Вашої вини, що Бог не дав вам розуму, немає.
Оченьценная• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Вони рахують що я його довела до цього
А вам не пофиг? Скажите, что жаль, что женушку не прибил перед этим )
Оченьценная• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Звинувачує мене
Предложите ему тоже повесится )
Попадалочка• 13 мая 2024
Мій колишній те вкоротив собі віку.
І нічого, живемо далі .
Кожна людина робить якість вчинки . Я переосмислила і зрозуміла що кожен сам хазяїн свого життя . Ніхто інший .
Не танцую- но пою• 13 мая 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
То не лазила б в чоловікових гаджетах
Якби шалава ноги не розкладала перед авторки чоловіком то вона б й не лазила .

автор Астоновитесь! • 13 мая 2024
Ответ дляБагиня
тю, та вона була у стані афекту, а оскільки її чоловік рік робив з неї дуру, розіслала відео, щоб довести що їй не ’здалося щось там’, вона не ’сама вигадала’, а є доведений факт зради, хто там її буде чіпати
Так він на тому і стояв , що я дурна , все навигадувала , в мене хвора фантазія . Його батьки так і вважали , що то я воду мучу .
Полюю на дрони• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Ну так і все, ваш вчинок цілком закономірний
Бронетапці• 13 мая 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Добре, завершимо, але більше не порівнюйте всіх з усіма.
більше не давайте мені порад, про які я вас не просила)
Душка-свекрушка)))• 13 мая 2024
Ответ дляБронетапці
Може почнете з себе? Більше не давайте наказів. Я не зобов´язана їх виконувати.
Бронетапці• 13 мая 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
так це ж я якраз вас і віддзеркалила: ’...але більше не порівнюйте всіх з усіма’.
А ви навіть не помітили власні ’накази’ через власну зашореність. Про що тоді взагалі з вами можна дискутувати? Ні про що)
Душка-свекрушка)))• 13 мая 2024
Ответ дляБронетапці
Взагалі дискусії не побачила. Ви вперто гнете свою лінію, і продовжуєте і продовжуєте писати. На неадекватність ваших порівнянь не одна я звернула увагу. Тому можете собі самовдоволено повісити медальку, за віддзеркалення.
Бронетапці• 13 мая 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
на неадекватність ваших комментарів також звернула увагу не я одна, але мені підмога не потрібна
Добре, посміялись і досить)
Душка-свекрушка)))• 13 мая 2024
Ответ дляБронетапці
Добре, посміялись і досить)
Та ні, тільки ви. І тільки вам так здається. Сміх без причини - признак самі знаєте чого.
Анонім Перший• 13 мая 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Ото повезло мужику.... Єдиний у вашій компанії нічого не знав, не робив і на тобі.
Ему по этому и обидно стало до смерти
автор Астоновитесь! • 13 мая 2024
Ответ дляПолюю на дрони
А про її дзвінки , смс і тд казав , що вона хвора , собі напридумувала і взагалі в них нічого не було і не може бути , не в його смаку , вони просто разом на роботі повинні бути . А вийшло вон як … всі дураки , а він у білому .
Він і зараз вважає що я можу ще цого пробачити , то подружки кончені мені дурні поради дають . Потрібно всіх від себе відігнати і слухати тільки його . І так цілий рік … і це все на відстані . Приїхав до дитини на день народження , посварилися , пішов на вулицю … виходжу , а він з нею по відеозвязку , от тоді кирпич і полетів у машину . А він залишився поза дверима . До цього на колінах стояв , пробач , мені крім тебе ніхто не потрібний , тільки ти , ти моє життя . Може то вони разом мене до петлі доводили , тільки я сильніша і не повелася
автор Астоновитесь! • 13 мая 2024
Коли воно приїхавши додому встигло скинути в домашній комп ото все … він думав його забрати , а не вийшло , туди влізла я і все побачила як воно і де і цілу ніч дивилася і пила і плакала і не вийшла у вікно не повісилася . Я хотіла щоб ця смердючка отримала по морді від чоловіка , а вийшло он як … в них вільні стосунки і все він знає , а сам у петлю заліз , так і знайшли з телефоном у руках .
А родичам - що б не вважали мене божевільною , яка навигалувала зраду чоловіка , з яким прожила як у казці більше 20 років
автор Астоновитесь! • 13 мая 2024
А тепер дзвонити мені і казати що я домаглася свого … я цього не домагалася , а просто хотіла довести що все це правда , а не я хвора на голову . Потрібно було обом зізнатися , зібратися і піти від мене і від покійного , і налагоджувати нову сім’ю , а не сидіти однією жопою на двох стільцях . Зручно , і там родина в тут родини є , ну а чого ж . Тут є де жити і тому і тій , а там вони бременські музиканти . Зручно .

ХвилювАллочка• 13 мая 2024
Ответ дляПлету интриги
Шопопало. Пишу як юрист.
ХвилювАллочка• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Ви тупіша, якщо не тріль
Госпожа_тамагочи• 13 мая 2024
Автор,в мене 5 років було таке саме. Я вас розумію. З чоловіком живу, але пробачити не можу
автор Астоновитесь! • 13 мая 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Я пробачила двічі , а він двічі з нею прощався ,а вона не збиралася відпускати і починалися мені дзвінки , смс , по типу він всіє тільки брехати і куні… ось побач які він мені квіти дарує , ось дивись це він мені айфон купив …і тд , а йому розповідає що я йому зраджую , хожу по бабкам і взагалі приворожила . А він мені не потрібен , тільки гроші і от так по колу . В нас скандали і вони знову разом 🤦‍♀️
автор Астоновитесь! • 13 мая 2024
Таке відчуття що це якесь шоу Трумена , а ні , то моє життя
Плету интриги• 13 мая 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Шопопало. Пишу як юрист.
То ви як юрист шопопало
Не против• 13 мая 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Чоловік коханки
Ну да ладно, а ви до цього як? Це вона ж йому зраджувала
Значит надо• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Ну с каким телефоном в руке повесился?
Там люди обсыкаются и обсыраются, потому что ВСЕ мышцы непроизвольно расслабляются, а ваш вцепился в телефон мертвой хваткой? Что за бред вы несёте?
Уси Пуси• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Якщо чесно, баба там, звісно, без мозку, але насамперед вина Вашого гулящого чоловіка. Я б вигнала після 1 разу і заблокувала усіх до дідька. І хай там їб...ся як хочуть
автор Астоновитесь! • 13 мая 2024
І так . 50/50 , або просто закриють як самогубство , або неумисне доведення до самогубства , в ці дні він спілкувався з усіма .
автор Астоновитесь! • 13 мая 2024
Ответ дляУси Пуси
Блокувала , він приїздив , проходу мені не давав , на колінах повзав , щоб пробачила