Однозначно• 26 марта 2024

Для чого потрібна id картка до 18?

Дитина вчиться за кордоном , закордонний паспорт ще дійсний. Для чогось може бути потрібна? Чи можна у 18 робити
Жена сантехника• 26 марта 2024
Донька у 9 класі, вчиться і в українській школі також. Зробили літом карту, для видачі атестату потрібна. Поки що більш ніде її використовувати

автор Однозначно • 26 марта 2024
Ответ дляЖена сантехника
Для цього не потрібна. Я і забула , що їх треба було робити , дочка вчора згадала
Мексиканочка• 26 марта 2024
Ответ дляЖена сантехника
Моїй без паспорта видали атестат в 9 му. 14 виповнилось за кордоном і в нас немає як робити паспорт
Цікаво чи видадуть в 11 без ід. Я буду пробувати без
Семенівни сусідка• 26 марта 2024
Ответ дляМексиканочка
я сейчас в 11, без идентификационного кода и паспорта не выдадут, в 9 мне по свидетельству рождения выдавали, а в 11 так уже не катит
Апофиозная• 26 марта 2024
Ответ дляМексиканочка
А как ей выдали атестат (на самом деле свидетельство), если оно должно оставаться в школе?
Мексиканочка• 26 марта 2024
Ответ дляАпофиозная
Ми не брали це свідоцтво, бо не приїжджали в Україну. Продовжує донька вчитися в школі на сімейному. Видали по фото свідоцтва про народження.
Copy-Paste• 26 марта 2024
Скільки років ще дійсний закордонний?
Ви без ід нового не зробите
автор Однозначно • 26 марта 2024
Ответ дляCopy-Paste
Скільки років ще дійсний закордонний?
Ви без ід нового не зробите
До 18, потім можна робити одночасно
Copy-Paste• 26 марта 2024
Ответ дляОднозначно
До 18, потім можна робити одночасно
Так, можна одночасно

Василина Семеніч• 26 марта 2024
Ответ дляАпофиозная
Ссылку на закон можно? По какой причине свидетельство об окончании 9Классов не выдают на руки????
Апофиозная• 26 марта 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Зачем мне искать закон? Вам надо, вы ищите. Не выдают, если вы остаётесь в той же школе.
Василина Семеніч• 26 марта 2024
Ответ дляАпофиозная
Прежде чем говорить глупости-поинтересуйтесь. Огрызаться будете с мамой.
Апофиозная• 26 марта 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Научитесь не вылазить в чужой разговор. Вопрос был задан конкретному человеку, о конкретных обстоятельствах.
Артистка• 26 марта 2024
Ответ дляАпофиозная
а если ребенок уходит со школьі после 9 класса?