ничевока• 26 марта 2024
Відчуваю себе злочинницею і не знаю, що робити і куди бігти
В суботу по неуважності зачепила чужий автомобіль, тільки бампер, без вмятини, лише царапини. Годину протусила там, била по колесам, ніхто не вийшов. Я лишила номер телефону і поїхала, думаючи, що людина мене набере. Не дзвонить, хоча я їздила на місце і дивилася, що папірець забрали. Я писала в групу жк. Також намагалася знайти його контакт, але авто зареєстровано на юридичну особу.
Сьогодні я взнала, що він написав заяву в поліцію, що я поїхала з місця дтп. Тепер я не знаю, що мені робити? Їхати в поліцію? Попередити свою страхову? Так же?
Капец, наука на все життя. Але чесно не розумію чому він не набрав, я хотіла і хочу компенсувати
миссДавеча• 26 марта 2024
Ответ дляничевока
І так тошно, без вас
От бедака. Є знайомий, який взнає номери впровадження, але не було знайомого, щоби знайти водія
І телефон лишала, і місце дтп покинула - все на світі...
Ответ дляГопница-Советчица
В мене був у самої випадок - якась куриця соррі вдарила машину на парковці і втекла. Чоловік подумав, що то я кудись в´їхала- а в мене якраз була зустріч неподалеку і я не беру трубку. Він поки робив знімки, прибіг інший чоловік - відразу з пресом грошей, дуже вибачився за свою курицю просив не телефонувати в поліцію, бо вона втекла з місця пригоди. Ну там не критично бампер - але залишив більше тисячі баксів. На той час бампер поміняти коштувало 200... ну і знайти курицю поліції було б проще простого - вона жила в сусідньому будинку
А ваш не растерялся
Гопница-Советчица• 26 марта 2024
Ответ дляSvs19
А ваш не растерялся
Ну було зрозуміло, що хтось намагався припаркуватися і не помістився
він сам мені говорив, що якщо б то не я то б звонив би в поліцію і ходив шукав машини на наших парковках, бо 100 процентів хтось місцевий
Гопница-Советчица• 26 марта 2024
Ответ дляФорс мажор
Що за бред? На кого він написав заяву? Звідки він знає ваші дані?
Телефон є у поліції в базі. До мене так колись звонили, бо в мене на магазині камера. Свого особистого телефона я ніде не лишаю. Але знайшли через сутки після вбивства недалеко від нас
ничевока
• 26 марта 2024
Ответ дляСвята
Автор, успокойтесь и решайте проблемы по мере их возникновения. Да, будет дороже так как ремонт видимо на фирменной сто. Да, страховая вам теперь ничего не покроет. Но это не смертельно и права у вас не заберут
Та розумію, що не смертельно. Людину не засуджую, але й не розумію, хоча це лише мої проблеми
Майданщица• 26 марта 2024
Ответ дляЛапка
Нехай все вирішиться найкращим чином, але ж тепер точно на певний період заберуть права (
Права не заберут. Штраф впаяют и не по минималке
ничевока
• 26 марта 2024
Ответ дляСвята
Дякую за підтримку
ничевока
• 26 марта 2024
Ответ дляФорс мажор
Ні звідки
Він написав заяву, що було ДТП і авто поїхало з місця скоєння
САМ_ТАКОЙ• 26 марта 2024
Угомонитесь. Заплатите штраф и ремонт, попросите его забрать заявление, чтоб до суда не доводить и судебных сборов не платить. Сочините плаксивую историю, что кота вету везли и что то такое. Может правда бумажка улетела, а может проучить решил.
Пузата Хата• 26 марта 2024
Ответ дляничевока
Что именно вы не понимаете? Он не хочет иметь никаких дел с вами лично, потому что вы странная (сбежали с места ДТП). Через полицию ему кажется надежней. Я бы, скорее всего, тоже так бы делала
Гірчинка• 26 марта 2024
Тримайтесь, автор. Це наші українці) Хочеш по-людськи, а до тебе дупою повернуться. Тато в Дтп потрапив, нічого серйозного, але інший водій вперся рогом, що суд і ніяк інакше. Моральне задоволення мабуть отримують, коли іншим проблеми створюють. В такі моменти думаєш, що мабуть краще бути паскудою.
Пацаааааааан• 26 марта 2024
Ответ дляничевока
Мені совість таке не дозволяє робити
А уехать совесть позволила?
koshlanskaya• 26 марта 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Как вы получили водительские права, если не знаете, что делать в таких ситуациях?
😂😂Аби щось ляпнути,права тут до чого?
Эт вернячОк• 26 марта 2024
Не хвилюйтесь, автор. Я от проти всяких вигадок, розкажіть в поліції все як було. Вам випишуть штраф, він там не значний. Сплатите і забудете. Якщо треба буде ремонт компенсувати, то вже залежить від того, що нарахує СТО де те авто обслуговується. І ви завжди можете оскаржити суму і запропонувати своє місце для ремонту, де можливо буде дешевше. Чи страхова компенсує, в залежності від умов. Ситуація звісно не приємна, але і не страшна, от повірте. Головне не хвилюйтесь, зараз є багато більш значущих причин для хвилювання
Раз одела не бу• 26 марта 2024
Ответ дляЛапка
Пф 😏
Наши 2 соседа по двору спокойно ездят без прав уже хрен знает сколько времени, с лета прошлого года
Не знаю, за что их забрали
Но вот так
Ездят, ничего
Не маргиналы, приличные оба, машина обязательна им почти каждый день
Так что лишение прав у нас в Украине - это так, знаете, практически ни о чём
Не знаю, за что их забрали
Но вот так
Ездят, ничего
Метровий сантиметр• 26 марта 2024
Ответ дляничевока
Мені совість таке не дозволяє робити
Автор, в нашу машину дважды въезжали во дворе. И дважды уезжали. Первый раз номер записала бабуля-соседка, нашли, через знакомых в полиции, компенсировал повреждения (замена переднего крыла). Второй раз ночью было, не нашли. Написали заявление в полицию, никто никого искать не стал. Камер во дворе нет. Отремонтировали сами, так как была повреждена водительская дверь и плохо открывалась. Так что большинству совесть позволяет. Если реально царапина, можно было не парится вообще. Ибо вашими благими намерениями теперь выстелена дорога в ад.
Брехушечка• 26 марта 2024
Ответ дляГопница-Советчица
А как телефон может быть в базе, если покупаем мы его без предоставления паспорта и других данных. Откуда в полиции знают что этот телефон принадлежит вам?
Напланетянка• 26 марта 2024
Ответ дляБрехушечка
1. Є контрактні номери, вони з прив´язкою до паспорта
2. Та банально у Вайбері більшість людей підписана по імені-прізвищу, маючи номер телефону їх можна там подивитися.
Мао_Мяо• 26 марта 2024
Ответ дляБрехушечка
Очень легко.
ничевока
• 26 марта 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Може має негативний досвід, хз. Та я вже заспокоїлася
ничевока
• 26 марта 2024
Ответ дляПузата Хата
Ну якщо вам не вистачило мізків зрозуміти, що не розумію я, то я вам не помічник. Йдіть з богом з моєї теми і так тошно, а від таких як ви а білих пальто тошніше вдвічі
ничевока
• 26 марта 2024
Ответ дляГірчинка
Дякую
Подивіться скільки змій в темі , а це наші українські жінки, готові роздерти на шматки)
ничевока
• 26 марта 2024
Ответ длямиссДавеча
Так, все на світі, не так по шаблону, як у вас
Эт вернячОк• 26 марта 2024
Ответ дляМао_Мяо
У нас так однажды было. Какая там записка, смылись и все. И как их найти
В поліцію. Зараз камери крізь натикані, знайти можна
Пузата Хата• 26 марта 2024
Ответ дляничевока
ну видите, автор, вы одним постом подтвердили мою догадку )). В следующий раз просто поступайте как адекватный человек. Моя знакомая сделала так же, ее быстро нашли и мужу пришлось заминать дело деньгами
МаксХмара• 26 марта 2024
Ответ дляГірчинка
не знаешь,как поступить-поступай по закону. а ваше нытье никому не интересно.
Гірчинка• 26 марта 2024
Ответ дляМаксХмара
Удалено администрацией...