26 марта в 22:24

А какое жилье дают нашим в Исландии?

Може ще третю? 26 марта в 22:26
Иглу
15 1
ВільнаНазавжди 26 марта в 22:26
подводные капсулы и два баллона кислорода в сутки
1 7
Вообще не факт 26 марта в 22:26
О, в Исландию я бы тоже съездила. Всегда мечтала. Но что там делать? Не как туристу…
Гостра на язик 26 марта в 22:29
Ответ дляВообще не факт
О, в Исландию я бы тоже съездила. Всегда мечтала. Но что там делать? Не как туристу…
Також моя мрія. Як турист, на тижня 2)))
Пасхальний тролік 26 марта в 22:31
А скільки там платять за переїзд?
1 1
МеняАЖтрусит 26 марта в 22:33
Ответ дляМоже ще третю?
Иглу
Думала, писать или нет. Но вы меня опередили
1 1
Электричка 26 марта в 22:33
Элитное, на берегу. Правда из достопримечательностей там пивной паб, бильярдный клуб, рыб. завод, и если повезёт магазин. Обычное село с исландским уклоном.
Там у них программа, по восстановлению деревень. Так что люди нужны.
автор Бавовна 26 марта в 22:43
Ответ дляЭлектричка
Элитное, на берегу. Правда из достопримечательностей там пивной паб, бильярдный клуб, рыб. завод, и если повезёт магазин. Обычное село с исландским уклоном.
Там у них программа, по восстановлению деревень. Так что люди нужны.
Дофига развлечений как для села
Электричка 26 марта в 22:51
Ответ дляБавовна
Дофига развлечений как для села
То ще не все. Є майстерні з місцевими кулібіними,є ті хто танцювати полюбляє чи співати. Розважаються як можуть.
В усій Ісландії людей вдесятеро менше ніж у Києві. Найбільше місто як спальний район Києва за населенням. Всі містечка створюються біля якогось сільськогосподарського, або рибопереробного виробництва. Життя спокійне і виважено. Але тим, хто звик до великих міст, розваг, то буде нудно. Хто з села, чи якогось невеликого містечка, то норм.
Доктор Варвар 26 марта в 22:58
Ответ дляМоже ще третю?
Иглу
Какую ещё иглу? Разъясните пожалуйста несведущим
1 1
Губной рояль 26 марта в 23:08
Ответ дляБавовна
Дофига развлечений как для села
Понаїхавшому на пасобіє самий раз
Соня-сонятко 27 марта в 05:03
Ответ дляДоктор Варвар
Какую ещё иглу? Разъясните пожалуйста несведущим
1 1