Добра всем!• 27 марта 2024

Чому 1 і той самий чоловік може поводити себе

З однією жінкою погано: ображати, навіть підняти руку, бути жадним, не приділяти уваги, а з іншою навпаки: приділяє багато часу їй, не жадний, тягнеться за нею і до неї, слухає і жодних фактично зусиль їй прикладати не треба? Проблема в жінці? Як ви вважаєте?
автор Добра всем! • 27 марта 2024
В мене такий гарний нік. Дійсно бажаю добра всім 😘

Ух яка ж Я• 27 марта 2024
Это зависит и от женщины. Кто позволяет, с тем и ведут себя так. Почитайте темы тут…
Болтушка Му• 27 марта 2024
Проблема в женщине. Кто везёт - на том и едут.
Но! Нутро гнилое не исправить. Как только в других отношениях пройдет любовь/появится кто-то на горизонте/ женщина, по ряду причин, станет зависима от этого мужчины/ где-то даст слабину. Вся эта гниль вылезет
Не люблю натовп• 27 марта 2024
Це не проблема в жінці, а оцінка жилкою сомої себе. Перша жінка дозволяє таке до себе відношення, вона не впевнена в собі і чоловік це відчуває на емоційному рівні, інша жінка себе любить і ця впевненість у власних силах легко зчитується
В рот не ложи• 27 марта 2024
Тому що жінка дозволяє себе ображати. Мені здається, деяким це подобається. Інакше я не можу пояснити, чому живуть роками з мудаками, які бʼють, принижують та бухають до всирачки
Пишу каліграфічно• 27 марта 2024
Если поднял руку на женщину то поднимите и на следующую это вопрос времени.Чмо оно чмо и в Африке
Этожзвяздаяегообожаю• 27 марта 2024
это всего лишь значимость двух женщин для одного конкретного мужчины...у которой она выше - та и получает все.
Радість моя• 27 марта 2024
Подумайте про себе.
Чи однаково ми поаодитесь з шефом на роботі, колегами, рідними, подругами?
Чи є відмінності?
Чому?
От так і в стосунках. З одним можна щось дозволити, з іншим ні.
Кофе в лобби• 27 марта 2024
Да, как все выше пишут, отношение к женщине зависит от женщины. НО если мужчина мог поднять руку, оскорблять, унижать и т.д. , то никакая женщина не сможет из этого быдла сделать нормального мужчину с нормальным отношением к женщине.
Так что не стоит преувеличивать влияние женщины на мужчину.

ФруктЕщеТот• 27 марта 2024
Потому что с первой так можно, а со второй нельзя. Самоценность у женщин разная.
ГонУрова дівка• 27 марта 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Опыт показывает, что в жизни все не так) знаю пару, в которой у женщины самооценка выше крыши, она себя любит очень и очень, а муж к ней относится плохо. А с другой женщины, с более низкой самооценкой, готов сдувать пылинки. Тут, на самом деле, как написали в посте 7, просто играет роль значимость конкретной женщины, независимо от её отношения к себе самой.
Kusalochka• 27 марта 2024
А Вы со всеми одинаково себя ведёте?) Одна бесит, а в другую влюблён
Kusalochka• 27 марта 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Нееет, никакой мужчина не будет относиться плохо к женщине, которую обожает и любит.
ФФФФристайла• 27 марта 2024
Я теж таке замітила. В мене дача є , і на літо я їду з сином туди . І знаю вже добре місцевих сусідів. Там чоловік ну просто садюга до жінки. Матюччя, замахується, штовхає її, тиране по повній. Мене він аж боїться, сюсюкає і намагається догодити і бути корисним. Навіть його дружина каже:’ Боже, воно таке сцикло, що як ти позвонила , що приїдеш через неділю, пішло стригтися, авто помив, та двір до ладу привів, бо ти в тому році йому зауваження зробила’.
Я як приїзжаю, то він біжить мені сумки тягати з авто, придурок)) і ціле літо сюсюкає, чи може мені допомогти..Я його не переварюю, то іноді можу пожартувати трохи по чорному, то все рівно зі мною погоджується. Дебіл. Каже:’ от якби мені таку жінку, як ти, я б тебе з рук не спускав’. До речі, жінка в нього чудова, простотвін мурло її залякав вже.
автор Добра всем! • 27 марта 2024
Ответ дляКофе в лобби
А я маю приклад, коли одну мій вдарити , а
Над іншою трясеться вже років 7 ніколи. І дуже любить і гарно ставиться

Перша мала випрошувати все, інша ні. І то не декілька місяців захоплення а вже роками
Кринжова баба• 27 марта 2024
Ответ дляБолтушка Му
Ну так новая женщина скорей всего сразу даст ему пинка, как только гниль вылезет. Не всек же готовы терпеть плохое отношение к себе.
Болтушка Му• 27 марта 2024
Ответ дляКринжова баба
Ой, не факт. Если дети пошли, то может влипнуть в ту же историю. Не зря многие женщины ее понимают: как выходили за одного мужчину, а через 10 лет - это совсем другой человек.
ФФФФристайла• 27 марта 2024
Ответ дляДобра всем!

В моєї тітки так. Бив її, зраджував. І от його тітка вигнала нарешті, так він свою нову дружину боготворить вже 15 років.
автор Добра всем! • 27 марта 2024
Ответ дляФФФФристайла
От я саме про цей випадок. Можна запитати? Який характер тітка Ваша має?

Кошка Мурка• 27 марта 2024
З різними людьми одна та сама людина поводиться по різному. Це не новина.
Кринжова баба• 27 марта 2024
Ответ дляБолтушка Му
И с детьми женщины разводятся , если их муж не устраивает. Моя мама спокойно развелась с моим отцом , когда он перестал её устраивать. При этом у неё было нас двое детей. Но у мамы всегда была высокая самооценка и она никому не позволяла себя унижать.
автор Добра всем! • 27 марта 2024
Ответ дляКринжова баба
А потім мама вийшла Ваша заміж чи вже більше не хотіла?
Кринжова баба• 27 марта 2024
Ответ дляДобра всем!
Да быстро вышла замуж снова. Отчим у нас хороший, маму очень любит, живут вместе уже много лет.
Болтушка Му• 27 марта 2024
Ответ дляКринжова баба
Да, высокая, но от отца вашего родила и терпела сидела. Высокая самооценка - это когда ты не сидишь и не продаешь детей, а уходишь, ставишь точку сразу.
мистерЛяпсус• 27 марта 2024
Так, автор, справа у жінці. І що цікаво. Вона може бути впевненою з подругами і в колективі, всі її будуть знати як ту, що неповаги не потерпить, але вдома вона буде терпіти ту саму неповагу.
Задираю носа• 27 марта 2024
Проблема в воспитании мужчины.
Никогда воспитанный и культурный человек не будет вести себя, как дикарь.
Не люблю натовп• 27 марта 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Чому жінка, яка себе любить, живе з таким чоловіком?
автор Добра всем! • 27 марта 2024
Ответ дляКринжова баба
Молодець ваша мама) з татом ви спілкуєтесь чи зійшло на «ні»?
ФФФФристайла• 27 марта 2024
Ответ дляДобра всем!
Ви знаєте , вона бойка жінка, але не вульгарна. Чоловікам навпаки такі подобаються. А вона свого Пашеньку любила ( дядько) . Колись у радянському союзі була зав маг в Єдиному універмазі на курорті відомому. Сама вся красуня, і дома лад, їжа наготовлена. Хозяйка.
Короче не слаба жінка, але і не мужик. Друга жінка простакувата, ну ніяка, чесно. Може, якраз йому і треба було, що б жінка була гіршою за нього, і це розуміла.
автор Добра всем! • 27 марта 2024
Ответ дляГонУрова дівка
І ви так само в чомусь праві… мабуть це залежить такий від почуттів конкретного чоловіка до конкретної жінки