Изменено 27 марта в 11:08

на чому ви економите в одежі

колись було таке висловлювання що типу не можна економити на шкіряних речах, взутті та парфумах
я не зовсім згодна з цим висловом бо шкіряні речі не бувають дешеві🙂
але якщо купити якусь якісну сумку/ремінь( не обов´язково бренд) то вона прослужить досить довго! в мене є гаманець louis vuitton, який мені подарували на НР в 6 класі ( мені 24) і йому хоть би що😂тільки тканева підкладка трохи луснулася за такий час) але на мою думку соту футболку можно і з секонд-хенду взяти, бо це повторне використання , зараз на часі і не шкодить природі🤗а на чому не економите ви?
а на чому не економите ви?
1 1 8
klaraneill 27 марта в 11:09
экономлю почти на всем, но если вижу что-то совсем красивенькое, не удержусь и куплю
Мэри Лин 27 марта в 11:10
На носках😆
Мимо_шла 27 марта в 11:10
Не экономию на обуви, на сумках и на куртках/пуховиках и тд.
Летом экономию всегда на футболках,покупаю не дорогие и легко их выкидываю
T_Sp 27 марта в 11:10
Купую якісні речі на розпродажах - наприклад, кашемір, який до знижок коштував 300 дол, купую за 70. Відповідно, економлю.
2 4
Э-велин@ 27 марта в 11:11
Мне на долго нет необходимости. Люблю менять, старое надоедает. Смысл этого долго? Привычки сссерии, когда больше не достанешь?
1 1
Polz 27 марта в 11:11
Мені не потрібні речі, щоб я носила іх по 19 років. Я люблю оновляти, нові речі. 2-3 р потолок. Не економлю, але не розумію для чого сто футболок, в мене не багато одягу, все з резевед, мохіто, типу такого
julia-678c 27 марта в 11:11
Могу сэкономить почти на всем. Но вот обувь только кожаную покупаю, ремни и кошелёк.
nataangel 27 марта в 11:11
Ответ дляT_Sp
Купую якісні речі на розпродажах - наприклад, кашемір, який до знижок коштував 300 дол, купую за 70. Відповідно, економлю.
А де ви кашемір купуєте?
BLUE_SKY 27 марта в 11:12
это жесть ходить с одним кошельком всю жизнь
еще и с луснувшей подкладкой.лучше уже каждый год новый недорогой покупать
oksini80 27 марта в 11:12
Купую лише необхідні речі, але недешеві. Можу пошукати на розпродажах. В мене одягу та взуття мало. Але гарно поєднуються між собою.
nataangel 27 марта в 11:12
Відпустіть вже той лв.
Kusalochka 27 марта в 11:12
Я на всем эконономлю ищу скидки всегда
T_Sp 27 марта в 11:13
Ответ дляnataangel
А де ви кашемір купуєте?
yoox, наразі американський. Я в принципі практично увесь одяг-сумки-взуття там купую. В розпродаж ціни дуже ок.
вре_Динка 27 марта в 11:13
На капронках в шкарпетках. Не бачу сенсу купувати дорогі. Бо капронки один максимум даа рази одягаєш, шкарпетки також часто міняю
Незламна 27 марта в 11:14
Ответ дляЭ-велин@
Мне на долго нет необходимости. Люблю менять, старое надоедает. Смысл этого долго? Привычки сссерии, когда больше не достанешь?
Звички срсрії - це тулити всюди ту срсрію, щоб не дай Боже не подумали, що ти з срсрії) А набридають речі не всім, і це не менш нормально ніж те, що вам вони набридають
1 7
Like-995b 27 марта в 11:14
Экономлю на количестве. Никогда не ношу более трех пар вещей, остальное валяется.
1 1
justanicon 27 марта в 11:15
Моя экономия началась, когда начала работать онлайн 😁
Стала покупать одежду не так часто, так как в огромном гардеробе необходимости нет.
nataangel 27 марта в 11:16
Ответ дляT_Sp
yoox, наразі американський. Я в принципі практично увесь одяг-сумки-взуття там купую. В розпродаж ціни дуже ок.
Дякую
Noel 27 марта в 11:17
Так виходить, що купую тільки бавовняні речі, светри без вовни, бо алергія сильна. Навіть якщо вдягти гольф під низ. З вовни тільки пальто. Навіть капелюхи з штучного матеріалу. Намагаюсь дивитись, щоб шви у речей були якісні. От сумки та взуття потрібно брати шкіряна, бо мають зовсім інший вигляд.
T_Sp 27 марта в 11:18
Ответ дляPolz
Мені не потрібні речі, щоб я носила іх по 19 років. Я люблю оновляти, нові речі. 2-3 р потолок. Не економлю, але не розумію для чого сто футболок, в мене не багато одягу, все з резевед, мохіто, типу такого
ну якщо з резевд, то воно і не проживе 2-3 р. Але якщо якісна хороша річ, то її любиш, її не хочеться викидати - в мене багато речей, деяким більше 10 років, але оскільки вони рідко вдягаються - не заношені і в дуже гарному стані. Виглядають актуально. Ось одне із улюблених пальт вже ’втомилось’ - я дуже засмутилась, хоч маю ще 4 нових. Полізла от шукати хоча б схоже, бо дуже подобається.
Eva030330 27 марта в 11:18
Одежду люблю из секонда. Меня всегда волновала проблема экологии. Потому что быстрая мода очень вредит природе. В школе эти темы затрагиваются очень мало.
2 9 1
Э-велин@ 27 марта в 11:31
Ответ дляНезламна
Звички срсрії - це тулити всюди ту срсрію, щоб не дай Боже не подумали, що ти з срсрії) А набридають речі не всім, і це не менш нормально ніж те, що вам вони набридають
Удалено администрацией...
Olenka_tit 27 марта в 11:38
Не экономлю на обуви, экономлю на домашней одежде. Остальное как получится.
nata.ant 27 марта в 11:49
Ответ дляT_Sp
ну якщо з резевд, то воно і не проживе 2-3 р. Але якщо якісна хороша річ, то її любиш, її не хочеться викидати - в мене багато речей, деяким більше 10 років, але оскільки вони рідко вдягаються - не заношені і в дуже гарному стані. Виглядають актуально. Ось одне із улюблених пальт вже ’втомилось’ - я дуже засмутилась, хоч маю ще 4 нових. Полізла от шукати хоча б схоже, бо дуже подобається.
Чому не проживе?
diana32 27 марта в 11:50
После того как в юности убивала ноги нубуком, кирзаками, на обуви не экономлю,от дермантина ни цвету ни радости,, сейчас решила не экономить на джинсах, купила Levis, Lee, всякие зара, єйчендем, медицина, резервед раздала нуждающимся , это небо и земля
2 1
rainbow2018 27 марта в 11:58
В процессі створення теми автор ще й нік встиг змінити....
T_Sp 27 марта в 11:59
Ответ дляnata.ant
Чому не проживе?
Тому що якість така - втрачає форму, структуру, колір вже після третього-четвертого прання.
Solnet 27 марта в 12:01
Ответ дляBLUE_SKY
это жесть ходить с одним кошельком всю жизнь
еще и с луснувшей подкладкой.лучше уже каждый год новый недорогой покупать
Моему кошельку 14 лет. Нет никакой луснувшей подкладки. Обычный кожаный кошелек
Пояс ношу тоже лет 15. Черный классический пояс из кожи
lily300 27 марта в 12:01
О блин, на парфюмах я точно не экономлю))) я бы даже сказала, транжирю)
Solnet 27 марта в 12:03
Ответ дляEva030330
Одежду люблю из секонда. Меня всегда волновала проблема экологии. Потому что быстрая мода очень вредит природе. В школе эти темы затрагиваются очень мало.
Можно купить новые качественные вещи, которые вне моды