Изменено 27 марта в 11:08

на чому ви економите в одежі

колись було таке висловлювання що типу не можна економити на шкіряних речах, взутті та парфумах
я не зовсім згодна з цим висловом бо шкіряні речі не бувають дешеві🙂
але якщо купити якусь якісну сумку/ремінь( не обов´язково бренд) то вона прослужить досить довго! в мене є гаманець louis vuitton, який мені подарували на НР в 6 класі ( мені 24) і йому хоть би що😂тільки тканева підкладка трохи луснулася за такий час) але на мою думку соту футболку можно і з секонд-хенду взяти, бо це повторне використання , зараз на часі і не шкодить природі🤗а на чому не економите ви?
а на чому не економите ви?
показать весь текст
1 1 8
Solnet 27 марта в 12:04
Ответ дляlily300
О блин, на парфюмах я точно не экономлю))) я бы даже сказала, транжирю)
Я тоже))) 9 флаконов стоит
lily300 27 марта в 12:05
Ответ дляSolnet
Я тоже))) 9 флаконов стоит
У меня не 9) у меня по 9 в месяц 🙃
nata.ant 27 марта в 13:37
Ответ дляT_Sp
Тому що якість така - втрачає форму, структуру, колір вже після третього-четвертого прання.
Ну незнаю,в мене джинси ось третій рік звідти,вони світлі,тому ношу не часто звісно
T_Sp 27 марта в 13:42
Ответ дляnata.ant
Ну незнаю,в мене джинси ось третій рік звідти,вони світлі,тому ношу не часто звісно
ну джинси важко зіпсувати) а от будь-які футболки, кофтини, сукні - зовсім інша справа.