27 марта в 12:40

В якому ВНЗ В Україні якісне навчання?

Доброго дня! Дівчата, які в вас враження від навчання ваших діток в ВНЗ нашої країни. Ми з Харкова і на данний час не розглядаємо навчання в своєму місті, незважаючи на те, що в нас багато навчальних закладів. Хочу щоб дитина відвідувала заняття очно, а не витріщалася в монітор лежачі в кроваті. Відгуки читаю,але їх можуть писати і співробітники та викладачі. Розглядаємо факультети міжнародні відносини, менеджмент, маркетинг, може якась аналітика. Поділиться враженнями куди можна йти вчитися, а куди не треба вступати. Заздалегідь дякую за відповіді
показать весь текст
Гола з конопель 27 марта в 13:03
Ответ дляSvitlo_
Бо розглядаємо цей універ на магістратуру в майбутньому. Але ми протестанти. Боюсь чи це не буде перешкодою.
В них є день відкритих дверей можна приїхати і вирішити для себе чи підійде їх програма. Знаю, дітей з єврейських сімей - навчаються, ніби зауважень немає.Ніхто нікого насильно не католизує
Svitlo_ 27 марта в 13:04
Ответ дляГола з конопель
В них є день відкритих дверей можна приїхати і вирішити для себе чи підійде їх програма. Знаю, дітей з єврейських сімей - навчаються, ніби зауважень немає.Ніхто нікого насильно не католизує
Як прийде час, то так і зробимо. Нам не цього року вступати.
Дело было давно 27 марта в 13:06
Ответ дляБарабасиха
щось відгуки про цей заклад не дуже...і вартість навчання вражає....
Але вартість чудово відповідає якості
Дело было давно 27 марта в 13:07
На міжнародні відносини варто іти в ІМВ. Але чи є у вас ті, хто потім кар´єрно допоможуть
Svitlo_ 27 марта в 13:07
Ответ дляSo_so
А где Вы отзывы плохие слышали?
Я теж тільки хороше чула. Племінник навчався в ХНУРЕ. Прикладна математика. В них в групі був хлопчина - переможець всеукраїнських олімпіад з математики. В магістратуру пішов в УКУ - дуже задоволений був.
Язвочка 27 марта в 13:17
Ответ дляАноним_1859
В Україні таких не існує, щоб вчилися повністю очно
існує
мій син в Шевченко, в них на економічному ф-ті все навчання виключно очно ще з 1 вересня, як й сесія
Язвочка 27 марта в 13:18
Автор, за вашими спеціальностями виключно Шевченко, але туди складно попасти, великий конкурс.
So_so 27 марта в 13:28
Ответ дляSvitlo_
Чи відчувається при навчанні, що це католицький університет? Чи просувається їхнє віровчення?
Нет. Я знаю двух преподавателей оттуда, это практики, которые супер реализованы в своей профессии и мне кажется (но могу и ошибаться, конечно) вообще атеисты.
автор Барабасиха 27 марта в 13:33
Може у кого навчаються в Національному університеті ’ Острозька академія’ та Прикарпатський національний університет ім. Василя стефаника (Івано - Франківськ)
40каградусная 27 марта в 13:49
Ответ дляБарабасиха
щось відгуки про цей заклад не дуже...і вартість навчання вражає....
Ви реально ? Це найкращий ВНЗ в нашій країні, в який навіть за гроші не просто так потрапити, бо потрібно мати рейтинг 190+195+. Ну а для якісного навчання вартість не може бути зовсім дешевою, бо одне за одне.
40каградусная 27 марта в 13:50
Ответ дляВареничніца
КПІ
Автор запитала про очне навчання, КПІ (в залежності від факультету) були в універі один раз, на посвяті.
автор Барабасиха 27 марта в 13:53
Ответ для40каградусная
Ви реально ? Це найкращий ВНЗ в нашій країні, в який навіть за гроші не просто так потрапити, бо потрібно мати рейтинг 190+195+. Ну а для якісного навчання вартість не може бути зовсім дешевою, бо одне за одне.
я цікавлюся і досвіду навчання немає в цьому закладі, за відгуками що навчання не відповідає вартості і це все пил в очі. Тому і написала може відгукнеться той,чия дитина там навчається
Коплю на груди 27 марта в 14:04
Ответ дляАноним_1859
В Україні таких не існує, щоб вчилися повністю очно
Єєєє
Аноним_1859 27 марта в 14:04
Ответ дляКоплю на груди
Єєєє
Під час тривог вчаться?
Коплю на груди 27 марта в 14:07
Ответ дляАноним_1859
Під час тривог вчаться?
Ви знущаєтесь? Очне навчання - то ходять і універ, дистанційне- вдома. А тривоги то окремо. Залежить від препода. В сховищі теж пари бувають.
Аноним_1859 27 марта в 14:12
Ответ дляКоплю на груди
Ви знущаєтесь? Очне навчання - то ходять і універ, дистанційне- вдома. А тривоги то окремо. Залежить від препода. В сховищі теж пари бувають.
Відсутність навчання під час тривог - це вже не повноцінне очне навчання. Це я і мала на увазі.
Коплю на груди 27 марта в 14:13
Ответ дляАноним_1859
Відсутність навчання під час тривог - це вже не повноцінне очне навчання. Це я і мала на увазі.
Завтра і у Польщі може бути таке. І не скрізь тривоги днями. А ось на дистанті всі пари є
Аноним_1859 27 марта в 14:14
Ответ дляКоплю на груди
Завтра і у Польщі може бути таке. І не скрізь тривоги днями. А ось на дистанті всі пари є
А може і не бути, світ великий. Говорити про повноцінне навчання в Україні безглуздо, його нема ще з часів ковіду
Коплю на груди 27 марта в 14:18
Ответ дляАноним_1859
А може і не бути, світ великий. Говорити про повноцінне навчання в Україні безглуздо, його нема ще з часів ковіду
Хто хоче- вчиться й тут. Було б бажання.
Аноним_1859 27 марта в 14:19
Ответ дляКоплю на груди
Хто хоче- вчиться й тут. Було б бажання.
Автор питає про повноцінне навчання , його нема
40каградусная 27 марта в 17:03
Ответ дляКоплю на груди
Завтра і у Польщі може бути таке. І не скрізь тривоги днями. А ось на дистанті всі пари є
Тільки офіційно - дистанційного практично немає, навіть в харківському Каразіна форма навчання ’денна’.
аромат Жука 27 марта в 22:10
Ответ дляЯзвочка
існує
мій син в Шевченко, в них на економічному ф-ті все навчання виключно очно ще з 1 вересня, як й сесія
Первый курс учится дистанционно, на этот год хотят пересмотреть, но не точно