Мошей ницца• 27 марта 2024

Чи є якась їжа, якою ви не поділитесь з іншими людьми? Чужими.

Тобто знайомими , друзями або дітей друзі. Я просто чого питаю, бо читала тут неодноразово я «вкусншками» (ненавиджу це слово чомусь) ділитись не буду : мʼясо фрукти , щось солодке
Я чесно таке тільки тут почитала. Ба більше , радять варти кашу небажаним гостям або суп.
Кусман Сиру• 27 марта 2024
Ответ дляМошей ницца
Я кажу перестань а вона ну ми голодні я така змучена сьогодні і нічо не готувала , я тільки дітям
А потім ще й обісре вибачте за слово
Вы серьёзно? Такое бывает?

автор Мошей ницца • 27 марта 2024
Ответ дляПедиатор_я
То вже не дитина була, як почала ховати і від мене, а певно вже більше 12 років було
Всеодно дитина
Моя дитина буде для мене дитина і в 20)
автор Мошей ницца • 27 марта 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Де, кажете, ви живете?)) Ми ідьом к вам)
Ходіть)))
Дай подивлюся• 27 марта 2024
Ответ дляМошей ницца
В тому плані що якщо я приготувала на два дні і прийшли і зʼїли типу погодуй нас я нагодую і на наступний день знову пахати
Бувало що зʼїдали і те що я собі купляла а я мовчу )
То ви хочете не кормити і не марнувати свій час та кошти на безпардонних людей, або стоїте на позиціяк ’не розумію як так можна не накормити гостей найкращім?!’ ?
Кондуктор трамвая• 27 марта 2024
Ответ дляМошей ницца
Ні переважно стукає в двері
Я тут не раз скаржилась на неї в темах
Пускаете зачем ?
автор Мошей ницца • 27 марта 2024
Ответ дляКусман Сиру
Вы серьёзно? Такое бывает?
Я серйозно) вона просто вважає що вона моя родина
Це колишнього мого сестра. Вона солодке не їсть а таке любить мʼясо , якісь канапки рис ))
Seehund• 27 марта 2024
Ответ дляМошей ницца
Ха! Вона холодильник сама відкриває
Я не представляю ситуацию, что бы мои гости по моему холодильнику лазили, если это не близкие родственники. После такого это был бы последний раз нахождения в моей квартире.
Первоклашка Я• 27 марта 2024
Ответ дляМошей ницца
Ходіть)))
Шо, і мене нагодуєте?)) У мене підліток, жере в чотири горла 😅 Серйозно, автор, це мега-ненормальна ситуація. І тут питання взагалі не в жадібності
автор Мошей ницца • 27 марта 2024
Ответ дляДай подивлюся
Ні ні мені не їжу шкода а іноді час )))

автор Мошей ницца • 27 марта 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Пускаете зачем ?
Соромно перед сусідами
Бо стукає і кричить іноді наче я гроші винна їй
Дай подивлюся• 27 марта 2024
Ответ дляМошей ницца
Ні ні мені не їжу шкода а іноді час )))
Час на що? на те щоб вона в вас по кастрюлях полазила?
автор Мошей ницца • 27 марта 2024
Ответ дляДай подивлюся
На приготування цієї їжі) бо це може бути година 1,5
Кусман Сиру• 27 марта 2024
Ответ дляМошей ницца
Слушайте, завтра она к вам в кошелёк залезет, тоже окей?
Почему с вами так можно?
автор Мошей ницца • 27 марта 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Так. Я дуже свою життєву ситуацію в погану сторону опустила
Кожен робить що хоче
автор Мошей ницца • 27 марта 2024
Ответ дляКусман Сиру
Почему с вами так можно?
Ну таке вона не робить
Але вже місяць клянчить духи при тому має чоловіка і двох дітей
Дай подивлюся• 27 марта 2024
Ответ дляМошей ницца
Ну так ставте кордони вже. Бо ви як тютя ведете себе, а ще і засуджуєте інших хто ’їжи жаліє’.
Хвильоватиша• 27 марта 2024
Ответ дляМошей ницца
Навчіть бути жадною : бо приходить знайома і те що було на два дні вона скаже ми поїмо бо я нічо не готувала вдома і геть в каструлі лізе )
может скажу немного обидно, но хозяйка, с которой можно так себя вести ..не умненькая.
автор Мошей ницца • 27 марта 2024
Ответ дляДай подивлюся
Ви праві)
НаливайКа• 27 марта 2024
Ответ дляЛика-прилипка
у меня была ситуация - купили домик в дачном поселке, посадила клубнику и землянику, малину, деревья, в общем там сад, никаких картошек, кабачков и прочего. Заборы там из сетки почти у всех, т.е видно что в саду. Мы на тот момент не меняли свой, потом оказалось - зря) летом, подходит соседка к забору с девочкой лет пяти за ручку и говорит - у вас клубника, вижу, поспела, разрешите внучке зайти пособирать. Я зависла, помню, вот реально не знала что ответить. Сказала, что клубники очень мало, поэтому нет. Та с такой злобой на меня посмотрела, будто это я у нее клубнику украла. Короче не здоровалась с нами пока мы не уехали оттуда.
Поведение из разряда : простота хуже воровства

Кондуктор трамвая• 27 марта 2024
Ответ дляМошей ницца
Ну таке вона не робить
Лиха беда начало ... Ждите , скоро и в кошелек залезет ))))
Кусман Сиру• 27 марта 2024
Ответ дляМошей ницца
Ну таке вона не робить
Значит, вы мямля, не умеете себя защищать, не умеете обозначать свои границы.
У меня никто ничего не клянчит и по холодильникам не лазить, например.
Дай подивлюся• 27 марта 2024
Ответ дляМошей ницца
Ви праві)
Сподіваюсь в вас все налагодиться як тільки ви пропрацюєте з тим що захищати своє: час, ресурси, кордони це нормально а не ’бути жлобом’
автор Мошей ницца • 27 марта 2024
Ответ дляКусман Сиру
Та ні я з характером і послати можу
Але просто знаєте от щодо їжі відразу в голові думки - то гріх гріх
І сама страждаю від цього
Кусман Сиру• 27 марта 2024
Ответ дляТишком нишком
У меня мама была человек широкой души ,пришли в гости ,на стол ставила лучшее ,просто соседка пришла чай попить ,тоже самое .
Жили бедно ,она не работала ,90е ,я маленькая ,сестра старшая после развода с ребёнком вернулась .
Получалось в ущерб нам ,тетя Таня с тетей Машей съели ту же рыбу или фрукты или лишний кусок мяса ,который мы неделями могли не видеть и сидеть на картошке.
Мне этого не понять .
Я прежимистая и мне не стыдно ,вкусняшками не кормлю.
Вот это точно пестец: обделить собственного ребёнка в угоду другим.
автор Мошей ницца • 27 марта 2024
Ответ дляДай подивлюся
Дякую) та вона і сигарети завжди
Мої прийде покурить
Небагато 1-2 але всеодно )))
Всміхайлик• 27 марта 2024
Если у меня гости, то для низх все, что угодно) другое дело. Что в гостях у меня могут быть исключительно близкие люди.
Дай подивлюся• 27 марта 2024
Ответ дляМошей ницца
Дякую) та вона і сигарети завжди
Мої прийде покурить
Небагато 1-2 але всеодно )))
Не розумію навіщо ви мені розповідаєтеп ро всі ці неприємності. Ви думаєте таким чином розписати яка вона погана? Ні, погана ви, бо ви цю поведінку засджуєте але не припиняєте. То може досить з нами тут грати в жертву?
НаливайКа• 27 марта 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Joey doesn´t share food!

От поясніть мені, що в даній ситуації означає те рука/ліцо?))
Ви вкрали в мене повідомлення А це рука/ліцо означає, що людина не вміє оті букви іностранні читати
автор Мошей ницца • 27 марта 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Joey doesn´t share food!

Джої не ділиться їжею))
Принцепесочка• 27 марта 2024
черной икрой с чужими людьми, не родными, не поделюсь.
Если дети друзей в дом приводят, то тоже не все на стол им ставлю
Но мясо, фрукты, печенье, конфеты - без проблем ставлю. Этого не жалко