Мошей ницца• 27 марта 2024

Чи є якась їжа, якою ви не поділитесь з іншими людьми? Чужими.

Тобто знайомими , друзями або дітей друзі. Я просто чого питаю, бо читала тут неодноразово я «вкусншками» (ненавиджу це слово чомусь) ділитись не буду : мʼясо фрукти , щось солодке
Я чесно таке тільки тут почитала. Ба більше , радять варти кашу небажаним гостям або суп.
Вареничніца• 27 марта 2024

Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я від дітей іноді собі цукерки ховаю
То на благо дітей!
Бяки-козяки• 27 марта 2024
Ответ дляАнонимушка
І ви десь за всіх в кафешках чи ресторанах платите? Якщо ні, то це те саме, що не виставляти гостям на стіл все саме найкраще.
Ні, кожен за себе платить
Зоряний Шлях• 27 марта 2024
Ответ дляМошей ницца
Я серйозно) вона просто вважає що вона моя родина
Це колишнього мого сестра. Вона солодке не їсть а таке любить мʼясо , якісь канапки рис ))
Вам треба було обірвати всі стосунки тоді, коли він став ’бившим’.
Маша, мені неприємно тебе бачити, ти його сестра, не ходи до мене більше.
Або попросіть якогось знайомого чоловіка кілька разів у вас побути на час її приходу і хай конкретно виразить незадоволення, що до вас лазять родичі колишнього. Хай пошле її голосно і чітко, щоб усі сусіди чули. Їй не соромно. А об вас ноги вибирають і потім обсирають з колишнім, будьте впевнені.
Анонимушка• 29 марта 2024
Ответ дляБяки-козяки
Ні, кожен за себе платить
Так ви не ділитеся ні з ким, нікого нічим не пригощаєте))) Просто демагогію розводите, що часи дефіциту давно минули, треба ділитися тощо)))
Чого ж ви своїм ресурсом не ділитеся, не годуєте родичів чи знайомих всім самим смачним по кавярнях?
Бяки-козяки• 29 марта 2024
Ответ дляАнонимушка
Де я писала, що треба ділитися? Навпаки писала, що не розумію, коли такі ситуації впринципі виникають. Звичайно,що в сім´ї всього купується достатньо і питання ділитися не виникає
Анонимушка• 29 марта 2024
Ответ дляБяки-козяки
Купувати достатньо не варіант? Часи дефіциту давно минули.

Це ваші слова. Купувати достатньо - це скільки? Щоб нагодувати всіх прийшовших? Чим оце виставляння всього, що є дома і куплене за свою зарплату і розраховане, наприклад, на тиждень, а буде зїдене гостями за 30 хв, відрізняється від оплати за когось посиділок в кавярні? Як на мене, то нічим. В кавярні теж можна купити достатньо їжі на всю компанію, але ви платите кожен за себе. Чому?
Бяки-козяки• 29 марта 2024
Ответ дляАнонимушка

Я не розумію до чого кликати якихось прийшовших додому? Це якась дикість. Платити кожному за себе норма в сучасному світі. Знову ж таки не дефіцит і кожен здатен сам собі купити їжу.
Анонимушка• 29 марта 2024
Ответ дляБяки-козяки
Але питання теми у нас стоїть: чим ви не поділитеся? Ви відповідаєте питанням: купувати достатньо не варіант? Часи дефіциту минули.

А по останньому повідомленню, то ви взагалі нічим не поділитеся Всі мають їсти своє))

Бяки-козяки• 29 марта 2024
Ответ дляАнонимушка

Так, тема взагалі дивно звучить в сучасних реаліях , бо нема потреби чимось ділитися
Анонимушка• 29 марта 2024
Ответ дляБяки-козяки
Та нормальна тема, ну деякі люди ходять в гості і до них ходять. можна на стіл поставити чай та бублики, можна меню із 33 блюд. Я ближче до чаю з бубликами, за деяким виключенням, бо раніше було навпаки)))