27 марта в 18:58

Викуп айфонів

Доброго дня! Підкажіть будь ласка перевірений сервіс викупу айфонів у Києві. Цікавить не трейд-ін, а просто здати старий айфон, який лежить без діла.
kuskus 27 марта в 19:00
Ябко
Можете подзвонити і проконсультуватись щодо вартості, який у вас Айфон?
автор valentinka14 27 марта в 19:03
Та вже давній, Х, але з рідними екраном та батареєю, ще рік тому поміняла на новий, а цей так і лежить без діла.
Свята 27 марта в 19:10
Ответ дляvalentinka14
Та вже давній, Х, але з рідними екраном та батареєю, ще рік тому поміняла на новий, а цей так і лежить без діла.
Мне сказали что такие уже не берут даже на трейд ин
Vailly 27 марта в 19:12
Ответ дляvalentinka14
Та вже давній, Х, але з рідними екраном та батареєю, ще рік тому поміняла на новий, а цей так і лежить без діла.
Память? Цена?
Alinka45 27 марта в 19:42
Знаю, что в ябко такое есть
kohanyachko 27 марта в 22:40
Ответ дляvalentinka14
Та вже давній, Х, але з рідними екраном та батареєю, ще рік тому поміняла на новий, а цей так і лежить без діла.
На олх выставляйте. В трейде много не дадут
хочу и буду 27 марта в 23:09
я здала свій Xs MAX йому 5 років був куплений в америці все рідне за 6500