27 марта в 20:35

Порекомендуйте ювелира, хорошо исполняющего по эскизу заказ из серебра.

Территориально Киев, но думаю, подойдет любой город, все можно сделать и он лайн.
Нужно изготовить определенные амулеты и кулоны.
Спасибо.
Україна понад усе! 07 апреля в 08:46
Це роблять погано навіть за багато тисяч $ з виробами з золота та діамантами. Родичці каблучку за 7 000 євро двічі ювелір переробляв. Намалювали гарно, а реалізувати свою ж ідею не змогли. І це вважається один з найкращих ювелірів