Хвильоватиша• 27 марта 2024
Оцените конверт на выписку
Не сильно ли пафосно? Муж отговаривает, а мне нравится
Результат:
вже голосів:
98 (74.24%)
Слишком пафосно
34 (25.76%)
Отличный конверт
Най хоч раз• 27 марта 2024
Навіть не знаю за що проголосувати. І відмовляти вас купувати не хочеться
Успокойся_Успокойся• 27 марта 2024
Ответ дляНай хоч раз
Заздрість у вас просто)
Спілий баклажан• 27 марта 2024
Мои глаза
Это не пафос, а сельский шик..притом, село где-то на Закарпатье
Успокойся_Успокойся• 27 марта 2024
Ответ дляРокерША
Какой-то простенький, для низкоранговых младенцев.
Ну стразікі лічіко поцарапати можуть же.
Зроблено у 80-х• 27 марта 2024
Краще різнокольоровий, щоб і рожеве, голубеньке, персикове , беж, корал тощо.
Бо бувають случаї, що УЗД помилилося, і там не хлопчик, а дівчінка, т.б голубе зовсім не практичне.Треба унісекс
Успокойся_Успокойся• 27 марта 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Мои глаза
Ви знаєте, я побувала нарешті в селі на Закарпатті з сельским шиком. Сруб в 2 етажа, меблі з дерева, ауді і мерс мікро в гаражі. Що б я так жила.
Зранку нам нарізали хамона, ще якогось м´яса і купу сирів до кави. Короче, згадую з любов´ю ціх простих людей. Подруга до родичів своїх звозила.
Успокойся_Успокойся• 27 марта 2024
Ответ дляБасина
Для цього навколо лічіка мають бути соболя і лебединий пух!
Не подумала, пишу собі у блокнотик, що б не забути фішку)
Зроблено у 80-х• 27 марта 2024
Ответ дляДуняша
Вы королевских кровей?
Та ну , беріть вище.Королевська дитина просто в лахмітті порівняно з цим шедевром