Хвець-тець• 27 марта 2024

Якби ваша дитина працювала ріелтором, яка ваша думка щодо цього?

Для мене ріелтори це потребл»ді…. А ол якби дитина працювала в цій сфері.. це позор?
So_so• 27 марта 2024
Профессионалы ценны в любой области.

Наизнанку• 27 марта 2024
Бажала б йому щастя, але в душі б шкодувала, що не змогла донести важливість здобуття нормальної та корисної професії, а не бути дармоїдом-халтурщиком, якими є 95% рієлторів.
Весела бджілка• 27 марта 2024
Чому зразу позор? Ну є і така робота.
Полюю на дрони• 27 марта 2024
Чудово б відреагувала. Не розумію чого на них всі гонять. Можливо є якісь недобросовісні, але ж не всі.
З ріелтором і квартири купляли і продавали, і здаємо. Вже більше 10ти років маємо родиною з ними справи.
Love_Love_Love_• 27 марта 2024
Непотріб це самозванці які шукають як зрубати бабло по швидкому.
Звичайно, є хороші професійні ріелтори
Почекуха• 27 марта 2024
Ріелтори різні, нам допоміг продати вдало нашу і знайти купити певну квартиру
Як людина чесна робототяща а не кидалово то в будь якій професії норм
Жерица ночи• 27 марта 2024
Нормально

Разгуляшка• 27 марта 2024
Моя думка: якщо моя дитина може заробити собі на життя, не порушуючи закон, це вже успіх.
Будьте так ласкаві• 27 марта 2024
Я працювала в студентські роки ріелтором. В мене зарплата була в 2 рази вище ніж в батьків.
Хома з пастою• 27 марта 2024
Позор ваш лексикон. Если бы моя мама так выражалась - испанский стыд
Айболитная• 27 марта 2024
Вы не сталкивались с профи. На фоне пятерки предыдущих, которых вы метко охарактеризовали, я готова этому человеку кланяться в ноги и рекомендовать всем.
Это хлебный бизнес, если ты не мальчик на побегушках, но так многие начинали.
Нічого вдягти• 27 марта 2024
Автор, сейчас пост. Кто вы такая, чтобы кого-то судить????
Василина Семеніч• 27 марта 2024
Позорище. Я бы всем говорила, что мне его в роддоме подменили, что это не мои гены.
Кукусик• 27 марта 2024
Дивлячись, який ріелтор. Я лише одного нормального знаю. Усі інші замовчують інфу, при виникненні проблем із власниками квартири - морозяться. За що гроші зідрали - незрозуміло.
Love_Love_Love_• 27 марта 2024
Ответ дляНаизнанку
То вам такі попадались: свій до свого по своє
Я таке знаю• 27 марта 2024
Когда я начала через интернет торговать, тоже наслушалась от мамы, что её позорю.
У каждого свои тараканы. По теме - никаких плохими мыслей не было бы. Даже наоборот, если молодой человек без работы и не знает чем заняться - работа риелтором отличная. Посмотрит как люди живут, научится общаться.
Айболитная• 27 марта 2024
Ответ дляНічого вдягти
Атеист??
Мяо мой мяо• 27 марта 2024
Моя працювала у Варшаві в 22-23 роках
Гарні гроші
Люди довіряють свої ключі від елітних квартир
Але покинула, бо ненормована робота

Випадок - приходить дівчинка 100 кіло) з псом під рукою , вооот вазьмітєєє, денька - альо;там мужик )
Маей б/усінкі самую лучшую квартиру у варшавє, я на карту пріват вам аплачю
БЦАшка• 27 марта 2024
Нормально бы отреагировала. Риелторы бывают разные.

Love_Love_Love_• 27 марта 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Моя працювала у Варшаві в 22-23 роках
Гарні гроші
Але покинула, бо ненормована робота

І шо? До чого тут 100 кг?
Поддакиваю иногДА• 27 марта 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Моя працювала у Варшаві в 22-23 роках
Гарні гроші
Але покинула, бо ненормована робота

нічо не ясно -хто мужик, хто собака, хто бусінка)
Скромняшка• 27 марта 2024
я й сама працювала.
не зовсім ріелтором, була власницею аґенції, і сама працювала там не тільки як керівник, а і як юрист. було дуже багато вдячних клієнтів.
але ми тільки з власниками співпрацювали за договорами. ніяких ’прокладок’
Мяо мой мяо• 27 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
І шо? До чого тут 100 кг?
Догадайтесь
Я не винна вам все жувати
Нічого вдягти• 27 марта 2024
Ответ дляАйболитная
Атеист??
То, что хаешь и отвергаешь, то и приближаешь.
Быть вам автор риелтором. Или в этой жизни, или в следующей))
Мяо мой мяо• 27 марта 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Так задумано
Love_Love_Love_• 27 марта 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Догадайтесь
Я не винна вам все жувати
Та ви хоч би просто нормально висловлювались
Мяо мой мяо• 27 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Не хочу вас слухати
Роблю так я я хочу
Айболитная• 27 марта 2024
Ответ дляНічого вдягти
Так автору и передам
Тільки не про гроші• 27 марта 2024
В мене подружка рієлтор, вже свої квартири продає. Нормальна професія. Нерухомість в містах мільониках це основна біснес сфера яка реально приносить прибуток. Тому прекрасно, вдалих угод
Айболитная• 27 марта 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Тетка с мужиком, собакой такой, 100 кг весом, подмышкой- что не ясно?)