Швендяю містами• 28 марта 2024

Я нумеролог.

Можу за допомогою чисел розповісти про вас. Хочете спробувати? Мені самій цікаво чи вірно я напишу про вас. Багато кому говорила правду. Мені потрібні цифри ,які є у вашому житті, дата рік народження, скільки років, номер телефону,номер будинку чи квартири, і ТД, тільки вагомі числа, які з вами довго. Не розриваючи їх, наприклад дата народження 10081956 і ТД. Чим більше чисел тим більше інформації витягну,але якщо ви постійно переїзджаєте то номер будинку за вами не закріплений ,він мені не допоможе,лише ті числа які з вами багато років, вони тримають про вас інформацію.
автор Швендяю містами • 28 марта 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Мало чисел
З вишневого садка• 28 марта 2024
Ответ дляШвендяю містами
Мало чисел
других постоянных нет
Файна пані• 28 марта 2024
Ответ дляШвендяю містами
Вас дивилась. Закрита дуже людина, темного кольору волосся, волосся за плечі , круглолиця .
По життю бачу дитину хлопчика, вмотивованого , щось зв´язане з спортом у нього на долі. Гарний мужній. Скажіть чи правильно я читаю вас?
тільки зовсім не круглолиця, лице , як яйце , ну і зовсім не закрита ) про волосся вірно , про хлопця вірно. Але в мене не одна дитина
дякую вам , цікаво
автор Швендяю містами • 28 марта 2024
Ответ дляФайна пані
дякую вам , цікаво
Тоді у вас ще хлопчик, не бачу чомусь жіночого роду. Звати Юля? І ви укорінена на заході північніше України,чи Рівне чи Вінниця? Чоловік чорнявий, не можу почитати, чи не з вами живе,чи зараз друга людина поруч.
Файна пані• 28 марта 2024
Ответ дляШвендяю містами
тепер , все повністтю мимо . прям протилежно можна сказати )
автор Швендяю містами • 28 марта 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Вітаю, Читала вас.
Вас звати Маргарита,ви з заходу України , ближче до границі,(може Молдова ). Синочка бачу. Чорнява, довге волосся , є чоловік, гарна сім´я. Зв´язані з медициною. Скажіть чи вірно читаю?
автор Швендяю містами • 28 марта 2024
Ответ дляФайна пані
Навіть ім´я не вірно?
Бавовнятий Пупс• 28 марта 2024
Ответ дляШвендяю містами
Вітаю, Читала вас.
Херовий з вас нумеролог.
Я взагалі чоловік, з Києва, маю доньку, розлучений, з короткою стрижкою, інженер.
Все мимо!
Не займайтесь херньой, ідіть влаштуйтеся хоча-би на касу в АТБ!😁
автор Швендяю містами • 28 марта 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Херовий з вас нумеролог.
Все мимо!
Та я ж не за гроші, так цікаво просто , може і не моє
Бавовнятий Пупс• 28 марта 2024
Ответ дляШвендяю містами
Професії типу нумеролог, енергокоуч та інше... придумали бо в інстаграмі якось не круто підписуватися що ти безробітня.😁
Хоббі?
Та краще сходіть на годинку у спортзал.
Блиск думки• 28 марта 2024
Ответ дляШвендяю містами
І мені скажіть щось
автор Швендяю містами • 28 марта 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Хоббі?
Та краще сходіть на годинку у спортзал.
Я гроші прошу? Дивні ви, в мене є робота
Файна пані• 28 марта 2024
Ответ дляШвендяю містами
Навіть ім´я не вірно?
ні)
автор Швендяю містами • 28 марта 2024
Ответ дляТихоЯ
Ви Марія ?
ТихоЯ• 29 марта 2024
Ответ дляШвендяю містами
Ви Марія ?
Ні